Přejít na obsah


Fotka

Kalendář Google


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 19:29

Zdravím,

mám dotaz:

Naimportoval jsem si do kalendáře na googlu eventy (staženo zde na fóru ve formátu .ics). Jelikože je to hodně nepřehledné, tak bych to chtěl zrušit. Jenže nevím jak na to. Nechce se mi to mazat den po dni. Nevíte někdo, prosím, jak to hromadně odstranit?

Předem děkuji za každkou radu.


Tento příspěvek byl upraven od vin-lin: 17 říjen 2013 - 19:30

  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#2 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 19:43

Já si to naimportoval do jiného kalendáře, pak to jde snadno vypnout ze zobrazení.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 20:57

Strejda google bohuzel neumoznuje mazat hromadne, maximalne to muzes vyfiltrovat (vsechny maj v popisu odkaz pomoci coord.info), ale to je stejne na prd. Mozna pouziti nejaky aplikace by pomohlo, ale na zadnou takovou jsem nenarazila. Pro priste aspon vis, ze je dobry si na tyhle pokusy davat zvlastni kalendar :)


  • 1

#4 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 21:42

Ani nevím, že jdou naimportovat do mého kalendáře cizí kalendáře, Zobrazit to jo. Já to mám takto:

 

1uow.jpg

V telefonu jen zaškrtnu, které kalendáře zobrazit, jednoduché a přehledné. 


  • 0

#5 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2013 - 22:44

No, vytvořit si víc vlastních kalendářů není problém a importovat to do kalendáře TEST je poměrně pohodlné.

 

Prostě mám samostatný kalendář eventy a ten vypínám a zapínám dle potřeby.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#6 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2013 - 4:43

Inu dobrá. Jsem poučen. Příště si vytvořím nový kalendář a tam budu importovat co potřebuji. Děkuji Vám všem za rady....


  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#7 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 21 říjen 2013 - 6:27

Navážu na kolegu, protože to s tím souvisí...

 

Chtěl jsem se zeptat - je nějaká cesta, jak rozšířit, či spíše upravit množství informací, které se importují do kalendáře. Jde mi o to, abych v kalendáři viděl kromě názbu a odkazu i třeba místo eventu, či přesný čas, popřípadě třeba krátký popis. Takhle mi nepřijde, že by to někomu mohlo k něčemu být - mám sice plný kalendář eventů, ale stejně nevim, který se mě týká.


  • 0

#8 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2013 - 6:37

Navážu na kolegu, protože to s tím souvisí...

 

Chtěl jsem se zeptat - je nějaká cesta, jak rozšířit, či spíše upravit množství informací, které se importují do kalendáře. Jde mi o to, abych v kalendáři viděl kromě názbu a odkazu i třeba místo eventu, či přesný čas, popřípadě třeba krátký popis. Takhle mi nepřijde, že by to někomu mohlo k něčemu být - mám sice plný kalendář eventů, ale stejně nevim, který se mě týká.

Maximálně bych tam mohl dát kraj. Zbytek neni kde rozumně brát, leda by se realizovalo toto


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#9 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 21 říjen 2013 - 6:45

V tom případě - nešlo by tedy vytvořit několik samostatných kalendářů pro jednotlivé kraje? Pak bychom si mohli importovat přesně to, co se každého týká. Nevím jak moc by bylo náročné udržovat více těchto kalendářu.

Kdyby se realizovalo to, o čem se píše v tom odkazu by bylo taky fajn.


  • 0

#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2013 - 7:05

V tom případě - nešlo by tedy vytvořit několik samostatných kalendářů pro jednotlivé kraje? Pak bychom si mohli importovat přesně to, co se každého týká. Nevím jak moc by bylo náročné udržovat více těchto kalendářu.

Kdyby se realizovalo to, o čem se píše v tom odkazu by bylo taky fajn.

 

Není to zbytečné ?

 

Jde přece o to vidět ty plánované akce v nějakém kalendáři a část si jich přeneseš do vlastního, kde si je doupraviš jak potřebuješ.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 21 říjen 2013 - 7:13

jo, jenže mě se to nechce nijak poupravovat a přenášet. Síla toho nástroje je, že můžu (já nebo klidně i někdo další) mít v zařízení (telefon, tablet) neustále aktuální eventy spolu s osobníma událostma a rozhodovat se den ode dne, jestli se někam vypravim nebo ne. Teď se tam ale samozřejmě načítá celá ČR, takže to znamená event od eventu vlést do události a zjišťovat, jestli je to vůbec někde v rozumné vzdálenosti.

To, co radíš ty nic neřeší. To si můžu rovnou do svého kalendáře nandat rovnou jen ty eventy, které mě zajímají ručně - ve chvíli, kdy budu muset něco poupravovat a jednotlivě přetahovat už mi to neušetří žádnej čas.

 

Můj návrh by znamenal, že každej bude moct počítat s tím, že eventy, které vidí v kalendáři se ho týkají minimálně tím, že se dějí ve stejném kraji kromě toho, se toho do kalendáře bude soukat o dost méně. Takže si myslím, že to není zbytečné...


  • -1

#12 jozkoo

jozkoo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 12:32

Ahoj, měl bych jeden dotaz, když si přidám calendarEvents.ics do svého kalendáře, říkám dobře že se mi nebudou aktualizovat nové eventy? Musím vždycky naimportovat nový soubor calendarEvents.ics ? 

 

Děkuji, Jozkoo


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama