Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak do GPSky importovat nápovědy ke kešce? Oregon 300


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Hajisss

Hajisss

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 18:54

Ahoj, jsem v Geocachingu nový, mám gpsku Garmin Oregon 300, už vím jak zkopírovat kešku z GC.com do mé navigace (není nějaké jiné řešení, než u každé kešky v listu zmáčknout send to gps?). Co ale nevím je, jak si do GPS importovat i nápovědu k dané kešce. Jde to vůbec? Zatím si s sebou beru notýsek, ve kterém mám napsané názvy keší a k nim nápovědy. 


  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 19:00

U me v podpisu mas odkaz na navod k oregonum, tam je strucne popsano, co muzes udelat.


  • 0

#3 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 10:31

Pokud máš Chrome, tak vřele doporučuju tento plugin.

 

https://chrome.googl...onkmfbbpa?hl=cs


  • 0

#4 peldao

peldao

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 21:40

Já osobně používám GeoGet. Do toho se dají nainstalovat různé skripty se spoustou funkcí, ale co potřebuješ na stahování listingů je geojarry. Pak lze stažené kešky dostat z geogetu exportem přímo do garmina a máš to nejen s popisem, ale i s hintama...  ;)


  • 0

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 22:11

Na stahování listingů Geojarry NEPOTŘEBUJEŠ. (tisíckrát opakovaný omyl)


  • 1

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 23:30

Na stahování listingů Geojarry NEPOTŘEBUJEŠ. (tisíckrát opakovaný omyl)

Pokud jsi PM.


  • 0

#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2013 - 23:36

Pokud jsi PM.

Nemusíš být PM, jen je to omezeno počtem. A o množství nebyla řeč.


  • 0

#8 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2013 - 7:19

Já mám sice navigaci, která listingy ani hinty neumí, ale pro hromadné poslání keší do navigace používám GCtour. Mám dojem, že ten ti tam pošle i ten hint a dokonce i listing, pokud to tvoje navigace umí. Prostě si jednotlivé keše přidáš do seznamu a pak je podobným způsobem, jako to děláš u té jedné, pošleš do navigace všechny naráz.


  • 0

#9 gammamed

gammamed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2013 - 9:39

Já shodou okolností mám také Oregona 300 a tak Ti to zkusím popsat z praxe. Když si do něho pošlu kešku tím způsobem jak jsi psal, tak si ji pak najdu v seznamu a nechám se k ní navigovat. Na displeji mám pak název kešky, kompas se vzdáleností, mapku a potom ještě obrázek otevřené truhličky. Na ten obrázek si "tapnu" a zobrazí se mi nabídka. A na třetím místě je kolonka "Zobrazit nápovědu". Na tu opět tapnu a vidím přesně to co potřebuji. Pak se jen šipkou zpět vrátím tak kam chci. Snad to takhle stačí. Prostě po stažení do navigace tam ta nápověda je, jen si jí správně najít.

Pro úplnost dodávám, že jsem PM, takže jestli to tak nefunguje pro basic member, tak o tom nevím a proto mne prosím případně nekamenujte. Snad jsem pomohl ... :)


  • 0

#10 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2013 - 11:08

Jako Basic Member ti to nestahuje jako gpx, ale jen jako loc, tudíž tam není ani hint, ani listing. Dá se na to použít již zmiňovaný CacheList....přímo v mapě GC.COM si člověk nakliká požadované kešky do seznamu daného pluginu a ten pak vygeneruje jeden gpx pro všechny vybrané keše. Snadně jako facka ;-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama