Přejít na obsah


Fotka

Expedice Inka 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 25 October 2006 - 2:21

Zdar vsichni,

s profesionalnim pruvodcem a znalcem Latinske Ameriky davame dohromady minivypravu do jizni casti Peru. Jsme zatim 4 a idealni pocet je 10-12. Kdo by se chtel pridat, dejte mi vedet via profil.

Detaily: Termin: 10.-31. 8. 2007. Turisticky vykricena mista (Machu Piccu, Titicaca, Cuzco, ad.) sice planujeme navstivit, ale tak, abychom se vyhnuli navalu americkych gringos. Vetsinu casu bychom meli stravit v horach po starych inckych stezkach na cestach za tezko pristupnymi vesnicemi a zapomenutymi mesty. Budeme mit mistni pruvodce s mulami, takze velka cast trailu se pujde na lehko. Denni davky do 35 km pri max 1600m vyskovych. (Ono se to ve 2500-4500 metrech chodi trochu hur nez v Krkonosich ;) Spani v indianskych osadach nebo max ***. Doporucene ockovani pouze proti zlute zimnici (kvuli pruchodu dzungli), tzn. nevhodne pro maminy v ocekavani. Predpokladane prime naklady vcetne letenek cca 80K na hlavu. Rezervace elektronickych letenek nutna co nejdrive, potvrzeni a platba nejpozdeji v kvetnu 2007. Predbezny itinerar zajemcum zaslu mailem, DVD s diapozitivy a komentarem osobne.

Dejte vedet, kdo by se rad s nami vydal na mista, o nichz Lonely Planet nema ani paru ;)

P.S. Honici statistik budou muset obetovat 3 tydny temer bez prirustku. V relevantni casti Peru je jen 5 kesek, a to jeste virtualnich ;)
P.P.S. Pokud nekdo vite o mapach pro Garmin, prosim, doporucte. Zatim jedine, ktere mam, jsou papirove vojenske s meritkem 1:100.000. Mistni navigaci zajistuje pruvodce a indiani stylem: "na konci kanonu nahoru a po dvou dnech pousti u velkeho stromu doprava". Elektronicka mapa nemusi byt nutne routovatelna, leda ze by vedela, kudy chodil stary Inka :o)))

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 26 October 2006 - 22:24

hm, aka je predpokladana suma na jednu osobu?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 10 November 2006 - 23:21

Krome Michala s Dad'n'son fakt nikdo? Ja vim, ze to znamena ztratit tri tydny v nejzhavejsi keserske sezone, ale takova prilezitost se mockrat neopakuje ;) Promyslete to jeste. Vyprava se uskutecni urcite, jen v pripade nizsiho poctu zajemcu to bude muset jit oficialne pres agenturu, s me neznamymi lidmi a taky o poznani draz :o(
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 November 2006 - 1:23

Denni davky do 35 km pri max 1600m vyskovych. (Ono se to ve 2500-4500 metrech chodi trochu hur nez v Krkonosich ;)

Protože největší strach mám sám ze své pohodlnosti, příští sobotu (25.11.) se pokusím vylézt po svých pro GCY8PR. Chci si vyzkoušet, jak moc do léta musím na sobě zapracovat a jestli to nebudou vyhozené peníze. Případný sraz s dalšími zájemci kolem 10. hodiny ráno ve Špindlu.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 10 November 2006 - 23:29

No kdyz tak vyzyvas, a taky jsem si v prvnim prispevku vsiml formulace 'dejte vedet kdo by rad' ... :] Tak jo, kdyz to tak chces - ja bych velmi rad. Je mi jasny, ze je to extra prilezitost, kdo by litoval ze za tu dobu ulovi malo kesek je asi trochu mimo... atd atd. Ale nemam 80k bokem a nevypada to, ze bych je do kvetna sehnal. Takze tak. A skoro bych rekl, ze na to nereagovalo spousta dalsich lidi z podobneho duvodu ... :]
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 November 2006 - 0:11

Krome Michala s Dad'n'son fakt nikdo? Ja vim, ze to znamena ztratit tri tydny v nejzhavejsi keserske sezone, ale takova prilezitost se mockrat neopakuje ;) Promyslete to jeste.

no jaksi mi chybi nejaky fond :) zatim jsem jeste financne nerozdejchal vypravu na fotbalový ms. a to v porovnání s inkama nic nebylo. :)

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 13 November 2006 - 13:28

ahoj, hmm to se mi libi, asi vyrazim
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 13 November 2006 - 17:29

Krome Michala s Dad'n'son fakt nikdo? Ja vim, ze to znamena ztratit tri tydny v nejzhavejsi keserske sezone, ale takova prilezitost se mockrat neopakuje ;) Promyslete to jeste. Vyprava se uskutecni urcite, jen v pripade nizsiho poctu zajemcu to bude muset jit oficialne pres agenturu, s me neznamymi lidmi a taky o poznani draz :o(


Nějak jsem nazaznamenal první příspěvek, resp. celý thread.
Teď budu asi jako spousta ostatních - velmi mě to zaujalo a strašně rád bych jel... to je ta první část. Ta druhá část je, že nevím, jestli na tento termín dostanu dovču, jestli na to splaším prachy (to bych neviděl jako velký problém) a taky jestli se nezaleknu. Člověk má plnou hlavu snů a plánů, ale ne všechny vyjdou.
Každopádně v této chvíli nejsem schopen cokoli říct závazně - do kdy je třeba se vyjádřit? Jedna věc je ten deadline s letenkama a tak a druhá věc je, kdy je rozumné a slušné se rozhodnout a začít zařizovat... kdy asi to hodláte prodat agentuře? Nějakej návrh?
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 19 November 2006 - 18:12

Protože největší strach mám sám ze své pohodlnosti, příští sobotu (25.11.) se pokusím vylézt po svých pro GCY8PR. Chci si vyzkoušet, jak moc do léta musím na sobě zapracovat a jestli to nebudou vyhozené peníze. Případný sraz s dalšími zájemci kolem 10. hodiny ráno ve Špindlu.


Dobrá volba, kdybych nebyla na téhle keši před měsícem (moc jsem si ji užila - viz log), tak bych se přidala. Škoda, že jsem tohle vlákno chytla až na poslední chvíli, expedice je nesmírně lákavá, ale takhle nemám čas promyslet, jestli to je pro mě reálné. Tak si to užijte!!!
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 November 2006 - 0:28

To je výzva.... Doma to mám schválené, takže by to mohlo klapnout ;-)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2006 - 14:14

Ahoj,
pro vsechny vahajici jeste pridavam predpokladany itinerar. Posledni sance. V pondeli 20.11.2006 se musi zarezervovat letenky. Po tomto terminu je prihlaseni jeste mozne, ale neda se zarucit a) ucast, B) ze poletime do Limy spolecne. Pozdeji shanena letenka pravdepodobne bude v jinem letadle a drazsi.
Takze ted uz fakt naposledy. Koncim agitaci ;)
Dan
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 November 2006 - 0:33

bohuzel jsem socka splacejici hypoteku a pristi leto takove prebytky asi nebudou, jinak by me to samozrejme velice zajimalo; nebo zeby jo? rekne te nekdo 6 cisel od jedne do 49.

To je výzva.... Doma to mám schválené, takže by to mohlo klapnout ;-)


  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 18 November 2006 - 18:59

Itinerar jsem si precetl a znovu jsi mne presvedcil, ze to je akce snu. Bohuzel, jedine co nemam, jsou ty penize :-( I tu dovcu bych si zaridil, telo v posilovne pripravil, batuzek zabalil a rizky na cestu nasmazil.....
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 11 November 2006 - 0:53

rekne te nekdo 6 cisel od jedne do 49.

Všech šest čísel si na triko nevezmeme, ale pro začátek náš tip je: 5 ;o))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama