Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Časy příspěvků na foru


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 19:21

Ahoj

 

Moje otázky se týkají časů příspěvků na tomto foru, odpovědi na ně bude znát nejspíš jen někdo z moderátorů, nebo spíše tvůrců nového systému stránek. (Otázky buou až na konci, nejprve úvod do "problematiky".)

 

Po převedení na nový systém (nový vzhled fora) po jednoduchých kliknutích již nenacházím tolik informací o času vkládaných příspěvků. Konkrétněji, když někam napíšu svůj příspěvek, zajímá mne doba, kdy byl vložen (Nekra vložil příspěvek do vlákna V  v HH:MM:SS DD.MM.RRRR), a kdy byl vložen první příspěvek daného vlákna (uživatel U založil vlákno V v v HH:MM:SS DD.MM.RRRR).

 

S novým systémem po kliknutí na uživatele a jeho příspěvky, nevidím oproti minulému systému výpis příspěvků daného uživatele s časy jejich odeslání (s přesností na vteřiny), ale výpis témat, kam uživatel přispíval s uvedením posledního přispěvatele pro každé takové téma (i u nejčerstvější odpovědi je čas uveden pouze s přesností na minuty).

 

Otázky:

1) Zaznamenávají se na novém systému stále ještě časy příspěvků s přesností na vteřiny ? (Napadlo mne, že to třeba Pepa považoval za zbytečné a pouze zabírající místo.)

2) Pokud je odpověď na 1) "Ano" ,mohu se já jako obyčejný uživatel k takovým informacím dostat? (V současné době mi chybí tyto informace k mým posledním třem příspěvkům, tj. těm po zavedení nového systému.)

3) Pokud je odpověď na 2) "Ano", jakým způsobem se mohu k příslušným informacím dostat? (Kde a na co mám kliknout, aby mi to ukázalo ty informace, které chci vidět?)


  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 19:51

S novým systémem po kliknutí na uživatele a jeho příspěvky, nevidím oproti minulému systému výpis příspěvků daného uživatele s časy jejich odeslání (s přesností na vteřiny), ale výpis témat, kam uživatel přispíval s uvedením posledního přispěvatele pro každé takové téma (i u nejčerstvější odpovědi je čas uveden pouze s přesností na minuty).

Ale jo, jde to, jen bez tech vterin (ty mi opravdu neprijdou dulezity ;)) Kdyz si zobrazis ty prispevky, tak potom vlevo v tom sloupcku kliknes na "Pouze prispevky". V tu chvili uvidis opravdu ty prispevkyi s casem pridani.

 

 

Otázky:

1) Zaznamenávají se na novém systému stále ještě časy příspěvků s přesností na vteřiny ? (Napadlo mne, že to třeba Pepa považoval za zbytečné a pouze zabírající místo.)

Jo, nekde v systemu to bude urcite. Akorat teda nam rekni, k cemu je dobry to videt? :)

 

Na zybtek ti tezko odpovim, ale nejspis by to musel pepa nekde zapnout :) 


  • 0

#3 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 21:56

Zajímá mne to ;). Od začátku si tyto veličiny zapisuji u svých příspěvků a třeba jako někteří vyplňují tabulku dno-hodin u lovu kešek, tak s tím si budu moct vyfiltrovat, v který části minuty (jestli na začátku, v půlce, nebo na konci-podle těch sekund) mám největší tendenci posílat příspěvek, nebo do jakých vláken preferuji přispívat podle času jejich založení ;).

 

Naprosto chápu, že kvůli jednomu šílenýmu individuu nebudete předělávat celý systém, ale právě kvůli tý změně někteří (méně počítačově zdatní) uživatelé nepoznají, jestli nějaká funkce byla zrušena, nebo se jen používá jiným způsobem - v tomto případě, jestli se ty vteřiny přestaly zaznamenávat, anebo jestli jenom nevím, jak to najít.

 Proto mne hlavně zajímalo, jak na tom jsem - protože pokud to tu někde je a jen nevím, jak to použít, tak nejjednodušší je právě se zeptat a naučit se to používat i v novém systému.


  • -2
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#4 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2013 - 12:05

ad 1, 2 a 3) určitě zaznamenávají, protože je tam vidím - když si u příspěvku najedeš kurzorem nad časovou informaci, vyběhne tooltip s kompletním časem včetně sekund (v UTC)

 

Jinak po kliknutí na uživatele a jeho příspěvky vidíš standardně "Témata a příspěvky" - stačí vlevo upřesnit na "Pouze příspěvky" a už vidíš rovnou příspěvky a opět včetně sekund v tooltipech u časů příspěvků.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama