Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#4521 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 10:08

Tak udelej Honzo v Lyse skoleni s omezenym poctem lidi a uvidime. :)

To je slovo do pranice, na Patře je projektor a rotující pípa. Tam by se dalo nějakou sobotu nebo neděli v dubnu (třeba!) něco od 17h něco udělat - když se podaří vzbudit barmana.... vyjednám si u HaLuMy a gorda nějaký způsob franchizy... :)


  • 0

#4522 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 517 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 10:24

Začal bych tím, že Geoget a cGeo spolu nemohou soupeřit, když je každý na něco jiného. Dokonce bych si i troufal tvrdit, že existují uživatelé, co používají spokojeně oboje.


  • 4

#4523 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 11:47

Ano, a to je prave cil. Pro lov jsem spokojen s C:geo,, ale Geoged bych chtel na spravu databaze kesi a tvorbu gpx souboru. S PQ od Groungspeaku nejsem uplne spokojen .


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 14 březen 2018 - 11:48

  • 0

#4524 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 12:20

Kdyz mas databazi kesi, neni problem vytvaret jakekoli seznamy - jen musis umet ty vlastnosti nejak definovat. Rika se tomu (v databazich) filtrovani. V prislusne aplikaci definujes filtr potrebnych vlastnosti (napr. kesky, ktere maji atribut plavani) a pak zobrazis kesky, ktere tomu odpovidaji.

 

Druhou moznosti je vytvaret si explicitni seznamy podle GC kodu kese. To ale znamena, ze ti nekdo musi rict "tato keska ma takoveto vlastnosti", tobe ty vlastnosti zapadaji do nejake tve skupiny a rucne si tu kesku na jeden ze svych seznamu (soubory *.ggt, seznamy vybranych kesi) zaradis. Pocet seznamu a pocet kesi v kazdem z nich neni nijak omezen.

 

Pouzivat GG i c:geo spolecne neni asi problem, jsou lidi, kteri to pouzivaji (a jeste k tomu a:Drake). Jen je treba si uvedomit, ze kazda aplikace ma za ukol neco jineho. Pak muzes vyuzivat vyhod vsech aplikaci s tim, ze musis zajistit jejich sdileni dat (mezi GG a c:geo asi jedine GPX soubor, mezi GG a a:Drake je mozne proste zkopirovat celou databazi).

 

Co se tyka "databaze odlovenych krabic", je to zjednodusena uloha "sprava bodu" (resp sprava kesi) a tedy vec, kterou zvlada GG naprosto bez problemu, protoze presne k tomu je urcen.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4525 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 12:35

prave tam pujde i o to filtrovani krabic a vytvareni seznamu kesi pro vylety  a nasledny export do gpx pro c:geo :)


  • 0

#4526 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 12:41

Tak to je drobnost ( ;) ) - pochopit filtrovani a naucit se vytvaret filtry. Export je hracka - CTRL+E a vybrat spravny exportni format.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4527 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 14:53

Dá se někde podepsat petice, aby už konečně skončila zima? Podepsal bych ji hned. Předpověď na neděli je strašlivá.

Nevím, co meteorologové dělají, když nedovedou předpovědět hezké počasí.


  • 0

#4528 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 15:07

Dá se někde podepsat petice, aby už konečně skončila zima? Podepsal bych ji hned. Předpověď na neděli je strašlivá.

Nevím, co meteorologové dělají, když nedovedou předpovědět hezké počasí.

Nemůžeš chtít všechno. Minulý víkend byl úžasný, jestli jsi ho prošvihnul, tvůj problém :ph34r: .


  • 1

#4529 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 15:11

Dá se někde podepsat petice, aby už konečně skončila zima? Podepsal bych ji hned. Předpověď na neděli je strašlivá.

Nevím, co meteorologové dělají, když nedovedou předpovědět hezké počasí.

 

Co bys chtěl, ještě minulý týden ho (pěkné, teplé počasí) přece předpovídali, jak bude konec března teplý :-).

 

Rodina je nemocná, tak jsem stejně v neděli trčel doma :-( Když jsem vyšel na chviličku na zahradu tak jsem si říkal, proč musí být tak krásně zrovna dnes...


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 14 březen 2018 - 15:12

  • 0

#4530 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 18:26

Dá se někde podepsat petice, aby už konečně skončila zima? Podepsal bych ji hned. Předpověď na neděli je strašlivá.

Nevím, co meteorologové dělají, když nedovedou předpovědět hezké počasí.

 

Mně by bohatě stačilo, kdyby zmizela ta viróza, co mě už skoro 14 dnů trápí. Takový krásný víkend a člověk se válí v posteli. :-( Noční hru během nadcházejícího víkendu si asi budu muset odpustit, zejména, když i ve dne, natož v noci, hlásí teploty pod nulou.

Jinak zima v zimě (chlad / roční období) mi nevadí.


  • 0

#4531 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 19:53

Začal bych tím, že Geoget a cGeo spolu nemohou soupeřit, když je každý na něco jiného. Dokonce bych si i troufal tvrdit, že existují uživatelé, co používají spokojeně oboje.

 

Ano existuji, jsem jednim z nich a dekuji autorum jak GG tak i c:geo. Ale je fakt, ze GG pouzivam spise jen jako svoji databazi odlovenych a k odlovu. A tak vicemene vetsinu funkci bud nevyuzivam nebo jen velmi vyjimecne (a to spise jako pokusy kdy jsem se GG ucil pouzivat) a statistiky me obecne nazajimaji. C:geo naopak pouzivame v terenu, vetsinou v offline rezimu. A tato kombinace nam ke spokojenemu kacerskemu zivotu bohate staci :)  No dobre, jeste pak par nastroju na lusteni mysterek a PSPad na psani listingu :)


  • 0

#4532 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 21:43

Nemůžeš chtít všechno. Minulý víkend byl úžasný, jestli jsi ho prošvihnul, tvůj problém :ph34r: .

Minulý víkend jsem neprošvihnul, ale myslím si, že chtít jaro koncem března není tak náročný požadavek.

Pravda, občas padal sníh i na 1. máje. Ale tahle zima je už nějak dlouhá.


  • 0

#4533 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2018 - 21:58

Ale tahle zima je už nějak dlouhá.

 

Vždyť začala až někdy počátkem února.


  • 4

#4534 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2018 - 6:37

Mrazy, kdy zamrzla i řeka v celé délce, začaly opravdu až koncem února a vydržely týden, pak za tři dny všechno roztálo. Ale zima jako teplota je už půl roku.


  • 0

#4535 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2018 - 7:32

Radši zima, než teploty nad 26°C :-)


  • 1

#4536 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2018 - 7:40

Ad Geoget, já bych si o něm ráda něco vyslechla, ale nemám notebook, svůj mám nainstalovaný na domácím PC. Nějakým způsobem stahuju keše, filtruju (ne vždy úspěšně - např. se mi tam pletou archivky), zobrazím na mapě. Chtěla bych vědět, jestli to nejde dělat lépe (a radostněji) :)... Takže kdyby se přidal ještě nějaký začátečník s vlastním noťasem, bylo by to fajn.

 

Ad teploty, nestěžuju si... Radši bych 2 měsíce pořádnou zimu, pak jaro a pak léto. Nad 26° taky nemám ráda...


  • 0

#4537 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2018 - 9:08

26° by teď bylo moc, ale v létě je to nejpříjemnější teplota. 16°by mi teď úplně stačilo. Jen ne pod nulou.


  • 0

#4538 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2018 - 9:31

Tenhle zpusob zimy zda se byt ponekud nestastnym. Mam radeji zimu na zacatku a pres vanoce (zadne velike mrazy) a pak tak na konci unora otepleni a zacatek jara. Poradne mrznout 14 dnu pred vanoci a pak uz jen takove to ometani se lehce pod nulou. Aby vydrzel snih a led. Idealni zima
  • 2

#4539 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2018 - 10:17

Ad Geoget, já bych si o něm ráda něco vyslechla, ale nemám notebook, svůj mám nainstalovaný na domácím PC. Nějakým způsobem stahuju keše, filtruju (ne vždy úspěšně - např. se mi tam pletou archivky), zobrazím na mapě. Chtěla bych vědět, jestli to nejde dělat lépe (a radostněji) :)... Takže kdyby se přidal ještě nějaký začátečník s vlastním noťasem, bylo by to fajn.

 

Ad teploty, nestěžuju si... Radši bych 2 měsíce pořádnou zimu, pak jaro a pak léto. Nad 26° taky nemám ráda...

 

Muzem to udelat take tak, ze se k tobe pripojim a vse vyresime vzdalene a bude to na tvem pocitaci. Tohle delam naprosto bezne, rekneme jednou za tyden nepozdeji za dva. Tak kdyz pridam do techto akci jednoho cloveka navic, nezabije me to.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4540 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2018 - 6:40

Mel jsem sen! Ze jsem v kesi nasel TRI travel bugy. :)

Takze kolik jste ve snu nasli nejvic tebecek?:))))
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama