Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#4641 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 8:46

Jeden velmi aktivní lovec FTF se tu pohybuje, ale jestli tu zrovna bude, až pípne má nová keška...
  • 0

#4642 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 20:18

Event sice ještě není publikovaný, ale je odeslaný, takže prozradím termín: 21.9. v podvečer a možná podstatně déle než onu klasickou půlhodinu.

Snad bude mít PanzerStepan radost z dalšího posunu vláken - četla jsem, že by byl rád, kdyby se jedno konkrétní lehce propadlo se dolů. ;-)

A jedna depresivní zpráva pro A10: jak skončí léto a plavání, opět se tu vyskytnu častěji! :-)

Ahoj, diky za posunuti. Aspon ta hruza zmizi. :)
  • 1

#4643 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2018 - 18:47

Nojo, nez dojedu do Žatce, tak uz bude plná cela bedna... Nebo to tam místní FTF hunteři tak flakaji? Ted jsem se vratil z Německa z tradičky, kterou od rana nikdo neodlovil. Pod 2 hod hledání DNF. Místo dle fotohintu v okruhu 100 m žádné není. Asi vtipný owner.

Tak první vlaštovka ve mnou sledovaném okruhu už pípla. Temný pán se evidentně vrátil, třikrát hurá!
  • 2

#4644 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2018 - 21:16

No a já byla dneska na Jacčině Otavě. Na výzvu k odlovu jsem vyhodnotila, že lepší podmínky = teplo a málo vody, už letos asi nebudou a odlovila jaem s kolegou ze sousedního kraje.
Ovšem na doporučované splutí na nafukovačce situace rozhodně není. Stejně tak nejsou nutné ani plavky, stačily by šortky nebo džínová sukně - jenže to vím až po odlovu, celou trasu jsem pro pobavení okolí dala v bikinách a paeru. Tam mi to bylo šumafuk včetně přesunů u aut v Sušici, ale dost se bojím představy, že bych měla mít v galerii osm takových fotek a uvažuji je radši ownerce poslat na mail. Jacka tu kdysi o fotkách v plavkách něco veselého psala, Sky by se asi pobavil, ale....
  • 0

#4645 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2018 - 21:21

No a já byla dneska na Jacčině Otavě. Na výzvu k odlovu jsem vyhodnotila, že lepší podmínky = teplo a málo vody, už letos asi nebudou a odlovila jaem s kolegou ze sousedního kraje.
Ovšem na doporučované splutí na nafukovačce situace rozhodně není. Stejně tak nejsou nutné ani plavky, stačily by šortky nebo džínová sukně - jenže to vím až po odlovu, celou trasu jsem pro pobavení okolí dala v bikinách a paeru. Tam mi to bylo šumafuk včetně přesunů u aut v Sušici, ale dost se bojím představy, že bych měla mít v galerii osm takových fotek a uvažuji je radši ownerce poslat na mail. Jacka tu kdysi o fotkách v plavkách něco veselého psala, Sky by se asi pobavil, ale....

Bez fotek v plavkach to neni smeroplatny a log nebude uznan. Sky ti to potvrdi, jestli mi neveris.


  • 4

#4646 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2018 - 21:54

Se mi zdá, že Jacka bude mít co mazat :-) - v plavkách tam moc fotek není. Možná dokonce žádné?

PS: Tak jsem zkontrolovala, že by se mohla zavést nová kategorie "plavkové FTF". ;-)
Jenže už se objevil těžší kalibr, fotka v prádle. Njn, tahle keš bude mít evidentně hodně sledování. :-) To se Jacce fakt povedlo, neměla by taky poslat fotky na stagich? ;-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 29 srpen 2018 - 22:15

  • 0

#4647 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2018 - 22:49

Bez fotek v plavkach to neni smeroplatny a log nebude uznan. Sky ti to potvrdi, jestli mi neveris.

Jj, doporučuju neváhat, voda jako kafe, maximálně po kolena, to už letos dlouho nebude. Jen se bojím, že mi to Jacka neuzná, nikde jsem nevystrčil pupek  :D  .


  • 0

#4648 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 13:30

Jj, doporučuju neváhat, voda jako kafe, maximálně po kolena, to už letos dlouho nebude. Jen se bojím, že mi to Jacka neuzná, nikde jsem nevystrčil pupek  :D  .

Pupek vidět nepotřebuju. Ale dojal mi ten "doporučenej parking" na zákazu vjezdu. Já si nepamatuju, že bych komukoliv nějakej parking doporučovala, já jsem doporučovala jet na kole nebo lodi, případně jít pěšky :D.


  • 2

#4649 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 13:31

Se mi zdá, že Jacka bude mít co mazat :-) - v plavkách tam moc fotek není. Možná dokonce žádné?

 

Pokud jsem to pochopil správně, tak se píše že "plavky by se mohly hodit", tak jsem z toho pochopil, že plavky nejsou povinné :D a o jiném oblečení se nepíše  :o  , tak by se tu mohly objevit někdy docela zajimavé fotky :rolleyes:. Tedy pokud to správně chápu :blink:. Takže fotky bez plavek se rozhodně nebudou mazat ale taky jsem tam žadnou fotku bez plavek neviděl :( .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#4650 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 13:38

Pokud jsem to pochopil správně, tak se píše že "plavky by se mohly hodit", tak jsem z toho pochopil, že plavky nejsou povinné :D a o jiném oblečení se nepíše  :o  , tak by se tu mohly objevit někdy docela zajimavé fotky :rolleyes:. Tedy pokud to správně chápu :blink:. Takže fotky bez plavek se rozhodně nebudou mazat ale taky jsem tam žadnou fotku bez plavek neviděl :( .

Ale fotky, ohrožující mravní výchovu mládeže, bude zřejmě mazat sám Zeměplk :D


  • 0

#4651 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 13:38

Pupek vidět nepotřebuju. Ale dojal mi ten "doporučenej parking" na zákazu vjezdu. Já si nepamatuju, že bych komukoliv nějakej parking doporučovala, já jsem doporučovala jet na kole nebo lodi, případně jít pěšky :D.

Tak promiň, ale u místa, kde by se měla pořídit fotka se dost dobře zastavit nedá, naštěstí lze do vody slézt hned u mostu.


  • 0

#4652 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 15:15

Tak promiň, ale u místa, kde by se měla pořídit fotka se dost dobře zastavit nedá, naštěstí lze do vody slézt hned u mostu.

 

Však to není drive in. Dá se tam dojít nebo přebrodit.


  • 0

#4653 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 15:22

Však to není drive in. Dá se tam dojít nebo přebrodit.

Nj, ale už tlačil čas.


  • 0

#4654 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 15:24

Nj, ale už tlačil čas.

Ale netvař se, že to někdo doporučoval, jó? :D


  • 1

#4655 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 15:34

Zvědavko, ty tvoje fotky, to je úplně todle::D


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 30 srpen 2018 - 18:12

  • 0

#4656 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 17:03

Ale netvař se, že to někdo doporučoval, jó? :D

Nikde tady nemám kamna, jinak bych si posypal hlavu popelem :D .


  • 1

#4657 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 17:21

Jacko, houby houbičky, ŠEDIVÉ! :-( Vždyť víš, který jsme obě ročník. ;-)

Spíš jsem čekala pochvalu, že se balím do paera, abych neděsila kolemjdoucí. ;-)
  • 0

#4658 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 17:49

Zvědavko, ty tvoje fotky, to je úplně todle:
:D

Zdá se mi to nebo ty tři divoženky opravdu nemají v očích nic dobrého ?

 

Ale díky, připomnělo mi to inscenanci Rusalky v Chudenicích na Bolfánku před dvěma nebo třemi lety. Tam byla Rusalka jediná, ale bohatě to objemově vynahrazovala sama :) .


  • 0

#4659 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 18:01

A nevím proč, ale po zhlédnutí Rusalky mi to nabídlo tuhle učiněnou radost:

 

https://www.youtube....MUTTDdA&index=2


  • 1

#4660 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 22:02

Zvědavko, ty tvoje fotky, to je úplně todle::D
https://www.youtube....h?v=mM4cIVrEmmU


Jé, naše Rusálka - bu bu bu, máš copyright ;)?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka