Přejít na obsah


Fotka

tlačítko do toolbaru v detailu kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 20:29

Námět na přidání tlačítka v detailu kešky  - myslím tím do toolbaru, kde jsou např. "Print" nebo "Open associated RTF attachment":

 

- přidat tlačítko "Show web page" mající stejný efekt jako stejnojmenná funkce v kontextovém menu na seznamu keší. To mi chybí dost - mnohdy před logováním mysterky se jdu podívat do poznámek u keše, jak probíhalo luštění a co bych o tom mohl napsat do logu - a pak následuje potřeba otevřít webstránku s keší kvůli samotnému logování. Což teď znamená nutnost se přepnout do hlavního okna Geogetu, lokalizovat správný řádek v seznamu, vyvolat na něm kontextové menu a zvolit "Show web page".

 

- do toolbaru "Plugin": přidat v defaultu tlačítka "Stáhnout listing (GCLive)" a "Stáhnout listing se všemi logy (GCLive)" - ty dva dosavadní stahující pluginy stahují trošku nečekaně (přes proklamovanou preferovanost GCLive) pomocí Geojarry


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 20:40

K tlacitku v listingu: Zkusil jsi nekdy klinout treba na GCkod? :) Je uplne nahore v listingu.

 

K toolbaru Plugin: Jestli klikas na ty s cervenou sipkou, tak ty GJ pouzijou proto, ze patrej ke GJ. Pokud chces stahnout tyhle informace, tak to muzes udelat pres prevy mysitko na vsech oznacenejch kesich.


  • 1

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 20:48

Okno samotneho listingu je muj veliky rest, protoze pochazi prakticky jeste z GG1. mam s tim velke plany, jen se k tomu dokopat...


  • 2

#4 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 20:59

K tlacitku v listingu: Zkusil jsi nekdy klinout treba na GCkod? :) Je uplne nahore v listingu.

Já to nějak systémově hledal v toolbaru a toto mě trubku fakt nenapadlo - díky :-)

 

A ano, GCLive v kontextovém menu na keši v seznamu (nebo několika označených keších) znám a používám. Ale v okně listingu by se to hodilo taktéž.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 21:04

Aha, mi to z toho nebylo jasny, ze mluvis porad o cudliku v listingu. Tak to potom jo, beru zpet :) Tam by se mi to obcas taky hodilo.


  • 0

#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 10:27

pokud si chces nejprve prohlednout listing v geogetu a pak logovat, tak se podivej na http://geoget.ararat...pt:logyourvisit prida Ti do okna listinku tlacitko, ktery vede rovnou na logovani kese.


Tento příspěvek byl upraven od mikrom: 30 prosinec 2013 - 10:28

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama