Přejít na obsah


Fotka

Zmazanie finalneho waypointu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 konyk87

konyk87

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 13:43

Zdravim,

 

mal som kesku s finalnym waypointom (upravene suradnice na gc.com). Neskor som tieto finalne suradnice zmazal, avsak v geogete sa ich neviem zbavit - aj po zmazani kesky a naslednom novom importe sa spolu s keskou stiahnu aj tieto upravene (a uz zmazane) suradnice, ako keby si gc.com pamatal, ze niekedy v minulosti tam boli ine suradnice. Dokonca aj ked upravene suradnice prepisem inymi, tak sa stiahnu vsetky...

Takto mam napriklad kesku s 3 finalnymi suradnicami, kedze sa v priebehu roka 2x zmenilo umiestnenie a ja teraz mam problem urcit, ktore su aktualne.

Prosim vas, vie mi niekto poradit, ako sa tychto prebytocnych bodov natrvalo zbavit? Rucne zmazanie nie je riesenie, kedze pri nasledujucom update kesky su spat...

 

Za pripadne odpovede vopred dakujem,

konyk


  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 15:08

Jsi si opravdu jisty, ze jsi kesku z databaze uplne vymazal? Nezpochybnuji tve schopnosti, spis mi jde o ujisteni, ze je to dalsi vec, kterou na gc.com udelali prinejlepsim jen napul.

 

Osobne vrele doporucuji tuto vlastnost na serveru nepouzivat a toto je jen dalsi duvod k memu negativnimu postoji.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 15:57

Obávám se že je to tak. I mě se stalo že když jsem na gc.com dvakrát upravil FW protože jednou jsem se přepsal. Tak potom se mi do GG natáhly oba WP a to jsem tam tu kešku tahal poprvé v databázi ještě nebyla.


  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 16:19

Ha ha, a jak se pozna ten spravny?

 

Takze na upravy na gc.com zapomenout a delat je jako kazdy normalni uzivatel geogetu az na PC. Odpadne spousta problemu, muzu si to delat u kese jakehokoli typu, mohu si vytvorit jakykoli typ waypointu, ...


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#5 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 16:28

nezbylo mi nez porovnat ho s tím kterej mám aktuálně u té keše na GC.COM


  • 0

#6 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 18:16

Nevím, jak to řeší GeoGet, každopádně je fakt, že Groundpeak v API posílá všechny, tady i staré a zdánlivě vymazané, waypointy. Naštěstí je tam značka, která říká, který je aktuálně platný. To už je ale na Halumu, zda a jak to zpracovává.

 

Osobně to vidím jako Gord, na webu souřadnice neměním.


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 03 leden 2014 - 18:17

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 20:19

Ok, bude to opraveno v nasledujici verzi. To nicmene nemeni nic na tom, ze bych take na webu souradnice nemenil, uz jen kvuli tomu, jak to zblbne GPX.


  • 0

#8 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 21:17

Nevím, jak to řeší GeoGet, každopádně je fakt, že Groundpeak v API posílá všechny, tady i staré a zdánlivě vymazané, waypointy. Naštěstí je tam značka, která říká, který je aktuálně platný. To už je ale na Halumu, zda a jak to zpracovává.

 

Osobně to vidím jako Gord, na webu souřadnice neměním.

což je dle mě správné řešení.


  • 0
:)

#9 konyk87

konyk87

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 21:33

Dakujem za reakcie :)

Kedze pomerne casto lustim mysterky na roznych PC, kde bud nie je geoget alebo ak aj je, tak mam rozne databazy, tak je pre mna vyhodnejsie si suradnice zapisovat priamo na gc.com...Rovnako aj pri stahovani kesiek napr do Locusu cez GClive mi to stiahne a oznaci upravene (aktualne) suradnice, takze aj taketo riesenie ma pre mna vyhody.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama