Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

nick na gc.com :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#1 petrrr

petrrr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 11:22

Ahoj, jsem nováčkem této hry, moc se mi líbí její nápad, ale narazil jsem u prvního kroku :D zkoušel jsem zaregistrovat na gc.com kdejakou přezdívku, ale už je toho hodně a hodně obsazeno. Napadlo mě spojit síly na tomto fóru a společně podumat nad nějakými hezkými, třeba vtipnými, zvukomalebnými přezdívkami, které jsou ještě volné. Pomůžete mi? Líbilo by se mi nějaké hezké české slovo, spojené třeba z více...například hrdobec, hustoles apod. :) A třeba tím pomůžeme i ostatním, kteří se budou chtít zaregistrovat a nebudou si vědět rady. Díky! :wub:


  • 1

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 11:33

Já vzal první dvě písmena křestního jména, první dvě písmena z příjmení, a mezi to první dvě z bydliště. Jinak přezdívky moc neřeším. Stěhovat se zatím nebudu, kdyby jo, tak stejně budu mít k současnýmu bydlišti vztah, takže nick měnit nebudu.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 22 leden 2014 - 12:13

  • 0

#3 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 11:37

Chi, můj táta s nickem jireko to udělal přesně takhle taky :-)!
  • 0

#4 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 11:45

Já vzal své jméno a za něj přidal jméno manželky . . . a celek zní pěkně zvukomalebně jako italština . . . :)


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 11:57

Já tenkrát taky zkoušel všechno možné a všechno bylo obsazené. Na víkend jsme měli jet k rodičům do Nového Města pod Smrkem a v kalendáři jsem měl napsáno Smrk. Tak jsem to zkusil a vzalo ho to.


  • 0

#6 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 12:01

viz http://www.geocachin...ívek-a-avatarů/


  • 0

#7 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 12:03

Doporučuji vybrat krátkou přezdívku, než bude pozdě :-) Při vypisování mého, byť jen 13znakového, jména do nano logbooků nebo když nemám razítko si často přeji, abych si tehdy vymyslel něco kratšího.


  • 3

#8 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 12:04

Ahoj, jsem nováčkem této hry, moc se mi líbí její nápad, ale narazil jsem u prvního kroku :D zkoušel jsem zaregistrovat na gc.com kdejakou přezdívku, ale už je toho hodně a hodně obsazeno. Napadlo mě spojit síly na tomto fóru a společně podumat nad nějakými hezkými, třeba vtipnými, zvukomalebnými přezdívkami, které jsou ještě volné. Pomůžete mi? Líbilo by se mi nějaké hezké české slovo, spojené třeba z více...například hrdobec, hustoles apod. :) A třeba tím pomůžeme i ostatním, kteří se budou chtít zaregistrovat a nebudou si vědět rady. Díky! :wub:

Třeba "okapova.roura", ale to už asi někdo má.
  • 0

#9 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 12:05

Já vzal první dvě písmena křestního jména, první dvě písmena z příjmení, a mezi to první dvě z bydliště.Jinak přezdívky moc neřeším.

A až se budeš stěhovat, budeš nick měnit? ;)

 

Já všude používám to, jak mi říkal táta, když jsem byla malá.


  • 0

#10 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 12:15

Doporučuji vybrat krátkou přezdívku, než bude pozdě :-) Při vypisování mého, byť jen 13znakového, jména do nano logbooků nebo když nemám razítko si často přeji, abych si tehdy vymyslel něco kratšího.

jj, rikam si dost cast, ze kdyz uz jsem kdysi vymyslel takovou blbost jako ja05, takze je fajn ze je to alespon kratky :-)


  • 3

#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 13:00

Doporučuji vybrat krátkou přezdívku, než bude pozdě :-) Při vypisování mého, byť jen 13znakového, jména do nano logbooků nebo když nemám razítko si často přeji, abych si tehdy vymyslel něco kratšího.

ono se to dlouhé někdy pěkně vymstí, že...  :D http://http://www.ge...e-tag-your-nick


  • 0

#12 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 13:09

joo joo, krátká přezdívka se hodí, kor když vám někdo k HC loupne mystery "podepiš se" a vy si lognete poslední Y v Praze :D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#13 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 13:18

To mi povídejte :D!


  • 0

#14 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 13:30

To mi povídejte :D!

:D  nezávidím Ti :D

 

To já jsem v pohodě, moje obvyklá přezdívka byla již obsazená, tak jsme se z náhlého popudu zaregistrovala takto, je to krátké a navíc nikdo netuší co to vlastně znamená. :-)

 

Má rada zní, vol něco krátkého a nekomplikovaného.


  • 1

#15 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 13:39

Ono to ale jde na GC.com změnit. Já o tom vážně uvažuju.Že bych si nechala jen tu Jacku. Když jsem se registrovala, nikdo mi neřekl o šířce proužků papíru v nanokeších :D. Navíc pozor, GC.com sice žere diakritiku v nicku, ale třeba jejich fóra už nikoliv, takže kdybych tam chtěla psát, musela bych zrušit to dlouhý á.


  • 0

#16 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 13:46

Ono to ale jde na GC.com změnit. Já o tom vážně uvažuju.Že bych si nechala jen tu Jacku. Když jsem se registrovala, nikdo mi neřekl o šířce proužků papíru v nanokeších :D. Navíc pozor, GC.com sice žere diakritiku v nicku, ale třeba jejich fóra už nikoliv, takže kdybych tam chtěla psát, musela bych zrušit to dlouhý á.

 

A beztak to o tobe uz vsichni vedi, ze jo. Ale bud frajer a Tag your nick dej se soucasnou. Vyzyvam te! A klidne to oblitam s tebou.


  • 0

#17 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 13:47

Pozdě, Jacka už je zdá se zabraná :D já do nano píšu jen "pch" :) je fakt, že já při vybírání nicku taky narazil, všechno bylo zabraný a o šířku proužků v nano jsem taky neřešil.  


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#18 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 13:47

A neni nad to, moct si to ještě zkrátit jako já. Přezdívka "mistr Tříska" jež mne provází dlouhá léta (od brigády kdy jsem montoval nábytek) byla mou kamarádkou zkrácena na  "mr3ska". ;)


  • 3

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#19 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 14:16

A neni nad to, moct si to ještě zkrátit jako já. Přezdívka "mistr Tříska" jež mne provází dlouhá léta (od brigády kdy jsem montoval nábytek) byla mou kamarádkou zkrácena na  "mr3ska". ;)

Jo takhle, takže se nečteš "Mreska". :)


  • 2
:)

#20 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 14:32

Nechápu, co tady řešíte :-D


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama