Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

nick na gc.com :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#41 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 19:29

Nebo:

Celýdnyplkalnafóruadělalchytrýhoanižbyvystrčilnoszedveříaaspoňjednukešnašel

Ehmm...To sedi :) Nic proti ale Tvoje pravidelne kazdodenni prispevky a rady v 6:00 ,ale i v jinych casech si rad prectu :P


  • 0

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0


#42 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 19:45

Doporučuji vybrat krátkou přezdívku, než bude pozdě :-) Při vypisování mého, byť jen 13znakového, jména do nano logbooků nebo když nemám razítko si často přeji, abych si tehdy vymyslel něco kratšího.

JJ, hlavně krátkou a bez diakritiky - kdybych bývala věděla, co vím dneska, tak si dám třeba jen zvedN. :D


  • 0

#43 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 19:58

a co indianský tvary? Tenkterynaselkesku....

 

Muj kolega ma nick TenSPlavýmiVelbloudy a do dneska zalogoval jen 7 kesi. Coz docela chapu.


Tento příspěvek byl upraven od Slanecek: 22 leden 2014 - 19:59

  • 0

#44 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 20:12

A co brání přihodit za zvolený nick číslici , například "1" = první, nejlepší :P, nebo třebas hvězdičku jako má Petasek* nebo Naty*. Nebo třebas smajlíka. 


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#45 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 20:50

JJ, hlavně krátkou a bez diakritiky - kdybych bývala věděla, co vím dneska, tak si dám třeba jen zvedN. :D

To bys pak nebyla tak populární :D


  • 1

#46 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 21:36

Já nemohl na nic přijít, tak jsem si večer sednul a napsal první slovo co padlo v místnosti. :D Sice bych dneska raději bral něco lepšího než Kulíšek, ale aspoň je nějaká sranda, když si na hlavu vezmu kulicha. Jo a to W na konci je podle mého příjmení (samotný Kulisek byl na GC.com již obsazený :P)


  • 1

#47 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 22:53

Paradoxně jsem měl nick ještě před tím, než jsem začal dělat GC. No a ono to klaplo. Jen někteý weby mě diskriminují ty tečky, na kterých si zakládám ;)

Krátký a rychlý a dobře se tím propichuje logbook :D


Tento příspěvek byl upraven od N.o.e.: 22 leden 2014 - 22:54

  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#48 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 173 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 0:09

Před pár dny mi zmizela keška.

Zůstal po ní jen odrhnutá stránka z logbooku a na ní nápis "ZMRDI".

Zajímavý nick. Neznáte je někdo? Že by mi třeba řekli, co se stalo s mojí keškou?


  • 1

#49 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 5:28

Před pár dny mi zmizela keška.
Zůstal po ní jen odrhnutá stránka z logbooku a na ní nápis "ZMRDI".
Zajímavý nick. Neznáte je někdo? Že by mi třeba řekli, co se stalo s mojí keškou?

Von to nebyl ani tak nick jako spíš vzkaz pro nás. Jedny Ownerce tady u nás zase místní mudlové v pravidelných intervalech kreslili do logbooků neslušné kosočtverce
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#50 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 8:13

JJ, hlavně krátkou a bez diakritiky - kdybych bývala věděla, co vím dneska, tak si dám třeba jen zvedN. :D

A všichni bychom se tě ptali, co zvedáš :D

 

Mě pro změnu lidi přejmenovávají na Tkaničku či Travičku a doporučují k tomu patřičné avatary :rolleyes:


  • 0

#51 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 9:20

A jak vznikla Tranicka? Je to složení zkratek nebo dřívější přezdívka?

 

PS: zajímavé téma by možná byly i DOTAZY na nick - nejčastěji slýchám otázku, jestli jsem fakt zvědavá jen v noci nebo rovnou komentáře, že jsem zvědavá a zvídavá spíš trvale, tak proč noční. :wacko:   :ph34r:


  • 0

#52 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 9:48

To je složitá otázka. Tranička prostě vznikla B)

Před dávnými a dávnými časy jsem pro potřeby registrace na dnes již asi neexistující chat složitě vymýšlela přezdívku a jediné co mě napadlo bylo Tara (quiz - který film?) a protože to bylo zabráno, tak jsem zpřeházela písmena a vložila n. A teď jen tak lustruju net a zjistila jsem, že Trana je švédsky Jeřáb popelavý :ph34r: :D http://translate.goo...iw=1920&bih=918


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 23 leden 2014 - 10:10

  • 1

#53 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 10:22

Já jsem se registroval jako Robbisek v roce 2007 a to bylo ještě pořád celkem volno, nick nebyl problém.

Ke geocachingu jsem přivedl přítelkyni, jejímž avatarem byl a je ježek a jako jezurka21 začala lovit v roce 2009.

Jenže pak jsme zjistili, že lovíme prakticky jen spolu, tak jsme to dali dohromady (později i http://coord.info/TB...rd.info/TB47T8R) a můj profil přejmenovali (z nostalgie jsem si samozřejmě Robbiska zaregistroval znovu) protože ten avatar je úžasnej, tak proč ho nepoužít? A teď často řešíme nejen problém zapomenutého razítka, ale třeba výzva jako http://coord.info/GC4Q636, nebo logování na Megáči v Olomouci je fakt zážitek.


  • 0

#54 sovicek2

sovicek2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 23:12

Dobré téma, jak to tak čtu... :-D třeba já jsem si tu přezdívku vymyslela podle oblíbeného zvířete a částečně mi tak říkali jak jsem byla malá. .. Ale nechápu, proč tu řešite nějaké kačery kteří si z vás dělají rádoby srandu.. :-D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama