Přejít na obsah


Fotka

Prosba o pomoc a neb "Kdo sežene havrana":-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 9:16

Geopřátelé, geokamarádi, jelikož se ve Finsku ztratil náš jediný TB Big Raven a to bohužel velmi brzy po svém "zrození", chtěla bych vypustit do oběhu alespoň kopii.
Bohužel však nemohu nikde sehnat stejný (či podobný) přívěšek/figurku :-( Kdyby někdo, někde náhodou spatřil prodávat malého plyšového (látkového) havrana či jiného černého ptáka , dejte mi prosím vědět.
Je také možné, že máte někdo takovou figurku doma bez užitku a můžete ji postrádat - v tom případě ji ráda odkoupím:-)
Děkuji předem za pomoc, rady i tipy!:-)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 10:20

Geopřátelé, geokamarádi, jelikož se ve Finsku ztratil náš jediný TB Big Raven a to bohužel velmi brzy po svém "zrození", chtěla bych vypustit do oběhu alespoň kopii.
Bohužel však nemohu nikde sehnat stejný (či podobný) přívěšek/figurku :-( Kdyby někdo, někde náhodou spatřil prodávat malého plyšového (látkového) havrana či jiného černého ptáka , dejte mi prosím vědět.
Je také možné, že máte někdo takovou figurku doma bez užitku a můžete ji postrádat - v tom případě ji ráda odkoupím:-)
Děkuji předem za pomoc, rady i tipy!:-)

Když jsme sháněli Poníka Eventíka tak jsem si na vás vzpomněl, když jsem viděl v Globusu super plyšové havránky....jakou máš představu o velikosti? ... Mohl bych snad sehnat havranici cca 15x10cmx5cm...jinak jsem viděl i dřevněného. Vem TB na geopotlach něco havranovitého na přivěšení se najde....
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 10:38

Když jsme sháněli Poníka Eventíka tak jsem si na vás vzpomněl, když jsem viděl v Globusu super plyšové havránky....jakou máš představu o velikosti? ... Mohl bych snad sehnat havranici cca 15x10cmx5cm...jinak jsem viděl i dřevněného. Vem TB na geopotlach něco havranovitého na přivěšení se najde....


No, velikost by měla být taková, aby byl TB ještě trackovatelný:-) Tzn. aby se vešel do většiny běžných keší. Mám pocit, že 15 cm je už trochu moc. Dřevěný by byl možná i lepší ( když by byl černý:-) ) ale zase tak nejvýše do 10 cm.
Díky za ochotu a za naději, že Big Raven bude zase v oběhu:-)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 11:22

kedysi som kupoval havrana brachovi na TB na sidlisku na Chodove v mieste predchadzajuceho bydliska, napis Pitrovi, ten byva kusok odtial. Je to mala ruzova budova pod Albertom smerom na Roztyly, male vietnamske potraviny vedla kvetinarstva, maju tam oproti pokladni spustu priveskov.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 11:26

kedysi som kupoval havrana brachovi na TB na sidlisku na Chodove v mieste predchadzajuceho bydliska, napis Pitrovi, ten byva kusok odtial. Je to mala ruzova budova pod Albertom smerom na Roztyly, male vietnamske potraviny vedla kvetinarstva, maju tam oproti pokladni spustu priveskov.

Ok, mrknu se tam cestou z tovarny. Ale nevylucuju, ze si ho neporidime i my, jakozto nositele stejneho prijmeni :o)))
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 11:40

Ok, mrknu se tam cestou z tovarny. Ale nevylucuju, ze si ho neporidime i my, jakozto nositele stejneho prijmeni :o)))


Ó, moc díky:-) Kdyby si pořídli, zakukej na mně večer na ICQčko:-)
Klidně si ho pořiďte - Drevokocur ho má taky a příjmení má předpokládám jiné:-D
Alespoň budou bráškové:-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama