Přejít na obsah


Fotka

Je Ti zima? To nic nie je :) Pod s nami na GCYV9V a zazi skutocne geosialenstvo :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
180 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 14:00

tak vsetko je inac, od pondelka do stredy idem sluzobne do Budapesti, takze to rusim, niektori budu asi na geopadani a ked tak to urobime este ten dalsi tyzden, napr. 28.11.?


To je tady s vami strasny, chvilku vas clovek nehlida a uz zase pisete prispevky centrovane! :-) Kdo to furt zapina???? :-D

  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 8:27

Kdyz jsem tu cestu absolvoval v lednu po sousi, tak jsem koukal co vodaku sjizdi Sazavu, a k memu prekvapeni se mi zdalo, ze ta zimni jizda je naprosto bezproblemova. Tak Vam preji peknou zabavu a moc to neprehanejte s tim alkoholem.
  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 11:31

Ahoj,

tak zatím to vypadá, že se dělá voda (teda aspoň trošičku)...

Sraz v Týnci by viděl třeba po vlaku Os9031 (Praha hl.n. 8:41 - Týnec n. S. 10:09).
Pokud se někdo chce přiblížit autem a pak jít pěšky tak je šikovné dojet autem do Pikovic a tam přiskočit do vlaku v 9:37.

Vezmeme jeden neopren pro vodačku navíc. (Třeba kdyby Volfi po cestě naložil nějakou Aničku...)

Jiřina bude svážet auto, takže něco pěšáků by se mohlo kousek svézt (ten horní asfaltový úsek), aby měli síly na to pěkné dole.

Pro adp. -ho připravím "Kladivo" s rumovou trestí; jak si přeje...

Odvoz lodí (kdyby se přidal někdo s plavidlem) a vodáků ujasníme časem...

Zůstaňte naladěni.
Moharela

  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 0:54

Tak bohužel nemůžu, v sobotu musím jet do Plzně:-(
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 11:52

Musim bohuzel nahlasit, ze nedorazime:-( za a) jsem zjistila, kolik je to km pesky, coz mne vydesilo za B) toto cislo vyvolalo u druheho clena teamu silny odpor, ktery nelze prekonat Ale budeme na vas, statecnejsi a zocelenejsi myslet!:-) Hodne zdaru, pekne pocasi a zadny uraz preje Malahavranice (za Team)
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 11:55

Síly rozděleny do dvou parníků, čímž se zvětšují šance na doplutí ... aspoň jednoho :o)=
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 12:27



  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 13:17

Hola, jeste jeden dotaz vznesu. Kdo tam tu vodni trasu zna: jaka je to obtiznost? Kdybych usedl do gumokajaku zn. Helios, na kterem mam praxi na stojate vode a nekolika velmi linych rekach, jinak jsem jako vodak naprosty neumel (obcas se mi stava, ze tu lod nemuzu dostat do toho mista nebo dokonce ani do toho smeru kam bych chtel, kdyz mi s ni hejbe nejaky proud) - utopim se? Taky jde o to, ze vlastnim 'sustakovy' (-texovy)oblecek, ktery je v pohode proti splouchani, ale nevlastnim zadny neopren a takove veci, ktere by mi nejak prospely, pokud se do te vody rozplacnu cely. Takze me velmi zajima, jaka je pravdepodobnost, ze se tam nekde preklopim(e). Kolik pereji, kolik jezu, splavu a podobnych zakernosti?
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 9:23

proboha, Vlado, kolikrat ses stihnul koupat :-)) ???

Kdo nevidel, neuveri. Že budeme mokří, s tím se celkem počítalo, ale že se bude i opakovaně plavat...
Jsou nějaké ztráty na materiálu, ale hlavně že jsme to všichni přežili. Za výkony, které jsme podali se nestydíme.Vodní živel Moharela, pravděpodobně za svitu čelovky, zdolal jako jediný celou trasu, nás ostatní zachránila Stará pošta v Kamenném přívozu, kterou jsme svojí přítomností doslova vytopili...
Jaro se blíží a výzva trvá.

Našel jsem v autě termosku - asi tvoje Vladimíre?
  • 0

#90 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 10:17

proboha, Vlado, kolikrat ses stihnul koupat :-)) ???

no, Vlada hodne krat, a jeho stastny partak Pitris kvoli nemu taktiez :)))
  • 0

#91 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 17:07

To by taky šlo, kromě toho Felly prý postrádá 1-2 termosky (jedna z nich je asi moje).

já je mám doma
  • 0

#92 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 16:00

no mozeme vsetci aj boldom :)))
  • 0

#93 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 12:52

mam obavy, ze kladivo s rumovou tresti by nemelo tu spravnou silu..., myslim, ze uz jsem dostatecne poucen ze prehanet se to nema..

Ahoj,

tak zatím to vypadá, že se dělá voda (teda aspoň trošičku)...

Sraz v Týnci by viděl třeba po vlaku Os9031 (Praha hl.n. 8:41 - Týnec n. S. 10:09).
Pokud se někdo chce přiblížit autem a pak jít pěšky tak je šikovné dojet autem do Pikovic a tam přiskočit do vlaku v 9:37.

Vezmeme jeden neopren pro vodačku navíc. (Třeba kdyby Volfi po cestě naložil nějakou Aničku...)

Jiřina bude svážet auto, takže něco pěšáků by se mohlo kousek svézt (ten horní asfaltový úsek), aby měli síly na to pěkné dole.

Pro adp. -ho připravím "Kladivo" s rumovou trestí; jak si přeje...

Odvoz lodí (kdyby se přidal někdo s plavidlem) a vodáků ujasníme časem...

Zůstaňte naladěni.
Moharela


  • 0

#94 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 12:16

Síly rozděleny do dvou parníků, čímž se zvětšují šance na doplutí ... aspoň jednoho :o)=

no kedze napojovi dostojnici su v druhej lodi, mozem zodpovedne prehlasit, ze my doplujeme urcite, Veverko :))) Ale napoje budeme mat v lodi tiez, o tom zadna :)))
  • 0

#95 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 14:51

Hola, jeste jeden dotaz vznesu. Kdo tam tu vodni trasu zna: jaka je to obtiznost? Kdybych usedl do gumokajaku zn. Helios, na kterem mam praxi na stojate vode a nekolika velmi linych rekach, jinak jsem jako vodak naprosty neumel (obcas se mi stava, ze tu lod nemuzu dostat do toho mista nebo dokonce ani do toho smeru kam bych chtel, kdyz mi s ni hejbe nejaky proud) - utopim se? Taky jde o to, ze vlastnim 'sustakovy' (-texovy)oblecek, ktery je v pohode proti splouchani, ale nevlastnim zadny neopren a takove veci, ktere by mi nejak prospely, pokud se do te vody rozplacnu cely. Takze me velmi zajima, jaka je pravdepodobnost, ze se tam nekde preklopim(e). Kolik pereji, kolik jezu, splavu a podobnych zakernosti?

Zrovna na Heliosu jsem tento usek vicekrat absolvoval. Podle vodacke obtiznosti je to WW3, coz je perejnata voda s moznosti zaliti otevrene lode, ale strasne zalezi jaky je tu aktualni vodni stav. Na Heliosu ti garantuju, ze zalitej budes nekolikrat a co je nejneprijemnejsi - budes sedet ty tri az ctyri hodinky ve vode. V lete je to brnkacka, v listopadu u me vitezi suche pradlo. Muj Helios ma jeste tu vychytavku, ze jeden bok utika tak rychle, ze nestacim dofukovat... Zvazoval jsem tuto akci, chtel jsem si pujcit od kamose Palavu - na ni by nebylo tolik macerovani, ale bohuzel ji ma daleko na chalupe. Nabizim svoje sluzby jako dopravce, ja se plavby nezucastnim, ulovim si ale kesky v okoli, a pokocham se odvazlivci. Tak jestli ma parta ledařů zájem, mužou využit moje služby...
  • 0

#96 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 16:11

no mozeme vsetci aj boldom :)))

Nejenom, ze kazi malejm detem pohadky, ale ted jeste tohle. Vsak se toho Mikulase brzo dockas... ale skrz pytel ho neuvidis.... Hahahahahaaaa
  • 0

#97 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 18:20

halo halo postradam igelitku s hnedou mikinou na zips, trickom a trenkami, nenajde ich niekto? Myslim ze by mohli byt u Moharelovcov?
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 12:21

takze zraz vlakovej sekcie by som videl o 8:20 v priestore medzi pokladnami na Hlavaku, kupime si rovno spiatocne listky. T.j. nezabudnite listing Cejdovej vlakovej cache, odlovime par waypointov :)
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 12:42

no kedze napojovi dostojnici su v druhej lodi, mozem zodpovedne prehlasit, ze my doplujeme urcite, Veverko :))) Ale napoje budeme mat v lodi tiez, o tom zadna :)))

Tak mne napadá, že loď osídlená psem, broukem (jehož larvy jsou ve vodě jako doma), válečným orlem a veverkou, nad kterými bude bdít šaman, nemůže dopadnou špatně :o)
  • 0

#100 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 15:07

aktualne je podstav vody, ale zaliatie by Ti asi hrozilo. My budeme zaliati tiez, ale rumom :) Volfi, zatial viem o doprovodnom vozidle, v ktorom pojde Jirina (spol. od Moharely :), tak sa mozes pridat donho :) Aktualny stav prihlasenych: ja, Haggaeus, Pitris, Kacas, Moharela, adp. po vode, Jirina auto (prip. Volfi?), Lakerdo v zalohe. ak by bola este jedna lod, nebolo by to zle... Kapitanske pokyny o mieste a case zrazu budu vydane v piatok :), posadka, zatial nasavaj :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama