Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Garmin Dakota Pro 20


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 gallisek.cz

gallisek.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:51

Ahoj,

 

mám asi tak 14 novou navigaci Dakotu 20. A potřeboval bych poradit pár věcí :

 

1. jestli když nahrávám informace ohledně nějaké keše jestli se tam dá nahrát i hint (mě to prostě nejde).

2. Jestli jde do navigace nahrát něco jako složka a to té dá jen vybrané kešky a to např. když pojedu dlouhou cestu tak je tam chci nahrát samostatně.

3. Jak se dají vymazat keše co už jsou nahranné v navigaci.

4. A jak mám na své profilu a pak nahrát do navigace (teď přesně nevím jak se to jmenuje - mám premier member), když pojedu do nějakého města tak chci si v určitém okruhu stáhnou všechny (nebo třeba jen tradiční keše) do navigace. Abych potom jen na místě mohl keše lovit.

 

Děkuji za pomoc (jsem začínající kešer s novou navigací).


  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 9:53

Precti si clanky u me na blogu, odkaz mam v podpisu ;)

 

Jo a jmenuje se to PQ - Pocket Query.


  • 2

#3 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 11:20

1. jestli když nahrávám informace ohledně nějaké keše jestli se tam dá nahrát i hint (mě to prostě nejde).

 

Pokud jsi premium member, tak se ti hint do navigace normálně nahraje.

 

2. Jestli jde do navigace nahrát něco jako složka a to té dá jen vybrané kešky a to např. když pojedu dlouhou cestu tak je tam chci nahrát samostatně.

 

Toto se řeší buď pomocí PQ (pocket query) nebo externím programem (Geoget). A na to jsou skvělé návody Petulinky.

 

3. Jak se dají vymazat keše co už jsou nahranné v navigaci.

 

Jedině tak, že připojíš navigaci k počítači a ručně smažeš soubory, které tam nechceš.

 

4. A jak mám na své profilu a pak nahrát do navigace (teď přesně nevím jak se to jmenuje - mám premier member), když pojedu do nějakého města tak chci si v určitém okruhu stáhnou všechny (nebo třeba jen tradiční keše) do navigace. Abych potom jen na místě mohl keše lovit.

 

Viz bod 2.


  • 2
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#4 gallisek.cz

gallisek.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 20:23

Ahoj,

 

jen jak na to koukám tak se začínám v tom pomalu, ale jistě orientovat. Jen nemůžu pochopit (už jsem ho vytvořil PQ) jak ho mám, když jsem si tam nastavil 1000 od mých domovských souřadnic ho potom nahrát do navigace.

 

Děkuji


  • 0

#5 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2014 - 20:31

Jednoduše - stáhneš si ze stránek gc.com ze záložky pocket querry vygenerovaný soubor - je dobré si zaškrtnout, aby byl pojmenován stejně jako PQ, jinak jsou to jen číslice - přijde ti pár mega v .zip. Rozbalíš si to někde v PC  a dostaneš dva soubory (jeden je s kešemi a druhý menší s waypointy). Připojíš Dakotu k PC a až se objeví jako nový disk (resp. dva, ten druhý je paměťová karta), najdeš na něm stejně jako na flashce složku se jménem GPX. Do ní běžným způsobem zkopíruješ ty dva získané soubory. REGULERNĚ!!! odpojíš Garmina a nastartuješ ho, aby sis zkontroloval, že sis počínal dobře :) Voilá, vzhůru v les či město. Ať žije paperless kešování! :)


  • 3

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#6 gallisek.cz

gallisek.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2014 - 14:09

Ok děkuji všem za dobré rady....


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama