Přejít na obsah


Fotka

Kauza geomiss


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
58 odpovědí na toto téma

#1 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1707 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 10:58

Ještě ke GeoMiss, která byla zamknuta v další horké chvilce.

A hlavně pro zdejší staré mazáky...nehleďte jen na sebe, druhého také může mrzet, že se do něj neustále strefujete za archivaci kešky, nad jejíž náhradnicí člověk strávil hodiny, dny a týdny práce. 

Dokud tu bude panovat taková atmosféra, budou tu znít podobné názory, jako jsem nahlásil na vedení, budou tu problémy stále. Já nebyl příčinou atmosféry, byl jsem pouze její následek.

A děkuji za moderované příspěvky, to také potěší. 


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#2 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 11:14

O žádnou horkou chvilku ze strany moderátorů se nejedná. Jak jsem ti již psal. Jsem tady od toho, abych v případě potřeby usměrnil diskutující správným směrem.  A toho se hodlám držet. A je mi jedno komu budu můj požadavek adresovat. Co by ti udělalo, kdyby jsi před zveřejněním fotek v geomiss napsal dotyčným PM s tím jestli to takhle můžeš zveřejnit, počkal na jejich odpověď a v případě kladné odpovědi to zveřejnil? 


  • 5

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1707 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 11:24

Ale no tak, všichni víme, jakou bych dostal kladnou odpověď. Mě se taky nikdo neptal, jestli mohou zveřejnit příspěvky, ve kterých jsem byl označen jako "nečestný" kačer, který jen adoptuje kešky a pak je posílá do archivu, aby na místě mohl udělat svou vlastní. To je také překrucování skutečnosti. Není to zesměšňování, je to pošpiňování. Kdyby si to takto uvědomili, tak nad tím mávnou rukou. Psal jsem tam, že je to tečka za tímto příběhem z mé strany, dál jsem to také nechtěl řešit. Oni provedli svůj útok, já svůj, bylo by to fifty fifty. 


  • -2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 11:31

Ještě ke GeoMiss, která byla zamknuta v další horké chvilce.

A hlavně pro zdejší staré mazáky...nehleďte jen na sebe, druhého také může mrzet, že se do něj neustále strefujete za archivaci kešky, nad jejíž náhradnicí člověk strávil hodiny, dny a týdny práce. 

Dokud tu bude panovat taková atmosféra, budou tu znít podobné názory, jako jsem nahlásil na vedení, budou tu problémy stále. Já nebyl příčinou atmosféry, byl jsem pouze její následek.

A děkuji za moderované příspěvky, to také potěší. 

Já zareaguju sem (vedle je zamknuto), fotky jsem neviděl (nestihl jsem je) a moc nechápu, co to mělo znamenat. A ani moc nechápu, žes byl v rámci vzteku nebo msty ochoten hledat nějaký (zřejmě) dehonestující fotky konkrétních lidí.

Ano, mrzet to může, to nepopírám - ale takhle se "mstít" nebo co to mělo znamenat - to moc nechápu.


  • 0
:)

#5 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 11:37

Ale no tak, všichni víme, jakou bych dostal kladnou odpověď. Mě se taky nikdo neptal, jestli mohou zveřejnit příspěvky, ve kterých jsem byl označen jako "nečestný" kačer, který jen adoptuje kešky a pak je posílá do archivu, aby na místě mohl udělat svou vlastní. To je také překrucování skutečnosti. Není to zesměšňování, je to pošpiňování. Kdyby si to takto uvědomili, tak nad tím mávnou rukou. Psal jsem tam, že je to tečka za tímto příběhem z mé strany, dál jsem to také nechtěl řešit. Oni provedli svůj útok, já svůj, bylo by to fifty fifty. 

 

 

Nevím, jaká by byla odpověď ze strany těch, jejichž fotky jsi bez souhlasu zveřejnil. Nemám křišťálovou kouli, abych se jí zeptal. Jen vím, že oplácet stejnou mincí nikdy nikam nevede. Jestli tě někdo označil za nečestného kačera a ty a třeba i ostatní, vědí, že tomu tak není, zasměj se tomu a je to.


  • 1

#6 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1707 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 11:50

Já jsem se zasmál a mávnul nad tím rukou jednou, dvakrát...ale nejde to do nekonečna. Škoda, že dotyční se taky aspoň jednou nezasmáli :)...


  • -1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#7 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 11:56

Vis moc dobre, ze ve Vyzvach neslo jen o to, zes adoptoval a nasledne achrivoval kesku, kterou jsi nahradil jinou Tam slo primarne o to, ze sis dal vyzvu - bejt v TOPcosi v poctu FP u zalozenejch kesi. A toho jsi dosahnul mmojine tim, zes adoptoval a achrivoval jistou kes... To se jim nelibilo.
Tvuj finis v podobe Miss - no, tak tos teda fakt vyhral! Ja eda nevim jak tebe, ale me vzdycky maminka ucila, ze oplacet se nema.
  • 0

#8 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 11:57

Bohužel všechny fotky ještě stále vymazány nebyly (na rajčeti, kam vedly odkazy ze stránek geomiss, autor tojetajemstvi (je jedno kdo to je) ještě stále tyto fotky nechal - odkaz sem záměrně nedávám).

Tak pro ty, kteří chtějí vidět, jaké fotky byly zveřejněny, jsou tam.

 

K té náladě - i "Mám tě rád" se dá říct tak, že tě druhý může nenávidět, a zrovna to co jsi předvedl je spíše způsob, jak kdekoliv navodit dusnou atmosféru, než ukázat dobrou vůli a to, že jsi fajn kluk, který chce ukázat, že tím opravením a vylepšením těch kešek to opravdu myslel dobře.

Alespoň mně osobně připadne tvá reakce jako taková, že jsou dvě party a jeden člen jedné party strčí do někoho z druhé, aby začala bitka, a pak se před policajty vymlouvá, že to přece bylo jen z legrace...


  • 0

#9 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 11:58

Já jsem se zasmál a mávnul nad tím rukou jednou, dvakrát...ale nejde to do nekonečna. Škoda, že dotyční se taky aspoň jednou nezasmáli :)...

 

Chápu tě, ale jde to. Jen chce dát hned na začátku jasně najevo, že se nenecháš, kvůli nepodloženým řečem strhnout k nějakým slovním rvačkám.


  • 1

#10 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 12:04

Já jsem se zasmál a mávnul nad tím rukou jednou, dvakrát...ale nejde to do nekonečna. Škoda, že dotyční se taky aspoň jednou nezasmáli :)...

 

Jinak z reakce a odstranění celé soutěže z tvých stránek (nejen 3. kola, které vadilo) mi přijde, že ses moc nezasmál, že se spíše cítíš uražený...

Přitom ta soutěž je jinak dle mého názoru fajn - pokud se do ní lidé přihlásí sami a určitě by stálo za to v ní pokračovat, pokud bude normální zájem (ne takovýto jako v "III. kole).

 

I když si nejsem jistý, jestli jsi jen celou soutěž (včetně 3. kola) nepřesunul do neveřejné sekce...


  • 0

#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 12:06

Za tohle se v normální slušné společnosti dává nejdřív přes držku a potom poučení o tom, co je a co není vtipné.

Vykrádání cizích fotek z profilů GC a FB už je hodně za hranou. Že jsem je zveřejnil sám (což o smyslu pro recesi jistě svědčí) v jistém kontextu v tom nehraje vůbec žádnou roli a k ničemu podobnému nikoho jiného neopravňuje.

Archivaci staré keše legendy považuji za barbarství a utínal bych za to ruce. Vytvoření "náhrady" je irelevantní.

 

P.S. když to měla být "recese", proč v té galerii nominovaných chybí sám "nominátor"?

P.P.S. frettie: klidně pošlu co tam bylo, mám to pochopitelně uloženo


  • 3

#12 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 12:07

Já jsem se zasmál a mávnul nad tím rukou jednou, dvakrát...ale nejde to do nekonečna. Škoda, že dotyční se taky aspoň jednou nezasmáli :)...

Dotyčný já to třeba nestihl vidět - nicméně - pokud by ses zeptal, tak s tou fotkou fakt nemám problém. Spíš by mě zajímalo, kolik lidí poznalo, odkud je to focený.


  • 1
:)

#13 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1707 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 12:17

Chápu tě, ale jde to. Jen chce dát hned na začátku jasně najevo, že se nenecháš, kvůli nepodloženým řečem strhnout k nějakým slovním rvačkám.

 

S tímhle souhlasím, budeš dobrý a všímavý moderátor ;)

 

Roman: přesunul jsem ji do neveřejné sekce, na promazávání zatím nemám čas :) Pokračovat v ní zde, když teď čekám u každého příspěvku na schválení, zatím nebudu. Není to nic z uražení. Stejně jsem chtěl projekt přesunout více do terénu, tady už se stejně nabídka vyčerpala.

 

dr.vota: tvůj názor, vyvracet ti ho už nebudu, debata by byla zbytečná.

 

frettie: jsem rád, že to takto bereš. Od všech bych schválení stejně nedostal, tak jsem zvolil tuto taktiku, následky si ponesu sám. Buď to vezmou jako 1:1 a ukončíme to, nebo ne. Svůj účel to do jisté míry splnilo. 


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#14 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 12:32

Za tohle se v normální slušné společnosti dává nejdřív přes držku a potom poučení o tom, co je a co není vtipné.

 

 

vážně? ale mne učili, že v NORMÁLNÍ SLUŠNÉ společnosti, kterou se zde oháníš, se lidé nemlátí... ale chápu.. jiný kraj jiný mrav...


  • -1

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....


#15 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 12:35

...

Roman: přesunul jsem ji do neveřejné sekce, na promazávání zatím nemám čas :) ...

Čemu konkrétně jsi nerozuměl na tom, že máš fotky zveřejněné neoprávněně bez souhlasu SMAZAT (tedy ukončit jejich publikaci v rozporu se zákony)?


  • 1

#16 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 12:37

S tímhle souhlasím, budeš dobrý a všímavý moderátor ;)

 

Roman: přesunul jsem ji do neveřejné sekce, na promazávání zatím nemám čas :) Pokračovat v ní zde, když teď čekám u každého příspěvku na schválení, zatím nebudu. Není to nic z uražení. Stejně jsem chtěl projekt přesunout více do terénu, tady už se stejně nabídka vyčerpala.

 

dr.vota: tvůj názor, vyvracet ti ho už nebudu, debata by byla zbytečná.

 

frettie: jsem rád, že to takto bereš. Od všech bych schválení stejně nedostal, tak jsem zvolil tuto taktiku, následky si ponesu sám. Buď to vezmou jako 1:1 a ukončíme to, nebo ne. Svůj účel to do jisté míry splnilo. 

Tak to pak smaz i z ty neverejny sekce, bud od ty dobroty. Mela jsem sto chuti ti za to dat BAN. To mi ver. Neudelala jsem to. Jestli to byla chyba, se uvidi...

Kdyby tam nebyla ta dr.votova fotka, tak bys to mel RELATIVNE v pohode. 

A pokud vim, ez schvaleni nedostanu, tak se na to rovnou vybodnu! A ucel to melo jakej? 


  • 0

#17 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 12:39

Čemu jsi přesně 

 

Čemu konkrétně jsi nerozuměl na tom, že máš fotky zveřejněné neoprávněně bez souhlasu SMAZAT (tedy ukončit jejich publikaci v rozporu se zákony)?

 

proč se zrovna Ty oháníš platnými zákony když jsi ochoten je sám porušovat...

 

...normální slušné společnosti dává nejdřív přes držku....

 


  • -1

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....


#18 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1707 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 13:04

drvota: "máš fotky zveřejněné"...vždyť já je nemám zveřejněné, jak jsem psal, jsou na neveřejných stránkách, kam se nikdo nemůže registrovat. 

 

Petulinka: smáznu je, neboj. Každopádně fotka je k dohledání na jeho profilu dál, takže to nebylo nic, co by nechtěl, aby bylo vidět. Účel to mělo ten, že aspoň vím, kdo podobnou odpověď vezme s humorem, když zdůrazním, že tímto považuji téma za uzavřené s výsledkem 1:1, nemá tedy smysl pokračovat dál a nad dalšími případnými útoky bych se mnohem lehčeji povznesl. Frettie i nejspíše KaMo_Cz to s humorem vzali, přes všechno zlé, to se mi na nich líbí. Je to jako když se dva chlapi po bitce plácnou do zad a jdou si každý svým směrem. 


  • -5

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#19 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 13:10

proč se zrovna Ty oháníš platnými zákony když jsi ochoten je sám porušovat...

zjevně nevíš, o čem je řeč, a já nemám ani chuť ani čas ti to vysvětlovat

 

P.S. když mne někdo bodne do zad, tak v tu chvíli nepůjdu na policajty vyplňovat trestní oznámení, ale rovnou se oženu a jednu mu švihnu


  • 0

#20 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2014 - 14:16

zjevně nevíš, o čem je řeč, a já nemám ani chuť ani čas ti to vysvětlovat

nevím psal jsi něco o slušné společnosti a mlácení lidí, nebo se pletu? ;)


  • 0

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama