Přejít na obsah


Fotka

Event v Beskydech


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 15:27

Zdravím všechny, nechystá se náhodou někdo ze Vsetínska a okolí na Beskydmountains Event? Ať nejedu úplně sám.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 15:54

Taky jsem si rikal ze rozjedu takovehle vlakno, ale pak jsem se nejak nerozhoupal... diky za nej. :] Ze Vsetinska bohuzel nejedu. Jedu vic z jihu, a jeste vymejslim, jak, zatim to vypada na vlak, ALE: Kdyby se nasel nekdo rekneme z Brna a okoli (+spadove oblasti cestou do Beskyd), kdo a) by se pridal do auta, ktere bych pripadne vzal ja, aby mi pomohl vytizit kapacitu a zaplatit benzin B) pojede svym autem a pribere me k sobe (se stejnym zamerem) ... tak se muzem nejak pekne domluvit! :] Ja jsem zatim jedna osoba, rad bych ssebou bral i kolo, ale to se jeste uvidi. POCASI - ve Znojme od vcera v podstate bez vetsi prestavky snezi, tak si rikam, jak to musi vypadat v Beskydech?! Uz je tam pul metru snehu? Kdo je odtamtud a ma nejake informace?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 15:54

Taky jsem si rikal ze rozjedu takovehle vlakno, ale pak jsem se nejak nerozhoupal... diky za nej. :] Ze Vsetinska bohuzel nejedu. Jedu vic z jihu, a jeste vymejslim, jak, zatim to vypada na vlak, ALE:

Kdyby se nasel nekdo rekneme z Brna a okoli (+spadove oblasti cestou do Beskyd), kdo
a) by se pridal do auta, ktere bych pripadne vzal ja, aby mi pomohl vytizit kapacitu (idealne az na 4 lidi) a zaplatit benzin
B) pojede svym autem a pribere me k sobe (se stejnym zamerem) ... tak se muzem nejak pekne domluvit! :] Ja jsem zatim jedna osoba, rad bych ssebou bral i kolo, ale to se jeste uvidi.

POCASI - ve Znojme od vcera v podstate bez vetsi prestavky snezi, tak si rikam, jak to musi vypadat v Beskydech?! Uz je tam pul metru snehu? Kdo je odtamtud a ma nejake informace?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 15:50

Včera jsem volal majiteli chaty - chata stojí a s naším příjezdem se počítá. Plašit se sněhem zatím nemá cenu bo se neví co bude příští týden, ale typoval bych to spíš na bahno. Ve čtvrtek ověřím a poinformuju.

V pátek po šichtě jedu z Ostravy a teroristicky bych mohl přibrat dva kačery z Ostravy či Havířova.

Jaký je váš vztah k geopivu za těchto tepelných podmínek - vypijeme sud nebo se spokojíme s plechem, grogem a svařákem?

Upřesněte prosím pomocí will attend nebo mejlem počet účastníků a předpokládaný příjezd.

Těšíme se na silný kulturní zážitek :o). Chmelda & Jana
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka