Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Pomoc s Locusem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 litterpool

litterpool

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 17:37

Ahoj, před časem jsem používal free verzi Locusu, nyní jsem se opět chtěl vrátit k hledání, koupil jsem si plnou verzi Locusu,ale zarazila mne situace s tím, že mohu denně stáhnout max. 3 kešky. Zkoušel jsem pročíst celé forum, ale nikde jsem nenašel odpověď na to co bych potřeboval:

 

Jde do locusu najednou nahrát velké monžství kešek? A jak? Nebo co by pro mne v tuto chvíli bylo nejvýhodnější? Zkoušel jsem i program c:geo, je moc dobrý,i stahování kešek je super,ale vyhovuje mi víc Locus.

 

Moc děkuji za odpovědi.


  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 17:54

Ty 3 kese jsou omezeni dane Grouspeakem pro neplatici cleny (Basic Member). c:Geo pouziva nelegalni pristup k datum, ktery odporuje tebou schvalenym pravidlum pri vytvareni uctu. 


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 18:28

Keše si přece můžeš z c:geo vyexportovat a pak je hned importovat do Locusu. 

http://support.locus...ther-with-Locus


  • 0

#4 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 19:44

Když jsem byl ještě basic member, tak "geocaching4locus" tahal neomezené množství keší. Pak přišla aktualizace a omezení na 3 kusy pro basic member. Teď už mám placené členství, ale být stále basic, tak bych to nejspíš řešil přes "geoget database for locus" (pokud je to ještě funkční/ke stažení).


  • 0

#5 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 20:27

řešil přes "geoget database for locus" (pokud je to ještě funkční/ke stažení).

Na nové aktualizaci se právě usilovně pracuje. :) Nicméně, do toho geogetu to musíš stejně nějak dostat a jako BM se zřejmě nevyhneš nelegálnímu přístupu, pokud nevyužiješ služeb PM kamaráda.


  • 2
\m/

#6 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 20:44

Na nové aktualizaci se právě usilovně pracuje. :) Nicméně, do toho geogetu to musíš stejně nějak dostat a jako BM se zřejmě nevyhneš nelegálnímu přístupu, pokud nevyužiješ služeb PM kamaráda.

Tak... samozřejmě, a stejný problém bude asi mít i basic member s GPSkou, pokud mi něco neuniklo.... do navigace toho taky jako BM moc oficiální cestou nedostanu. Proto vřele doporučuji zakoupit prémiové členství a je po problémech s Locusem  :) (i krmením klasické navigace).

 

Začínal jsem s HandyGC, pro začátek docela stačilo, pak přešel na eTrexe, a teď lovím převážně s Locusem (a garmina max. jako pojistku do míst s horším signálem nebo pokud lovím na kole).


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama