Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Má se cito zveřejnit?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 15:44

Prosím o radu - rozhodla jsem se uspořádat své první CITO v Neratovicích. Domluvila jsem se se starostkou, že město zajistí odvoz nasbíraného odpadu. Ona mi k tomu nabídla jestli to chci taky zveřejnit v městském plátku. Přiznám se že nevím, jak moc se takováhle akce "tají" před mudly - mám to nechat zveřejnit, nebo aby to bylo CITO, musí to být ćistě v kaćerské režii? Přiznám se, že se trochu bojím kolik se na to sejde lidí, spíš poćítám, že jen pár, tak si říkám, jestli by nebylo lepší pozvt i ochotné mudly. ALe zase nevím jestli to neodporuje pravidlům. Poradí mi někdo?


  • 0

#2 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 15:53

V pravidlech je pro event obecně toto:

Nepovoluje se event, který spočívá v programu, jehož se účastní také mudlové, a kde organizátor eventu není zároveň organizátorem celé akce.

Z toho by se dalo vyvodit, že pokud jsi organizátor celé akce, mohla bys případně pozvat i mudly.

 

EDIT:

CITA jsou výjimkou z pravidel o zákazu provázanosti s nekešerskou akcí. Vzájemná podpora kešerské a nekešerské komunity je proto ze strany Groundspeaku podporována, především s ohledem na vylepšování obrazu Geocachingu. Pokud jsou pořádána jako součást jiné, větší nekešerské akce, vždy musí mít vymezenu svou část pro geocaching.
Je možné organizovat CITA ve spolupráci s organizacemi, které vlastní veřejnosti přístupné národní kulturní památky (pevnosti, hrady, zámky), dále pak ve spolupráci se ZOO, botanickými zahradami apod. V těchto případech je ale nutné vše předem konzultovat s reviewerem.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka dominikánka: 17 březen 2014 - 15:54

  • 0

#3 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 15:55

Za sebe říkám: "Jdi do toho." Poslední dobou často slýcháme, že geocaching nemá dobrou pověst mezi místními, ochranáři, myslivci, ... a tohle je přesně příležitost jak jej ukázat v příznivém světle. Navíc, jen blázen odmítá ochotné ruce k práci kterým není lhostejný stav jejich okolí. Držím palce.


  • 1

#4 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 16:12

Jak již uvedla Jacka dominikánka, spolupráce cacherů a mudlů v rámci CITO eventů je ze strany GS podporována, protože to vylepšuje mediální pověst cacherů. Proto ve zveřejnění tebou zamýšlené akce není problém.


  • 0

#5 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 16:45

Konečně bude CITO, které bude blízko HC! ;-) Podporuji a kaceru bude dost!
  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#6 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 17:06

Děkuju za rady, nechám to tedy zveřejnit.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama