Přejít na obsah


Fotka

Skrývaní nalezených na COM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2006 - 13:46

Chtěl bych se zeptat, zda nelze v profilu na COMu nastavit skrývání nalezených a vlastních na napě, jako je to zde na CZ.
Abyste rozuměli, používám onen dodatek k Googleearth, který mi umožní zobrazit na satelitních snímcích umístění všech keší v okolí, ale rád bych, aby to nezobrazovalo ty, které už jsem našel.
Díky
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2006 - 21:58

Chtěl bych se zeptat, zda nelze v profilu na COMu nastavit skrývání nalezených a vlastních na napě, jako je to zde na CZ.
Abyste rozuměli, používám onen dodatek k Googleearth, který mi umožní zobrazit na satelitních snímcích umístění všech keší v okolí, ale rád bych, aby to nezobrazovalo ty, které už jsem našel.
Díky

Jde, ale musis mit zaplacene PM clenstvi :-). Tim se ti moznosti Geocaching Google maps vyrazne rozsiri-staci si natukat Pocket Query s nejruznejsimi filtry (PQ), nicmene neni treba generovat vysledek do mailu (nezasktravat zadne dny), ale prislusnou ikonou velde nazvu v seznamu ulozenych PQ zobrazit vysledek PQ na GoogleMape. Ostatne to byl jeden z hlavnich duvodu, proc jsem si ja PM clenstvi zaplatil-to jejich usporadani, kde pri pohnuti Google mapy je hned vlevo seznam cachi oblasti a nahore pripadne detaily oznacene cache s moznosti hned prejit k jejim detailum, se mi moc libi-pekne vse na 2 textboxech kolem mapy. No jako basic member mas na GC.com smulu, jedine uzit nejake externi programy mimo.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2006 - 22:01

Chtěl bych se zeptat, zda nelze v profilu na COMu nastavit skrývání nalezených a vlastních na napě, jako je to zde na CZ.
Abyste rozuměli, používám onen dodatek k Googleearth, který mi umožní zobrazit na satelitních snímcích umístění všech keší v okolí, ale rád bych, aby to nezobrazovalo ty, které už jsem našel.
Díky

Jo ted jeste na http://www.geocachin...out/google.aspx ctu, ze v budoucnu snad planuji zaradit filtry i do Google Earth, nicmene ted me plne vyhovuje jiz zminena kombinace Pocket Query+jeho spusteni nad Gc Google Mapou
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka