Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

CWG s uvedením obou nicků, když není společný profil?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Bebe82

Bebe82

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 19:20

Zdravím všechny "starší a zkušenější",

 

chtěla bych poprosit o radu ohledně výroby CWG pro mě a mého manžela. Předem se omlouvám, že se trochu více rozepíšu, ale já už jsem holt taková "ukecaná" :-)

 

Máme s geomužem každý vytvořený svůj vlastní profil/nick a až na jednu výjimku mámě všechny keše ulovené spolu, jelikož jsme se GC začali věnovat kvůli narození potomka, aby nás něco vytáhlo ven :-)

 

Aktuálně máme něco málo přes 80 různých keší (tradičky, mysterky a multiny, na víc si zatím netroufáme) a vzhledem k tomu, že nepatříme mezi fanoušky kinderšrotu, zalíbil se nám princip CWG. Přiznám se, že už jich pár doma máme (snažila jsem se vždy měnit za něco solidního), ale CWG by si zasloužilo, abych ho měnila jen za CWG. A tak i když máme jen tak málo bodů a jsme de facto úplní začátečníci, ráda bych prostě měla vlastní CWG, abych ty nalezené mohla s klidným svědomím vyměnit. Nevím jestli existuje nějaké pravdilo kolik bych "měla" mít keší, abych si pořídila CWG, viděla jsem je u lidí, co měli i méně krabek než my, naopak jsou asi tací, co mají keší x tisíc a potřebu vlastnit CWG nemají.

 

A TEĎ KONEČNĚ K VĚCI - Sice chodíme zatím jen spolu, ale pokud u GC opravdu vydržíme, dá se předpokládat, že si sem tam odlovíme každý i něco pro sebe. Takže mít jeden společný profil asi není v pořádku, když bychom v budoucnu u nalezené keše nebyli oba. Ale když si ponecháme každý svůj profil, můžeme si nechat CWG vyrobit s uvedením obou našich nicků?

 

Když budeme lovit spolu, je mi to jasné, najdeme spolu krabku, zalogujeme se a vyměníme CWG. ale co když pak bude CWG v keši, kterou najde jen jeden z nás? Není problém tam ten CWG vyměnit, když u keše ten druhý nebyl a nelogoval se?

 

Omlouvám se, pokud je můj dotaz třeba opravdu hloupý a až příliš nad tím přemýšlím a CWG se prostě vyměňují bez ohledu na to, zda byli přítomni všichni na něm uvedení, ale od ledna 2014, kdy jsme s GC začali už jsem stihla vidět tolik hnusných krabek a čurbesu v nich a vůbec, že nechci patřit k té temné straně kačerů, tím, že bych nevědomky udělala nějaké kačerské faux pais :-)

 

Moc díky za každou přínosnou odpověď!

Bebe


  • 2

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 19:29

Ahoj,

s CWG není žádný problém. Z hlediska katalogizace to bude klasické Limited Edition CWG (viz příklad), tedy do katalogu bez problému projde.

Nikde není dáno, že CWG můžeš měnit pouze za ta svá. Nezáleží tedy na tom, zda jste u krabičky kam své CWG dáte byli oba, nebo jej tam dal někdo jiný, komu se třeba nakupila vaše CWG doma a do sbírky mu stačí jen jedno.


  • 3

#3 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 19:53

Ahoj, jinak co se té výměny týče, pro CWG platí to, co pro ostatní měněné předměty  - tedy vložit stejný nebo vyšší počet CWG, než si bereš. A je úplně jedno, jestli vkládáš, své, manželovo, nebo nějaké úplně jiné, kterých máš v zásobě víc třeba z jiné krabice. Já si třeba z kešky vezmu i to, co už mám ve sbírce, protože ho pak můžu vyměnit společně se svým v jiné krabičce za dvě.

No a v těch nepsaných pravidlech je ještě jedno, které ale strašně málo lidí dodržuje - pokud si vezmeš s kešky víc různých CWG, měla bys tam vložit zase různé, ne všechny stejné.

Tak ať se Ti sbírka rozrůstá :-)


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 04 květen 2014 - 19:53

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#4 Bebe82

Bebe82

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2014 - 20:06

Super, díky moc oběma!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama