Přejít na obsah


Fotka

Navigace TEASI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#121 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 12:13

Ahoj

Díky za informaci. Předpokládá se s nějakým testováním v reálných podmínkách?


  • 0

#122 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 14:37

Ahoj

Díky za informaci. Předpokládá se s nějakým testováním v reálných podmínkách?

 

Já v to doufám :-)

 

Už jsme o tom mluvil s výrobcem a byl bych rád kdyby se do testování mohli zapojit sami uživatelé. Uvidíme jak to dopadne.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#123 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 14:45

Ahoj. Do té doby, než bude známo chování navigace v reálu (od připojení k PC pro stažení kešek, aktualizaci map až po samotný odlov v terénu - přesnost, výdrž, mapové podklady .....), zájem z řad GC o tyto navigace nebude.

Někde v předešlých příspěvcích bylo, že víc se bude vědět v průběhu dubna


  • 0

#124 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 14:57

Ahoj. Do té doby, než bude známo chování navigace v reálu (od připojení k PC pro stažení kešek, aktualizaci map až po samotný odlov v terénu - přesnost, výdrž, mapové podklady .....), zájem z řad GC o tyto navigace nebude.

Někde v předešlých příspěvcích bylo, že víc se bude vědět v průběhu dubna

 

Zájem o naviace kačery je už teď a rozhodně není malý. Protože navigace je velice přesná a pokud si do navigace vložíte body které chcete hledat ručně, tak se docela pohodlně dá používat pro kačery již nyní.

Doufám, že tuto diskuzi sledují nějací majitelé navigace Teasi a dají mi za pravdu.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#125 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 15:24

Abych pravdu řekl, naklepávat do navigace ručně kešky je nehorázný oj.b. Navíc, bez listningu, hintů a o gpx si můžeme taky nechat snít.


  • 0

#126 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2016 - 8:11

Pokud uz dnes nekdo tuto navigaci pouziva pro GC, tak ji podle meho nekupoval primarne za timto ucelem, ale jen ji navic vyuziva i k tomu. Mit navigaci a k tomu potrebovat dalsi zdroj (chytry telefon, papir s listingem a podobne) je opravdu v dnesni dobe asi nesmysl. To bylo v drevnich dobach, kdy se s GC zacinalo, ale to zase nebyly chytre telefony, datove prenosy v terenu a v podstate nebyla jina moznost.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#127 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 13:39

Pro ty kteří o navigaci Teasi uvažují bych rád zmínil speciální akci, která běží.

 

Jedná se o SET Teasi One 2 + Power banka Teasi za 4 490 Kč.

 

U koho ji koupíte můžete vybrat třeba na Heurece.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#128 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 13:42

Také jsme spustili oficiální web na teasi.cz kde budeme zveřejňovat různé návody, tipy a triky jak na navigaci a jak na plánování pro kačery.

 

Pokud by se někdo ideálně formou videa chtěl podělit jak plánuje a hledá kešky s Teasi, budu jen rád.

 

 

Taky zde najdete aktuální manuál, který je doplněný o hodně nových funkcí. 


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#129 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 15:39

Co jsem projížděl www stránky, tak jsem se tam nikde nedočetl o aktualizaci, která by zahrnovala podporu GC.....


  • 0

#130 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 13:55

Docela solidně to tu usnulo. Na oficiálních stránkách o podpoře GC zatím žádná zmínka (hlavně zmiňovaná aktualizace sw).... Jak je tedy reálné, že by tato podpora byla uvedena do provozu?


  • 0

#131 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2016 - 17:26

Docela solidně to tu usnulo. Na oficiálních stránkách o podpoře GC zatím žádná zmínka (hlavně zmiňovaná aktualizace sw).... Jak je tedy reálné, že by tato podpora byla uvedena do provozu?

 

Ahoj,

"usnulo" to z důvodu, že není žádná změna. Oficiální stanovisko je, že na aktualizaci se aktivně pracuje ve spolupráci s Geocaching.com a měla by být spuštěna v letošním roce.

 

Zadal jsem požadavek, jakmile bude testovací verze, že bych ji chtěl získat a poskytnout uživatelům k připomínkám a ladění.

 

Jinak všem doporučuji sledovat oficiální web nebo Facebook teasi.cz


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#132 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2016 - 10:08

Díky za informaci


  • 0

#133 Lucasso 001

Lucasso 001

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2016 - 10:16

Prosím, jaké jsou rozdíly mezi Teasy One 2 a Teasy One 3...? Díky! 


  • 0

#134 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2016 - 9:19

Prosím, jaké jsou rozdíly mezi Teasy One 2 a Teasy One 3...? Díky! 

 

Dobrý den,

Rozdíly jsou pouze dva. Teasi One 3 má proti svému předchůdci silnější baterii 2650 mAh (až 12 hod provozu) a konektivitu Bluetooth 4.0, takže můžete připojit senzor tepu, kadecence a rychlosti. Do konce roku by mělo být možné také připojit smartphone, takže uvidíte kdo Vám volá nebo si přečtete SMS přímo na navigaci bez nutnosti vytahovat telefon z batohu.


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#135 PePa1

PePa1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2016 - 19:07

Ahoj uvazujeme o teto navigaci...nebyl by nekde k mani postup, jak se do ni nahravaji kesky a treba i  vase zkusenosti zda to je ok a tak...diky moc PePa


Tento příspěvek byl upraven od PePa1: 08 srpen 2016 - 19:07

  • 0
PePa jednicky

#136 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 6:23

Ahoj uvazujeme o teto navigaci...nebyl by nekde k mani postup, jak se do ni nahravaji kesky a treba i  vase zkusenosti zda to je ok a tak...diky moc PePa

 

Ahoj,

takový návod jsem ještě zatím nedělal, protože stále čekám na aktualizaci software navigace, kde by toto mělo být již součástí.

 

Ale věřím, že se tu s tebou někteří rádi podělí o jejich způsob nahrávání kešek do navigace.


  • 1

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#137 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 9:08

Opravdu do te navigace nekdo kvuli GC sel? Ja mam pocit,z e tu bylo v minulosti zminovano vice problemu a zatim se jen ceka na novy FW.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#138 hupcus

hupcus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 9:43

Opravdu do te navigace nekdo kvuli GC sel? Ja mam pocit,z e tu bylo v minulosti zminovano vice problemu a zatim se jen ceka na novy FW.

 

Možná Vás to bude šokovat, ale šel :-)

 

Máme hodně spokojených zákazníků. kteří si našli své způsoby jak nahrát kešky jako body zájmu apod do navigace.

Chválí si zejména vyšší přesnost GPS v porovnání s konkurencí.

 

Doufám, že mi to tu někdo potvrdí, aby to nevypadalo nepodložené vytahování dovozce :-)


  • 0

Oficiální distributor navigací Teasi pro Českou a Slovenskou republiku

www.teasi.cz


#139 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 10:23

Nechci tady hanit přístroj jedné značky, ale - navigace Teasi jsou primárně cyklistické. Tady bych doporučil prostudovat cyklo fóra, hlavně Německá. Podpora geocachingu není a to, že jdou vložit kešky jako POI, to jde samozřejmě u každé navigace, třeba i mého stařičkého TomToma 700. Pokud někdo chce investovat do geocachingové navigace, tak je tu pouze Garmin.  Jinak je tu samozřejmě možnost chytrého telefonu, IOS a Android jsou vcelku bez problémů (mám oba) a možnost wigo playerů je taky fajn. U Teasi se čeká na nový soft už více než rok a upřímně řečeno, asi se bude ještě dlouho čekat. Já sám mám navigací asi 5, ale Teasi ne. Tím samozřejmě nechci tuto navigaci nějak hanit, ale na geocaching není. To si lze přečíst i v návodu.


  • 1

#140 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 10:38

Tak to mne sokuje, protoze co se na to koukam ja, tak:

 

- presnejsi GPS moc neverim... presnejsi nez konkretne co? Je na to nejaky nezavisly test? Nebo je to typicky krasožvást?

- zabudovana baterie s vydrzi pouze 10-12 hodin :huh:

- kryti IPX5 je horsi, nez ma napriklad Garmin. Je to odolnost proti tryskajici vode, zatimco ten Garmin ma odolnost proti ponoreni.

- z webu mi neni vubec jasne, co to umi za mapy. Zadne ukazky, zadny podrobny popis, co mapy obsahuji... Vypada to, jako by to umelo jen rastrove mapy s meritkem 1:25000. Nic moc! Umi to vektorove? Umi to OSM? A nejake mapy s vyssi presnosti?

 

Zkratka, tyhle navigace mne nejak vubec neoslovily. Rikam, bohuzel! Garmin by potreboval poradnou konkurenci jak sul...


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama