Přejít na obsah


Fotka

Cesta na megaevent Terezinske hry 2014 / GC4WZCY z Prahy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 RadosHordos

RadosHordos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2014 - 22:20

Ahoj, nemá někdo volné místo v autě?


  • 0

#2 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2014 - 9:16

Ahoj, nezakládám nové vlákno ale dovolím si použít kolegovo :-)

 

Na poslední mi chvíli mi padla možnost jet autem - sháním především odvoz ZPĚT DO PRAHY V SOBOTU V PODVEČER/VEČER/V NOCI (poslední slušný bus jede už ve čtyři odpoledne a pak nic). Pokud se něco najde, budu vděčný a předem moc děkuji :-)


  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#3 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2014 - 15:59

A proč propáníčka bus? Z Terezína vede podle silnice chodník do vedlejších Bohušovic, 20 minut chůze a jsi na tamním nádraží (žst. Bohušovice nad Ohří). Rychlíky v Bohušovicích staví v 18:03 a 20:03, za hodinku jsi v Praze na na hlavním. Samozřejmě vřele doporučuju i v opačném směru. Vzhledem k tomu, že na tamní zeměplacce je ideálním prostředkem na přesun od keše ke keši bicykl, navíc upozorňuju, že z Masaryčky je do Bohušovic přímé spojení courákem, kam se s kolem pohodlně vejdete (jednotka ř. 471). Z Prahy je odjezd ve 4:40, 5:40 nebo 7:40 ráno, z Bohušovic nazpátek odjezd v 19:37. Pro milovníky archiválií navíc dodávám, že v Hrdlech (o zastávku před Bohušovicemi) by měla snad stále být funkční keš (listing si když tak nalistujte v mém bookmarku-archivníčku pro okr. LT, název keše tuším Hrdly něco něco). Naopak archivované položky ze série, která v Bohušovicích až do loňska provázela po tamních drobných pamětihodnostech, na místě nezůstaly, což mohu osobně potvrdit.

Jinak já tentokrát ale místo vlaku cílím spíš na poklizení krabiček v mezilehlém prostoru při pomezí našeho a litoměřického okresu, takže bych to asi pojal jako cyklovýlet. Ovšem bouřka přítomného odpůldne mi přípravy dost nabourala, tak se sám nechám překvapit zda jak a kdy bych se v dějišti objevil. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama