Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 2 Hlasů

suvenýry od GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1069 odpovědí na toto téma

#101 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 11:19

sobikovi napsal/a:

DUsoft napsal/a:
Hmmm - tak tohle snad Vojtovi ani neukáži, neb by mi s tím praštil a už by lovit nešel ... :o

Trochu to vaše rozčilování nechápu... Hru si každý dělá sám a jestli má někdo radost z toho, že ulovil keš z místa kde nikdy nebyl (i když u virtuálek a earthek je to diskutabilní), tak je to jen a jen jeho věc. A že je to ten jeden bod před tebou ve statistice? Koho ta hra těší víc? Nebudme proboha hned všichni připosr...

To jsi nepochopil. Mně ani Vojtovi o body nejde vůbec A prohrávat umíme ;) prohráváme už 3 roky ve fightingu na každé soutěži :D
Ani jsem se nerozčiloval, jenom mě to mrzelo. Asi jako mě mrzí každá dopingová aféra. Ale je to stejné jako v běžném životě. Vychcánci a podvodníci byli, jsou a budou ve všech oborech lidského pinožení.
Howgh
  • 0

#102 klingac

klingac

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 14:17

docile napsal/a:
Ona to není žádná novinka, dost lidí si loguje keše v USA, na kterých nebyli... Viz například tady...

http://www.geocachin...35-4873d57f79f6
http://www.geocachin...07-37d920d47ad8
http://www.geocachin...65-ffe199a6d163


takychto expertov je pomerne vela na SK - priklad jedneho z "najlepsich": http://www.geocachin...e0-4ab98d00cd78 - viz. jeho logy v priebehu decembra 2007
ja osobne to nechapem.ak je nieco co ma na geocachingu najviac nebavi a otravuje,je prave to logovanie na nete. a tito ludia sa v tom prave asi vyzivaju. co je na tom take super, ze prejdem prstom po mape, kliknem na ikonku a zapisem sa?
  • 0

#103 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 15:32

Autacek napsal/a:
lol, fakt to funguje, akorát to nejde smazat... se tam snad budu muset vydat.

Od ownera ORIGINAL STASH TRIBUTE PLAQUE:
ONCE AGAIN, cachers are logging false finds on the Plaque. Many overseas cachers are 'claiming finds' on the Plaque and then deleting their own logs, in order to claim the 'souvenir' feature. I am not going to allow this to happen. I will archive this listing and fly up to Portland myself to bust this Plaque out of the ground rather than let this continue. I am sick and tired of all the cheating going on with this cache. No one seems to have any integrity when it comes to claiming a find and I am just sick of it all. Groundspeak, you need to step up RIGHT NOW and address this latest abuse.

O smazání found-it logu můžeš určitě požádat vlastníka, nestalo-li se již.

EDIT: Ooops, dočetl jsem thread dále, výše uvedený komentář je irelevantní.
  • 0

#104 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 15:38

AHA & team napsal/a:O smazání found-it logu můžeš určitě požádat vlastníka, nestalo-li se již.

A proc bych nekoho zadal ?? Svuj vlastni log muzu prece kdykoli smazat sam .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#105 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 15:56

kapsa napsal/a:

AHA & team napsal/a:O smazání found-it logu můžeš určitě požádat vlastníka, nestalo-li se již.

A proc bych nekoho zadal ?? Svuj vlastni log muzu prece kdykoli smazat sam .... ;)


Psal jsem, že je to irelevantní. Autacek sice může smazat log, ale nemůže smazat suvenýr.
  • 0

#106 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 17:15

dr.vota napsal/a:

awercz napsal/a:
Predpokladam ze z "Many overseas cachers" ...

V tomhle případě buď Team360 neovládá místopis USA, nebo prostě lže. Ty falešné dočasné logy kvůli suvenýru tam dávali američani a jediný Autacek, ale ten až potom, co to T-360 napsal.
Takže asi tak.


Pokud jsi prohlizel profily, tak jeden byl z Kanady a dva asi z Belgie. Ctvrty byl ucet zalozeny jen pro otestovani. Tak nevim, kde mas ty Amiky. Uprimne ti si tam mohou zaletet na vikend a kes poctive odlovit.
  • 0

#107 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 18:26

Autacek napsal/a:
Pro neustálé šťouraly, i pro ty, co si mezi tím ublinkli, už od včerejška smazání suvenýru řeším s Groundspeekem, ale není to tak jednoduché.


No tezke je jen donutit GS, aby to provedli, jinak je to pro ne otazka nekolika sekund. Kazdopadne jestli to bude tak, jako kdyz jsem ja zadal GS o vymazani omylem aktivovaneho coinu, ktery jsem nikdy nemel, tak ti tam ten suvenyr zustane jako memento na porad. B)B)
  • 0

#108 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 23:16

Tady je uvaha o suvenyrech od Jeremyho:

http://www.locusling...-beyond-the-box
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#109 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 4:44

PaBa napsal/a:
Tady je uvaha o suvenyrech od Jeremyho:

http://www.locusling...-beyond-the-box


Zaujala mne tam i poznámka na závěr hovořící o "reinkarnaci" virtuálních cachí.
  • 0

#110 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 7:21

Ja si prave myslel, ze suvenyry jsou jejich reakce na volani po navratu virtualek (a zaroven reakce na ty, kteri zase volaji proti). Zajimave, takze tim to nekonci. :)
  • 0

#111 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 8:13

Pokud jde o suvenýry, pak je fajn info, že budou přiděleny zpětně (časem) a že se počítá s jejich rozvojem.... tedy prostor na vyjednávání o zřízení suvenýrů pro naše kraje, určité speciální oblasti, národní parky, série...
  • 0

#112 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 12:07

k-lord napsal/a:

dr.vota napsal/a:

awercz napsal/a:
Predpokladam ze z "Many overseas cachers" ...

V tomhle případě buď Team360 neovládá místopis USA, nebo prostě lže. Ty falešné dočasné logy kvůli suvenýru tam dávali američani a jediný Autacek, ale ten až potom, co to T-360 napsal.
Takže asi tak.


Pokud jsi prohlizel profily, tak jeden byl z Kanady a dva asi z Belgie. Ctvrty byl ucet zalozeny jen pro otestovani. Tak nevim, kde mas ty Amiky. Uprimne ti si tam mohou zaletet na vikend a kes poctive odlovit.

Tak se teda amíkům omlouvám, bral jsem nějaké logy (smazané) těsně kolem disable, belgičana jsem asi přehlédl. Pořád je většina na americkém kontinentu. Ale jestli Kanada je pro T-360 "overseas"...no budiž
  • 0

#113 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 16:35

sobikovi napsal/a:
Pokud jde o suvenýry, pak je fajn info, že budou přiděleny zpětně (časem) a že se počítá s jejich rozvojem.... tedy prostor na vyjednávání o zřízení suvenýrů pro naše kraje, určité speciální oblasti, národní parky, série...


No s temi seriemi nevim. Jak by se to totiz realizovalo. Ono totiz staci najit jednu kes (bud jednu specialni - eventy, HQ apod, nebo jednu ze zony) a mas suvenyr. Takze teoreticky by ti stacilo najit jednu ze serie a mas suvenyr. Nevim jestli by GS implementoval suvenyr po nalezeni vice kesi. To by si pak totiz mohl kazdy nechat udelat suvenyr pro sve kese. ;)
  • 0

#114 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 16:37

dr.vota napsal/a:
Tak se teda amíkům omlouvám, bral jsem nějaké logy (smazané) těsně kolem disable, belgičana jsem asi přehlédl. Pořád je většina na americkém kontinentu. Ale jestli Kanada je pro T-360 "overseas"...no budiž


No ja samozrejme kouknul jen na profily z toho disable logu a tam zadny amik nebyl. Kazdopadne fakt, ze T-360 ma mindrak z "overseas" kaceru, je evidentni. :D:D
  • 0

#115 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:18

k-lord napsal/a:

dr.vota napsal/a:
Tak se teda amíkům omlouvám, bral jsem nějaké logy (smazané) těsně kolem disable, belgičana jsem asi přehlédl. Pořád je většina na americkém kontinentu. Ale jestli Kanada je pro T-360 "overseas"...no budiž


No ja samozrejme kouknul jen na profily z toho disable logu a tam zadny amik nebyl. Kazdopadne fakt, ze T-360 ma mindrak z "overseas" kaceru, je evidentni. :D:D

Bytosti z kvadrantu Delta zdraví T-360! Přicházíme v míru, a sdělujeme, že i zde je víceméně inteligentní život...:D:D
  • 0

#116 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2010 - 19:41

Ad ty suvenýři: dyť je to krávonina, no ne? Chodíte snad ven kvůli nějakejm pofidérním elektronickejm kýčům? Mi příde zbytečně moc pozornosti tomu.. Nějakej amík náhodou zavadí o Telč a mele si svou a tu si taky prosadí. Sou to imperialistí..
  • 0

#117 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 13:32

zmijovkar napsal/a:
Ad ty suvenýři: dyť je to krávonina, no ne? Chodíte snad ven kvůli nějakejm pofidérním elektronickejm kýčům? Mi příde zbytečně moc pozornosti tomu.. Nějakej amík náhodou zavadí o Telč a mele si svou a tu si taky prosadí. Sou to imperialistí..


Mám pocit, že minimálně polovina kačerů kvůli pofidérním ikonkám na netu ven chodí. Jinak by to na eventech nevypadalo tak, že se oběhne kolečko, opíšou se kódy do sešitu a za patnáct minut tam není ani noha.
  • 0

#118 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 13:36

Smrk napsal/a:

zmijovkar napsal/a:
Ad ty suvenýři: dyť je to krávonina, no ne? Chodíte snad ven kvůli nějakejm pofidérním elektronickejm kýčům? Mi příde zbytečně moc pozornosti tomu.. Nějakej amík náhodou zavadí o Telč a mele si svou a tu si taky prosadí. Sou to imperialistí..


Mám pocit, že minimálně polovina kačerů kvůli pofidérním ikonkám na netu ven chodí. Jinak by to na eventech nevypadalo tak, že se oběhne kolečko, opíšou se kódy do sešitu a za patnáct minut tam není ani noha.


Tak to chodíš na nějaký divný eventy. Asi si to chce více vybírat a nechodit kamkoliv kvůli bodíku.
  • 0

#119 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 15:52

Když předem nemůžeš vědět, jak to tam bude vypadat :-) Já bych taky raději opekl prase, poseděl, popil. Jinak koho ty pofidérní ikonky zajímají víc, narazil jsem na další: http://www.geocachin...c4-c9a874242651
  • 0

#120 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 17:20

Koukam, ze tam v tom maji nejaky bordel :) Nebo jak si mam vysvetlit, ze jsem pri logovani Dne trifidu v Chuchli ziskal souvenirs statu Delaware, potazmo Baden-Wurtenberska :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama