Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Pomoc s mapou Rakouska


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2014 - 20:41

Dobrý večer všem, prosím o pomoc jak dostat mapu Rakouska do mé GPS - mám Etrex Legend Hcx. Prošla jsem si už založená témata, stáhla si nějaké mapy, ale nejsem schopna je rozbalit v počítači, natož dostat na kartu a do gepeesky. I v garminu jsem si zažádala o mapu, čekala tři dny než mi přišel odkaz a nakonec nic. Pořád mi to píše různé chybové hlášky jako - je poškozeno hlavní záhlaví archívu nebo soubor je poškozen a podobně. Možná je problém u mě v počítači nebo přímo ve mě neboť takovým věcem vůbec nerozumím.

Nenašel by se někdo tak hodný kdo by mi poslal, třeba meilem nějakou mapu už připravenou stáhnout na kartu? Stačila by mi oblast okolo Dunaje ( podunajská cyklostezka) a úplně obyčejná mapa, nemusí být úplně super podrobná.

Díky moc


  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2014 - 21:23

http://garmin.openstreetmap.nl


  • 0

#3 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2014 - 21:30

Tam jsem byla, čekala jsem tři dna než mi přišel mail, ale nejde mi to rozbalit a dostat na kartu, ani verze pro MapSource mi nejde


  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2014 - 21:32

tak zkus jiné stránky, na GeoWiki máš odkazů více, většinou je to okamžitě bez stahování. A pro Rakousko je tam tuším i něco specializovanějšího


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#5 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2014 - 21:53

tak zkus jiné stránky, na GeoWiki máš odkazů více, většinou je to okamžitě bez stahování. A pro Rakousko je tam tuším i něco specializovanějšího

zkusím pohledat


  • 0

#6 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2014 - 22:55

Zkusil bych se podívat na ty Wander-Reitkarte, vypadá zajímavě a někteří kačeři s ní mají dobrou zkušenost. 


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#7 lasyma

lasyma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2014 - 0:08

Tak se mi nakonec podařilo stáhnout něco z veloaustria, mapy jakž takž, ale aspoň je tam pěkně zakreslená podunajská cyklostezka a tu hlavně potřebuju. Dokonce jsem si vybrala potřebné oblasti v mapsource a stáhla je na kartu do gepeesky - to bych nevěřila že něčeho podobného budu schopná :-) Možná časem se podaří i víc.

Díky všem za rady, některé odkazy ještě budu zkoušet


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama