Přejít na obsah


Fotka

Zakazy, zrusovani a jine osklivarny


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 11:03

Hle, dobroserové - a to nejen z Groundspeaku - vítězí na všech frontách  :ph34r:http://www.lidovky.c...25_ln_domov_rak


  • -1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#2 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 12:43

Ja to říkám furt, my tu jsme Řím hadra. Barbaři před branami, Braniboři v Čechach, babuška car na Ukrajině.... a v Blaniku se nepohne ani myš.
My se tady jednou utolerujeme k smrti.
  • 0

*


#3 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 17:35

Všimli jste si, jak dobroserové, zakazovači a regulátoři jedno jsou?


  • -1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 17:55

Nojo, ale islámští fundamentalisti, křesťanští fundamentalisti, rasisti a jiní extremisti jsou taky víceméně všichni jeden a ten samej živočišnej druh. Osobně jsem celkem ráda, že ty stránky zmizely. Většina muslimů, zvláště těch u nás, je normálních, neni to žádná Al Kajda. Házet všechny do jednoho pytle je stejná kravina jako považovat všechny Němce za fašisty. Doporučuju k přečtení zejména tu spodní půlku stránky.


  • -1

#5 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 19:18

To s tím "házením do jednoho pytle" je obvyklý omyl -takový oslí můstek naruby. Osuzujeme-li islám, bojíme-li se islámu, pak, Jacko, nemluvíme o jednotlivých lidech, o Abdullahovi odvedle, ani o náboženství; mluvíme o ideologii.


  • 6

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#6 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 20:52

No. já osobně se spíše než islámu bojím těch, kdo dělají z náboženství ideologii, a to z jakýhokoliv náboženství, a ať už to dělají v boji za to náboženství a nebo proti němu. Páč islám je ve svý podstatě náboženství, nikoliv ideologie, a jako o takovým je o něm třeba mluvit.

P.S. pro případné šťouraly: Jo, Korán jsem četla a s nějakým tím muslimem o něm mluvila.


  • 3

#7 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 21:11

To je právě ono. Určité skupiny využívají potence islámu a mění víru v ideologii, srovnávání např. s rekatolizací nebo křížovými výpravami se sice nabízí, ale kulhá; dnes je ideologie trochu něco jiného. Daleko bližší srovnání je nikoli s katolickou vírou, ale s protomarxismem. Tam projevy i geneze sedí víc.

Blbý je, že OBOJÍ je islám. Záměrně je používáno totéž slovo. Pak stačí jen nepatrné zmatení pojmů, pár idealistických užitečných idiotů (převážně mladých spasitelů světa a okolí a politických korektivistů) a je vymalováno - rázem kdekdo neví, kdo s kým a proč.

Přitom jde o klasickou agresi.


  • 3

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#8 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 21:30

Nojo, ale islámští fundamentalisti, křesťanští fundamentalisti, rasisti a jiní extremisti jsou taky víceméně všichni jeden a ten samej živočišnej druh. Osobně jsem celkem ráda, že ty stránky zmizely. Většina muslimů, zvláště těch u nás, je normálních, neni to žádná Al Kajda. Házet všechny do jednoho pytle je stejná kravina jako považovat všechny Němce za fašisty. Doporučuju k přečtení zejména tu spodní půlku stránky.

...Podle toho mála informací, které poskytla média, a na základě naší znalosti šarí'y vyhlašujeme, že zmíněná žena byla vychována jako křesťanka svou křesťanskou matkou a nikdy muslimkou nebyla, jelikož její otec, ač muslim, se její výchovy nikdy neúčastnil a k islámu ji nevedl. Proto nemůže být shledána vinou z odpadlictví a z nelegálního sňatku s nemuslimským mužem. Sňatek křesťanky s křesťanem a její právo dál vyznávat svou víru je šarí'ou garantováno jako nezcizitelné....

Popravdě řečeno, Jacko, takhle to vypadá, že chyba není v kamenování, ale v chybném obvinění. Pokud by mohla být shledána vinou z odpadlictví, asi by bylo všechno v pořádku....

Reaguji pouze na formulace v odkazovaném článku, které mě překvapily, neřeším náboženství ani ideologie.


  • 1

#9 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2014 - 7:35

zdeziz: Ten úryvek je sice pěkný, já mám  spíše dojem že něco takového jako že dcera má jiné náboženství než otec je pro muslimy naprosto nepředstavitelné a neakceptovatelné.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#10 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2014 - 8:54

Tady uz si muzete diskutovat dle libosti. V puvodnim tematu to nemelo co delat. Dekuju za upozorneni. A chytraku, ze to napises do tematu malokomu pomuze, tlacitko Nahlasit tu neni zbuhdarma. ;)


  • 1

#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2014 - 8:57

Varování beru na vědomí. Společného to má to, že - jako v případě Roverů - americká či nadnárodní společnost cosi zakáže na základě malého českého bonzu. Akorát všechna vlákna věnovaná Roverům jsou již zamčena. Tak se omlouvám a končím s touto odbočkou!


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2014 - 9:05

Diskutuj si klidne dal, proto jsem to oddelila, jen si priste davej vetsi pozor - bylo to v sekci geocachingu a tohle GC tema nebylo ani omylem. Jinak tu spojitost samozrejme chapu :)


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama