Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nejde zalozit event ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2014 - 0:22

Zdravim.

 

Ted jsem se pokusikl zalozit event a kromne toho, ze to zase nejak divne zmenili mi nejde prejit z kroku popis dal. Vzdycky zadam ve formulari polohu, wp, popis a dalsi, ale pak misto prechodu na stranku s hodnocenim d/t to vzdycky spadne a vrati se to na zacatek zadavani.

 

Kdyz se pokusim to dat znova napise to ze uz pry nejaky event zakladam, jestli chci pokracovat, ale stejne nikde nic.

 

Zkousel jsem ruzne zadavat a nic.

 

Nemel jste nekdo nejakou zkusenost s timto, pripadne jak to resit?

 

Diky.


  • 0

#2 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2014 - 0:32

Ted jsem pro zmenu zkusil zalozit tradicku a dela to tu samou chybu... nedostanu se prez krok s popisem.

 

Kdyz se tozase seklo, tak po ty hlasce uz jsem zacal zakladat event (v menu tadicky, wtf?) se mi to vratilo do menu popis, ktere vypada jako pro zakladani eventu, ale s nadpisem ty tradicky... wtf podruhy? Nekde se neco spletlo...

 

Co s tim, sakra?


  • 0

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2014 - 5:42

Jiný problížeč by měl postačit, případně o založení požádat nějakého kolegu co ti pak pošle založený nepublikovaný listing k adopci.


  • 0

#4 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2014 - 18:36

Hmmm, ted mi to proslo. Co jsem sakra delal vcera blbe? A rekl bych ze dneska to vypada zase jinak... ten formular popis je nejakej divnej... no co, stane se.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama