Přejít na obsah


Fotka

Zmeny na geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 21:34

Tak se nam jednak zmenila stranka pro hledani TB/GC, ale hlavne se mrknete na sem - je tam i prehled vsech ikonek a taky zobrazeni nejblizsich minci k home coordinates - moc pekne a zajimave :-) !
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 21:39

Tak se nam jednak zmenila stranka pro hledani TB/GC, ale hlavne se mrknete na sem - je tam i prehled vsech ikonek a taky zobrazeni nejblizsich minci k home coordinates - moc pekne a zajimave :-) !

A funguje ti to zobrazeni nejblizsich? Me nevyhledal nic, ackoliv jeden coin je v cache 1km od myho baraku...
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 8:58

Tak jsem to taky vyzkoušel, ale nic mi to nedělá, rozhodně to neukazuje nejbližší geocoiny, vidím jen mapu celého světa, kterou sice můžu přibližovat, ale to je tak všechno. Nic o tom sice nepíšou (nebo jsem to alespoň neobjevil), ale napadlo mě, jestli to nefunguje jenom pro PM, já jsem jen basic member.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 9:57

Funguje mi zobrazení nejbližších na defaultně nastavené pozici mapky, ale když se posunu řekněme z Brna nad Prahu, kde nějaké geocoiny musí být tak už to neukazuje nic. Otázkou je, jestli po té aplikaci nežádám to, co ani neumí...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 21:50

A funguje ti to zobrazeni nejblizsich? Me nevyhledal nic, ackoliv jeden coin je v cache 1km od myho baraku...

No, v Praze se mi jich 7 zobrazi ale kdyz se posunu nekam jinam, tak uz nic (coz je skoda) - je ale fakt, ze se v tom jeste porad vrtaji (kazdou chvilku je to trochu jiny ;-)), takze uvidime, jak to bude vypadat ve finale...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 9:19

Tak jsem to taky vyzkoušel, ale nic mi to nedělá, rozhodně to neukazuje nejbližší geocoiny, vidím jen mapu celého světa, kterou sice můžu přibližovat, ale to je tak všechno. Nic o tom sice nepíšou (nebo jsem to alespoň neobjevil), ale napadlo mě, jestli to nefunguje jenom pro PM, já jsem jen basic member.

Mě to funguje - otázka je, jestli máš v profilu nastevené home coordinates...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 23:56

Když se ve fóru objevil příspěvek, také mi to nic neukázalo. Teď ale už vidím malou mapku v Google Maps. Ještě se ale na ikonky GC/TB nedá kliknout.

Edit: a už to jede všechno.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 9:35

Mě to funguje - otázka je, jestli máš v profilu nastevené home coordinates...

Home coordinates mám nastavený, nejsem PM user a taky se nic neděje, jen zvětšova cí mapka :-(
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 9:41

Home coordinates mám nastavený, teď jsem je dokonce resetoval a nastavil znova, ale výsledek žádný, pořád vidím jen mapu celého světa. Vyzkoušel jsem i jestli to není prohlížečem, zkusil jsem Operu a IE, obojí na dvou různých počítačích, ale nic...
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 9:44

Mě to funguje - otázka je, jestli máš v profilu nastevené home coordinates...

No jo, tobě to funguje, ale teď koukám, že jsi taky Premium Member, takže mi to neodpoví na otázku, jestli to funguje někomu, kdo je jen basic member
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 11:08

No jo, tobě to funguje, ale teď koukám, že jsi taky Premium Member, takže mi to neodpoví na otázku, jestli to funguje někomu, kdo je jen basic member

Jsem BM a vidím jen mapu světa, ale když se na stejném počítači přihlásí kolega PM, tak mu to funguje.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 11:34

Jsem BM a vidím jen mapu světa, ale když se na stejném počítači přihlásí kolega PM, tak mu to funguje.

Stejne zjisteni - ja vidim mapu sveta, Ivomir (z temer stejne IP, s temer stejnymi home coordinates...) vidi krasne zoomnutou mapu Jizni Moravy s peknyma ikonkama coinu. Ivomir je PM.
Tak to mozna bude PM feature, jen to tam jeste nejak nestihli napsat...? :]
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 11:48

Tak to mozna bude PM feature, jen to tam jeste nejak nestihli napsat...? :]

  • Be the *first* to see new feature enhancements
    From time to time, Groundspeak will be releasing new features to Premium Members before they are publicly announced. Sign up and don’t miss an opportunity to participate in future Groundspeak innovations!
Takže je docela možný že i tohle testujou nejdřív na PM a když to přežijou tak to uvolněj i pro BM :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama