Přejít na obsah


Fotka

Někdo na lov? Praha, Kladno a okolí.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 19:08

Ahoj kačeři a kačerky,

 

jmenuji se Michal a jsem kačer z Kladna. Chodím lovit hlavně tradičky vyjma T5. V každém případě je lepší chodit ve dvou. Pokud chodíš občas hledat kešky, můžeme někdy jít společně.

Klidně autem, na kole, nebo pěšky. Jak daleko ? Záleží na dohodě a společném volném čase.

Bydlím na Kladně a pracuji v Praze, takže každý den pendluji. Mám nepravidelnou pracovní dobu a tak je opravdu na dohodě kdy a kde se sejít.

Pokud budeš mít zájem, budu rád za návrhy.

 

Děkuji.

 

Ahoj a lovu zdar ! :-)   


  • 0

CompNett-Kladno


#2 Šotouš

Šotouš

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 19:21

Já jsem z Prahy a spíše bych chodil pěšky. Co se týká kešek tak to je u mě podobné :D. Na kole bych mohl, ale mám zatím 2 osmy :(. Já jsem z Prahy 4, ale mohu dojet kamkoliv.
  • 1

#3 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 20:19

Já jsem z Prahy a spíše bych chodil pěšky. Co se týká kešek tak to je u mě podobné :D. Na kole bych mohl, ale mám zatím 2 osmy :(. Já jsem z Prahy 4, ale mohu dojet kamkoliv.

 

Praha 4 je pravda už trošku z ruky. V každém případě jak budu lovit Chodov, Háje atd.... budu s tebou počítat. 


  • 0

CompNett-Kladno


#4 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 20:27

Na Kladno se v dohledné době chystám, ale hlavně právě na ty T5  ;) kterých se tam v okolí urodilo požehnaně....


  • 0

#5 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 20:31

Na Kladno se v dohledné době chystám, ale hlavně právě na ty T5  ;) kterých se tam v okolí urodilo požehnaně....

 

Stando, pokud by jsi se rozhodl, mohl bych Ti dělat maximálně společnost, pač já a výšky to nejde dohromady. Jinak jednu T5 mám 3 minuty od domova a druhá je noční ve Švermově o kterých vím. Pak tam jsou ještě další 2. Další dvě pak v Rozdělově. Poznám je jednoduše, jsou to ty co nemám odlovené :-))))) Kdy se sem chystáš ? 


  • 0

CompNett-Kladno


#6 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 20:47

Stando, pokud by jsi se rozhodl, mohl bych Ti dělat maximálně společnost, pač já a výšky to nejde dohromady. Jinak jednu T5 mám 3 minuty od domova a druhá je noční ve Švermově o kterých vím. Pak tam jsou ještě další 2. Další dvě pak v Rozdělově. Poznám je jednoduše, jsou to ty co nemám odlovené :-))))) Kdy se sem chystáš ? 

 

To si myslelo víc lidí, že výšky nemusí, dokud si to nezkusili...  :) Zatím jsem byl jen na "Gumácích".... ještě jsem je moc nestudoval, jen vím, že brzy nic bližšího k odlovu mít nebudu  <_< Bohužel se většinou rozhoduju ze dne na den, v týdnu "rychlovka" po práci, když se naskytne příležitost. Začal jsem lézt ve chvíli, kdy mi došla trpělivost se dvěma krabkama 3 minuty od baráku...  :D


  • 0

#7 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 20:52

To si myslelo víc lidí, že výšky nemusí, dokud si to nezkusili...  :) Zatím jsem byl jen na "Gumácích".... ještě jsem je moc nestudoval, jen vím, že brzy nic bližšího k odlovu mít nebudu  <_< Bohužel se většinou rozhoduju ze dne na den, v týdnu "rychlovka" po práci, když se naskytne příležitost. Začal jsem lézt ve chvíli, kdy mi došla trpělivost se dvěma krabkama 3 minuty od baráku...  :D

 

Tak to věřím. Já mám taky tady jednu kousek od baráku. Byl jsem tam ale sám a jak jinak spadl ze stromu. Od té chvíle nikam nelezu pokud si neroufám :-)


  • 0

CompNett-Kladno


#8 standarevnice

standarevnice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 6:41

Na T5 bych jel s Vámi. Jedno kdy a jedno kam, jen to potřebuji vědět min. týden předem. Vybavení mám.


  • 0

#9 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 9:12

Na T5 bych jel s Vámi. Jedno kdy a jedno kam, jen to potřebuji vědět min. týden předem. Vybavení mám.

 

To je hezké, určitě se nebrání se s Vámi vydat, ale jen jako čumil :-))) Výšky a já to nejde dohromady. Takže určitě není problém. Rád se podívám na odlov T5. Co se týká mého volna, tak mohu vždy každý druhý víkend.


  • 0

CompNett-Kladno


#10 yaroushek

yaroushek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2014 - 20:33

Ahoj kačeři a kačerky,

 

jmenuji se Michal a jsem kačer z Kladna. Chodím lovit hlavně tradičky vyjma T5. V každém případě je lepší chodit ve dvou. Pokud chodíš občas hledat kešky, můžeme někdy jít společně.

Klidně autem, na kole, nebo pěšky. Jak daleko ? Záleží na dohodě a společném volném čase.

Bydlím na Kladně a pracuji v Praze, takže každý den pendluji. Mám nepravidelnou pracovní dobu a tak je opravdu na dohodě kdy a kde se sejít.

Pokud budeš mít zájem, budu rád za návrhy.

 

Děkuji.

 

Ahoj a lovu zdar ! :-)   

Zdravím,

jsem na tom podobně, jen tu pracovní dobu mám více méně pravidelnou :-)... momentálně mám dovču, ale po dovolené bychom se někam vypravit mohli :-)


  • 0

#11 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2014 - 21:13

Stando, pokud by jsi se rozhodl, mohl bych Ti dělat maximálně společnost, pač já a výšky to nejde dohromady. Jinak jednu T5 mám 3 minuty od domova a druhá je noční ve Švermově o kterých vím. Pak tam jsou ještě další 2. Další dvě pak v Rozdělově. Poznám je jednoduše, jsou to ty co nemám odlovené :-))))) Kdy se sem chystáš ? 

Poslouchej, kdysi jsem měla problém i vyběhnout po schodech na běžnou rozhlednu a dneska už zvládám stěnu a s některými jednoduššími stromy bych si díky zácviku zkušenějších a pod jejich dohledem asi taky poradila. Takže nikdy neříkej nikdy - geocaching dokáže divy. Podotýkám, že jsem "pokročilý střední věk"  - když jsem se do lezení pustila já, proč ně ty? ;)  Držím palce.


  • 1

#12 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 2:22

Na T5 bych jel s Vámi. Jedno kdy a jedno kam, jen to potřebuji vědět min. týden předem. Vybavení mám.


mam ted dva tydny dovolenou, a ten dalsi po navratu asi bude frmol, ale pak bych rad udelal nejaky vypad na Kladno... po praci nebo mozna i celodenni co se podari. Zdravi Standa "preskopec" ;-)
  • 0

#13 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 3:52

Až budete lovit některé z T5 na Kladně, tak dávejte pozor. Většina jich nepatří ke zrovna nejlehčím kouskům


  • 0

#14 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 7:25

Zdravím,

jsem na tom podobně, jen tu pracovní dobu mám více méně pravidelnou :-)... momentálně mám dovču, ale po dovolené bychom se někam vypravit mohli :-)

 

Ahoj,

 

tak určitě něco spácháme. Určitě, pokud by byl čas, tak to potřebuji vědět 3 dny předem a pak jsem schopen odepsat, jestli je to reálné vzhledem k mým službám. Teď se pomalu chystám v sobotu na Giga-Event do Mnichova. 


  • 0

CompNett-Kladno


#15 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 7:28

Poslouchej, kdysi jsem měla problém i vyběhnout po schodech na běžnou rozhlednu a dneska už zvládám stěnu a s některými jednoduššími stromy bych si díky zácviku zkušenějších a pod jejich dohledem asi taky poradila. Takže nikdy neříkej nikdy - geocaching dokáže divy. Podotýkám, že jsem "pokročilý střední věk"  - když jsem se do lezení pustila já, proč ně ty? ;)  Držím palce.

 

Tak to ukáže až čas, zatím si na to určitě netroufám :-)


Až budete lovit některé z T5 na Kladně, tak dávejte pozor. Většina jich nepatří ke zrovna nejlehčím kouskům

 

Ano, máš pravdu, byl jsem se na nich podívat a je pravda, že to 2x jednoduché není. I ten terén tedy nic moc.


  • 0

CompNett-Kladno


#16 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 10:29

Až budete lovit některé z T5 na Kladně, tak dávejte pozor. Většina jich nepatří ke zrovna nejlehčím kouskům

 

O důvod víc se na ně těšit, sice se pořád ještě považuju za začátečníka a zastávám názor, že každý strom i odlov je unikátní, ale kešky ve dvaceti metrech s velkou vidlicí nad ní se časem stanou rutinou a je fajn si to samozřejmě v mezích bezpečnosti zpestřit něčím novým...


  • 0

#17 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2014 - 10:41

Stromy tu máme pěkný, na některých jsou krabičky hoooodně vysoko, že sotva 60m bude stačit, někdy bude zapotřebí složitější lezecká technika (2 DUB, lávka, modřín a borovice).

Zkrátka, nebude to tak lehké si pro ten log dojít, teda dolézt


  • 1

#18 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2014 - 10:02

a pak žuchnout dolů jako pytel brambor :-D


  • 0

CompNett-Kladno


#19 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2014 - 12:48

S tím pytlem brambor fakt přiblblá poznámka. Akorát potvrzuje to, že nemáš vůbec tušení, o co se jedná. Dřív, než něco podobného napíšeš, raději si zjisti, o co jde, nebo mlč.


  • 1

#20 CompNett

CompNett

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2014 - 12:56

S tím pytlem brambor fakt přiblblá poznámka. Akorát potvrzuje to, že nemáš vůbec tušení, o co se jedná. Dřív, než něco podobného napíšeš, raději si zjisti, o co jde, nebo mlč.

Jde o to, že už jsem lezl a prasklo mi lano a zřítil jsem se dolů a měl jsem potom šlajsnu přes celé stehno. Takže to není plácání do větru. Proto už mám z toho takové obavy.


  • 0

CompNett-Kladno





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama