Přejít na obsah


Fotka

prepocet statistik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 11:03

ahoj všem ... zajímalo by mne, jak tady funguje přepočet statistiky. Po podrobnějším prozkoumání, zjišťuji, že asi moc ne. Do dnešního dne mám 4cache a stále se mi započítává jen jedna. Možná je to tím, že kde jsem byl tak jsou ve vyhledávání přeškrtnuté, i když fyzicky jsou stále funkční. viz.Berkovicky vidlakov-asi započtena, Civitas Melnic, Harpist, Sovice ... díky ...
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 11:07

ahoj všem ... zajímalo by mne, jak tady funguje přepočet statistiky. Po podrobnějším prozkoumání, zjišťuji, že asi moc ne. Do dnešního dne mám 4cache a stále se mi započítává jen jedna. Možná je to tím, že kde jsem byl tak jsou ve vyhledávání přeškrtnuté, i když fyzicky jsou stále funkční. viz.Berkovicky vidlakov-asi započtena, Civitas Melnic, Harpist, Sovice ... díky ...

Server gc.cz ma obcas (posledni dobou casteji nez obcas) problemy se synchronizaci s gc.com. Statistiky se prepocitavaji normalne denne, ale obcas (posledni dobou casteji nez obcas) to vynechava. Ted bez v klidu hledat a ony Ti ty bodiky do zitra nebo za par dnu - co na tom sejde - urcite naskoci ;)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 19:02

4 nebo 1 nemáš to jedno ?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 19:16

... jedno to je, jen mne zarazilo, že něco nefunguje tak jak má ... ale to asi ta deformace z práce :o))) ... a pak taky ty přeškrtnuté vyhledané pozice jsou mi také divné ... a navíc každý něják začínal ...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 19:41

... jedno to je, jen mne zarazilo, že něco nefunguje tak jak má ... ale to asi ta deformace z práce :o))) ... a pak taky ty přeškrtnuté vyhledané pozice jsou mi také divné ... a navíc každý něják začínal ...

Mám takový pocit, že by mělo být na této stránce nahoře velkýma písmena napsáno, že vše záleží na spojení s GC.com, který je velmi vrtkavé a hotovo :-)))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama