Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

smazané GPX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 maja77

maja77

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2014 - 23:17

Ahoj, potřebuji radu. Snažila jsem se zbavit starých kešek z Dakoty 10, dle návodu jsem přehrála GPX soubor do PC. Od té doby navigace nekomunikuje s počítačem, po připojení přes kabel, jí počítač vůbec nenajde. Sama o sobě funguje, ale jaksi do ní nejde nic nahrát. Co s tím???

Dík Jana


  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2014 - 7:02

To se obcas stava pri prekroceni poctu kesi nebo gpx souboru. Zkus GPS dat do tovarniho nastaveni, to by mohlo vsechny soubory smazat.

 

Co se tyka vymazani kesi z GPS, k tomu je treba vedet, jak je vlastne nahravas - jako jeden GPX soubor pro kazdou kesku nebo mnoho kesi v jedinem souboru? Prehrani (tedy rozumim tomu jako prekopirovani) GPX souboru do PC nemuze pomoci, protoze v GPS soubory zustanou. Pokud jsi soubor nekopirovala, ale presunula do PC, jde o to, jaky soubor a z jakeho adresare to byl.

 

(Ja temto potizim predchazim tim, ze vsechny kese nahravam do GPS jen jako POI a podobny problem jsem za 7 let nezaznamenal.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 michecd

michecd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2014 - 7:13

Mám takové tušení že když jsem svoji dakotu 10 restartoval do tov. nastavení (zapnutí s podržením levého horního rohu) všechny kese zůstali v navigaci i když navigace napíše upozornění že všechny údaje a nastavení budou odstraněny.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama