Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Můj TB je rok v keši, která nebyla nikdy publikována


Nejlepší odpověď SpeedyGT , 01 listopad 2014 - 11:23

1.11. 11:15 - TB je vysvobozen i s dalšími třemi cestovateli, více zde večer až se dostanu k netu :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#41 czmirek

czmirek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2014 - 23:03

1.11. 11:15 - TB je vysvobozen i s dalšími třemi cestovateli, více zde večer až se dostanu k netu :)

Děkuju na stotisíckrát.
A to tam toho fakt uložil tolik? Divím se, že mu to není blbý. Mě by hanba fackovala. Zasloužil by nakopnout.. S rozeběhem.
Ještě jednou moc děkuju.
  • 5

#42 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 1:16

Tady tohle je extrém, ale obecně musim říct, že ty lidi, co zakládají novou keš  a pokoušejí se její atraktivitu zvýšit tím, že půl roku sbírají cestovatele, a pak jich tam nasypou 50, to fakt nechápu.Kdyby radši tu energii věnovali vymazlení tý krabičky!


  • -1

#43 sargantana-team

sargantana-team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 9:33

1.11. 11:15 - TB je vysvobozen i s dalšími třemi cestovateli, více zde večer až se dostanu k netu :)


Logoval jsi ftf?

Tento příspěvek byl upraven od sargantana-team: 02 listopad 2014 - 9:34

  • 1

#44 czmirek

czmirek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 10:20

Tady tohle je extrém, ale obecně musim říct, že ty lidi, co zakládají novou keš a pokoušejí se její atraktivitu zvýšit tím, že půl roku sbírají cestovatele, a pak jich tam nasypou 50, to fakt nechápu.Kdyby radši tu energii věnovali vymazlení tý krabičky!

U něj je to jinak. Četl jsem diskuzi jeho s RW, když před rokem a čtvrt tu keš chtěl založit. Mel nějakou elektronickou hračku, která měla kačerům ukázat finálku. Ale při zapojování to vyzkratoval a shořelo mu to. Od tý doby na to prdí.
  • 1

#45 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 10:31

Logoval jsi ftf?

 

FTF jsem do logbooku zapsal, stránku jsem si vyfotil a vzal jsem si i placku FTF, která tam byla připravená.

 

Cestovatelé tam byly od 31. 7. 2013 - radost bude nejen v Praze, ale i v Minnesotě a v Dánsku.

 

Budka byla pěkná, bytelná, majitel občas loví, dokonce i nedaleko v Hostinném. Nechápu, že se na tohle vykašlal.


  • 2
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#46 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 10:34

Děkuju na stotisíckrát.
A to tam toho fakt uložil tolik? Divím se, že mu to není blbý. Mě by hanba fackovala. Zasloužil by nakopnout.. S rozeběhem.
Ještě jednou moc děkuju.

Jenom 4? Známe jednoho, co si jich takhle křečkoval mnoho desítek, a odmítal je pustit.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama