Přejít na obsah


Fotka

Charitativní dražba CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
119 odpovědí na toto téma

#81 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2014 - 12:34

up ;)


  • 0

#82 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2014 - 19:22

Sbírka č.3 - 410,-


  • 0

#83 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2014 - 21:13

Zbývá ještě několik závěrečných hodin, ale už nyní jsme nadšení a velmi vděční za váš zájem. 

Nemohu slíbit, že vydržím až do konce, protože zdraví i povinnosti pro zítřejší den mi to nejspíše nedovolí. Za to se omlouvám -_- .

Hlavní organizátor mi ovšem sdělil, že dnešní 23:59 hod opravdu rozhodne, aby bylo dostatek času na organizaci překvapení pro děti do Štědrého dne i rozeslání všech sbírek novým majitelům. ................ platí čas serveru, který se od skutečnosti o hodinu liší

 

Opakuji včerejší informaci ..... Každý, kdo jakýmkoliv způsobem v této mimořádné dražbě "udělal radost", dostane na památku jeden kousek z velmi malé edice speciálně vyrobených CWG, které již nikdy více nepůjde nikde získat  :wub: 

 

Aktuální situace 15.12.2014 ve 21:00 hod .....

 

1. unikátní sbírka z coinomatu - aktuální cena 500,- / LiM - kterému se pokusíme splnit jedno moc hezké přání   :rolleyes:

2. sbírka - aktuální cena 500,- / Lanc&Bee

3. sbírka - aktuální cena 410,- / Nemo02

4. sbírka - aktuální cena 501,- / panzerstepan

5. sbírka - aktuální cena 500,- / Hanula 1979

6. sbírka - aktuální cena 420,- / Preshing

7. sbírka - aktuální cena 400,- / Jindrousxxx

8. unikátní sbírka od A+T ponechána jako "tajemný dárek" - aktuální cena 600,- / mysakmorce

9. unikátní nádherná sbírka od Bo.T.L., která vznikla včera na eventu GC50RW5    :rolleyes: - aktuální cena 500,- / Ruvit

9A. stejně nádherná sbírka od BO.T.L, aby se nemuseli Nemo02 a Ruvit o adventu prát  :D - aktuální cena 300,- / Ruvit

10. unikátní sbírka věnovaná PŘESEKA teamem / + Lilac VIRGIN ? / - č. 1 - aktuální cena 259,- / rubick

11. unikátní sbírka věnovaná PŘESEKA teamem / + Lilac VIRGIN ? / - č. 2 - aktuální cena 259,- / rubick

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stav mimořádného účtu otevřeného už na eventu pro kamarády, kteří mají zájem akci podpořit a přitom nesbírají CWG

300,-

259,- / "symbolická" částka za jednu sbírku od tomy.22

500,- / Novinha

380,- / Ortyna Team - přestěhován pod čáru, když sem tedy pořád chtěl       :rolleyes:

400,- / besinka 

----------------------------------------------------------------------------------

sbírka 100ks XWG od geo.scorpions  ......... aktuální cena 1200,- / Ruvit

 

Děkujeme všem a jakmile se ráno probudím a situaci zkonsultuji s BearWolfem, vložím závěrečné informace !

 

V nejbližších dnech potom vložím výsledné shrnutí a dojmy z celé akce a ....... věřím, že i když nemůžeme fotky spokojených dětí vložit přímo / nedovoluje nám to zákon o ochraně dětí /, podaří se nám přesto nějakou formou Vámi zprostředkovanou radost prezentovat  ;)


Tento příspěvek byl upraven od besinka: 15 prosinec 2014 - 21:15

  • 0

#84 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 6:39

DRAŽBA SKONČILA !!!

 

Noví majitelé sbírek, kteří mohou čekat na SZ od BearWolfa s upřesněním některých organizačních skutečností

 

Všem účastníkům dražby a dárcům velmi děkujeme  :wub: .

 

Pokud dobře počítám, podařilo se na překvapení a dárky pro děti získat neuvěřitelných 8188,- !!!

 

1. unikátní sbírka z coinomatu .... tedy její 1/36 - aktuální cena 500,- / LiM - kterému rádi plníme jedno moc hezké přání    :rolleyes:, což bylo ale

    možné jen díky tomu, že besinku nikdo nepřehodil, jinak bych musela nového majitele moc a moc prosit - celou svoji částku totiž věnuje           za jediné CWG z této sbírky a další dvě od týmu organizátorů 

                                                     35/36 - aktuální cena 400,- / besinka

2. sbírka - aktuální cena 500,- / Lanc&Bee

3. sbírka - aktuální cena 410,- / Nemo02

4. sbírka - aktuální cena 501,- / panzerstepan

5. sbírka - aktuální cena 500,- / Hanula 1979

6. sbírka - aktuální cena 420,- / Preshing

7. sbírka - aktuální cena 400,- / Jindrousxxx

8. unikátní sbírka od A+T ponechána jako "tajemný dárek" - aktuální cena 600,- / mysakmorce

9. unikátní nádherná sbírka od Bo.T.L., která vznikla na eventu GC50RW5     :rolleyes: - aktuální cena 500,- / Ruvit

9A. stejně nádherná sbírka od BO.T.L, aby se nemuseli Nemo02 a Ruvit o adventu prát   :D - aktuální cena 300,- / Ruvit

10. unikátní sbírka věnovaná PŘESEKA teamem / + Lilac VIRGIN ? / - č. 1 - aktuální cena 259,- / rubick

11. unikátní sbírka věnovaná PŘESEKA teamem / + Lilac VIRGIN ? / - č. 2 - aktuální cena 259,- / rubick

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stav mimořádného účtu otevřeného už na eventu pro kamarády, kteří mají zájem akci podpořit a přitom nesbírají CWG

300,-

259,- / "symbolická" částka za jednu sbírku od tomy.22

500,- / Novinha

380,- / Ortyna Team - přestěhován pod čáru, když sem tedy pořád chtěl :rolleyes: a úplně celé to vlastně zpískal  :D

----------------------------------------------------------------------------------

sbírka 100ks XWG od geo.scorpions  ......... aktuální cena 1200,- / Ruvit

 

Zatím se s vámi neloučím. Během dne, možná až k večeru, se na těchto místech objeví shrnutí akce, možná pár postřehů a nějaké dojmy.

Všem přejeme příjemný den, krásný adventní čas a ještě jednou DĚKUJEME !!!


  • 2

#85 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 7:10

To je moc krásný výsledek. Jsem rad, že se podařilo vybrat takovouhle částku.
  • 1

#86 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 7:57

I mě výsledek těší, jsem rád že se vybralo tolik peněz...díky nám Všem budou mít letos děti o něco veselejší a štastnější Vánoce. Díky Vám všem!

 

P.S.-peníze ještě dnes odešlu na účet  ;)


  • 0

#87 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 8:26

Děkujeme dražiteli námi věnovaných CWG, a samozřejmě i všem ostatním, za účast v aukci a přejeme vám s Přesekou krásné Vánoce :wub:


Tento příspěvek byl upraven od Lilac VIRGIN: 16 prosinec 2014 - 9:19

  • 2

#88 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 8:34

Paráda :-)


  • 0

#89 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 9:40

Chtěla bych dodat, že pokud by někdo byl ochoten podobné charitativní dražby pořádat průběžně, s radostí bych mu sem tam nějakým CWG přispěla. Sama je nesbírám, ale každou chvíli se mi tu nějaké objeví jako součást "eventového balíčku", nebo mi někde chce svoje CWG darovat a já odmítám s tím, že doma topíme plynem :D. Takže bych jich klidně tu a tam pár mohla strčit do obálky a poslat správci charitativní sbírky.


  • 1

#90 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 13:40

Kam mam poslat vydrazena cwg?

Bo.T.L.
  • 0

#91 Ortyna Team

Ortyna Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 15:00

Tý JOO!! To jste tomu teda dali!  :o  :o  :o

Myslím, že Tomáš průběžně několikrát přehodnocoval, co se za výtěžek aukce dětem pořídí. A teď asi  bude mít docela zamotanou šišku (ale příjemně) z toho, co pořídit, aby se to stihlo pod stromeček… :P  :P  :P

 

Když jsem před víc jak rokem koukal trošku smutně na malou hromádku CWGček  v Brně, netušil jsem, jaký spád naberou věci po předání štafetového kolíku Tomášovi do Šumperka, kdy se ledy významně pohnuly po jeho eventu a hlavně, jak se nakonec  při besinčině moderování „zvrhne“ tato aukce.

 

Myslím, že není až tak běžné, aby se „obsah dražby“ v jejím průběhu více jak zdvojnásobil (leckdy i velmi zajímavými kousky). Pachatelé tohoto chvályhodného činu jsou známi a patří jim za to neskonalý dík. Stejně tak patří poděkování všem, kteří dle svých možností přispěli, třeba i zakoupením sbírky mnohdy s cenou, převyšující její „tržní“ hodnotu. Vždyť k čemu by byla nabídka, pokud by nakonec nebyla využita.  Navíc jsou mezi námi i tací, kteří přispěli přímo, bez nároku na dříví… Když už jsem u toho děkování (skoro jako při předávání Oscarů), nesmím zapomenout ani na Ty, kteří nám své dřívko (leckdy i bez patřičné protihodnoty) svěřili s cílem, aby se tento malý střípek nakonec  stal součástí výsledné aukční mozaiky.

Už moc plácám, takže jen krátce (i za Kristýnku) –  DĚKUJEME VŠEM ZÚČASTNĚNÝM.  


Tento příspěvek byl upraven od Ortyna Team: 16 prosinec 2014 - 15:03

  • 4

#92 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 18:33

:D  ..... první organizační mailíky se rozběhly po datové síti do světa ..... kontrolujte si, prosím, průběžně svoje schránky zde i na mailu z gc.com ..... ať vás dřevěná radost zastihne ještě před svátky ;)  


  • 1

#93 Hanula1979

Hanula1979

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 19:46

Waaau, to je krásná částka. Dětem to moc přeji. Kdeže najdu číslo účtu pro zaslání penízků?
My už máme doma také jednoho koblížka, tedy kačera juniora - přišla na svět 7.12. a vážila 3.63 kg. Dali jsme jí jméno Daniela :-)

 

PC130333.JPG

Hanula1979


  • 2

#94 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 20:46

Waaau, to je krásná částka. Dětem to moc přeji. Kdeže najdu číslo účtu pro zaslání penízků?
My už máme doma také jednoho koblížka, tedy kačera juniora - přišla na svět 7.12. a vážila 3.63 kg. Dali jsme jí jméno Daniela :-)

 

Moc krásný dáreček pod stromeček  ;)

Ale raději nebalit !

Jenom velkou mašli přes zavinovačku  :D .        Gratulujeme !


  • 0

#95 Hanula1979

Hanula1979

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 20:52

Děkuji, je to opožděný Mikuláš ...no, snad né čert :-D


  • 0

#96 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2014 - 22:14

Jak se to celé seběhlo jste si určitě všichni přečetli v prvním příspěvku. 

Jak to pokračovalo dál sledovali mnozí od 24.11. až do dnešního dne.

Jak to bude pokračovat se vám ještě pokusíme nějakou formou zprostředkovat.

 

to = Charitativní dražba CWG    :wub: 

 

Nepatřím k hlavním organizátorům, ale podařilo se mi záhadným způsobem stát "tiskovým mluvčím".

Možná bude někoho zajímat, co jsem při akci prožívala.

 

V úvodu obavy .... aby se vlákno brzy nezaplnilo spoustou nemístných poznámek .... měla jsem slíbeno od moderátora, že v tom případě budeme promazávat .... mile mě překvapilo, že se neobjevil jediný příspěvek, který by nás k tomu donutil .... v této chvíli jsem ráda, že mohu svůj pohled na kolegy kačery, poslední dobou některými událostmi trošku mlhavě-šedivý, radikálně změnit. Mile jste mě překvapili a moc a moc mě potěšili.  :rolleyes:

 

Čekání na první nabídky .... přišly hned, další překvapení, které bylo hodně povzbudivé.

 

Nabídky bez nároku na CWG .... s tím jsme snad vůbec nepočítali. K tomu není co dodat. DĚKUJEME !

 

Drobné popíchnutí od Skywalkera  :ph34r: - donutilo nás zamyslet se .... ano, má pravdu .... možná není všem dnům konec .... 

 

Následovaly nečekané nabídky nových a nových sbírek CWG .... váhali jsme jen okamžik a s nadšením, kolik dobrých lidí kolem sebe máme, jsme se pokusili všechny nabídky využít. Rádi jsme přijali i tajemno utajených sbírek, které snad pro nového majitele přinese ve vánoční čas příjemné překvapení;)

 

Kratičké váhání nad způsobem ukončení dražby .... z obavy, abychom konec zvládli, jsme se rozhodli pro předem přesně stanovený čas. Snad jsme žádnému zájemci neublížili. Pokud ano, omlouváme se.  :huh:

 

Poslední den mně osobně přinesl i trošku "adrenalin". Do SZ se ozval jeden kamarád, že za jediné CWG ze zatím "mé" první sbírky dá částku vyšší, než bych si dokázala představit. Líbil se mu prostě hafan AZAN, který mu určitě hodně připomíná jeho hafana. CWG organizátorů pak měla být jen drobností na památku k tomu.  Zbývala zdánlivá drobnost .... udržet první sbírku ve svých rukou, což se nakonec naštěstí podařilo .... UF !  :P

 

A závěr ? Proběhl nejspíš v naprostém poklidu ve chvíli, kdy jsem spala. Brzy ráno zjišťuji, že částka, kterou jsem viděla na kalkulačce po součtu nabídek o mnoho přesáhla i ten náš nejsmělejší odhadDĚKUJEME !  :rolleyes: 

 

Následuje  přemýšlení o tom, jak co nejlépe všem poděkovat a vyjádřit vděk za vaši pomoc ..... snad se nám to už v tuto chvíli aspoň trošku podařilo.

 

                                                       Děkujeme.jpg

 

A musím se ještě zmínit o poznámce Jacky v příspěvku č.89 o kousíček výše ..... nemáme v plánu charitativní dražby pořádat průběžně, protože si myslíme, že to, z čeho se stane pravidlo, zevšední a může být i obtěžující. Musíme se ale přiznat k tomu, že popíchnutí Skywalkera v úvodu nás tak trošku donutilo k zamyšlení.

V našem městě je kromě zařízení pro děti i několik zařízení pro hendikepované dospělé a seniory. Nejsme vůči nim lhostejní. Jen prostě oba s Tomášem pracujeme s dětmi. 

Pokud ovšem bude zájem ..... třeba v budoucnu ještě jednu podobnou akci zorganizujeme ..... protože naše moudřejší a zkušenější generace si to určitě také zaslouží.

 

Snad vás mé povídání nenudilo. Bylo mi s vámi na tomto fóru fajn.

 

DĚKUJEME a přejeme krásné svátky !!!                           besinka ..... s Besinkou  ;) 


Tento příspěvek byl upraven od besinka: 16 prosinec 2014 - 22:16

  • 3

#97 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2014 - 7:26

Možná to bude zajímat i ostatní. Jak jsou náklady na zaslání drivek? Nerad bych dětičky obral na úkor České pošty. Rad poštovné zaplatím nad vydrazenou částku. Diky
  • 1

#98 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2014 - 7:39

Možná to bude zajímat i ostatní. Jak jsou náklady na zaslání drivek? Nerad bych dětičky obral na úkor České pošty. Rad poštovné zaplatím nad vydrazenou částku. Diky

 

dobrý nápad, také nemám problém poštovné zaplatit. jde ještě odesílat zásilky tak, že zásilku hradí adresát?


  • 0

#99 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2014 - 7:54

Stačí přijít a říct "kolik bude postovne za tenhle balíček na dobirku"... Oni ti to zvazej, řeknou a ty to jen dopises na slozenku tu částku vyšší o postovne. Dělám to tak bezne
  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#100 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2014 - 8:28

Stačí přijít a říct "kolik bude postovne za tenhle balíček na dobirku"... Oni ti to zvazej, řeknou a ty to jen dopises na slozenku tu částku vyšší o postovne. Dělám to tak bezne

 

 v tom případě asi není problém to takhle poslat. já nevím, moc často poštu nevyužívám ;)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama