Přejít na obsah


Fotka

Moje stránky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2006 - 23:45

Chtěl bych upozornit na svoje hatla patla stránky http://www.brabenecz.wz.cz/home.htm začínám je plnit informacema o geocachingu a prostě všema věcma kolem. Pokud by měl někdo ňákej nápad, co bych tam mohl ještě dát, zlepšit / vylepšit, tak neváhejte a napište. Celkem bych uvítal nějaké recenze GPS přístrojů, tak se nebojte, něco napište a pošlete mi to. Doufám, že mě za ty stránky neukamenujete, pač je to fakt žalostnej počin, ale lepší než drátem do voka;-)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2006 - 11:10

Ahoj, dobrych stranek o geocachingu neni nikdy dost :) Ty recenze jsou dobry napad, ja bohuzel neprispeji, spis by mi bodly nejake navody pro blbe a jeste blbejsi... Co se tyce napr. ruznych programu na geocaching, prevadeni formatu apod. Nejak se v tom moc neorietuji. Ten navod na zalozeni cache je fajn, ja jsem se pred zalozenim prvni cache snazila nacerpat co nejvice informaci, ale bylo to dost roztristene po forech (napr. jak zamerovat). Tak at se ti to hezky rozrusta :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2006 - 20:15

Ahoj,
dobrych stranek o geocachingu neni nikdy dost :) Ty recenze jsou dobry napad, ja bohuzel neprispeji, spis by mi bodly nejake navody pro blbe a jeste blbejsi... Co se tyce napr. ruznych programu na geocaching, prevadeni formatu apod. Nejak se v tom moc neorietuji. Ten navod na zalozeni cache je fajn, ja jsem se pred zalozenim prvni cache snazila nacerpat co nejvice informaci, ale bylo to dost roztristene po forech (napr. jak zamerovat). Tak at se ti to hezky rozrusta :)

S těma návodama na pogramy pro geocaching a pro převody to není špatnej nápad. Mrknu a na to a uvidim co se s tim dá dělat. ;-)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2006 - 21:34

tie 2 navody co som cital su dobre - najma ten obrazovy ako sa logovat na gc.com, urcite novacikom pomozu :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama