Přejít na obsah


Fotka

U snedeneho kramu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 04 December 2006 - 20:30

Tak nevim, jestli to neni jen muj listopadovy spleen, nebo mate pocit podobny: Orezany web mi pripada jako U snedeneho kramu. Myslel jsem si, ze se bez statistik a fotogalerie obejdu, ale ouha. Ztratil jsem prehled o tom, kdo mel jaky vikend, kde kdo co videl a vyfotil, a nemuzu rozklikavat mapu se slunicky. Je to tady takovy smutny. Jeste, ze tu mame Volfiho chlupate nohy a prednosti mladeho poupatka La.Ker.Do ;)


Ale ted vazne: Jsou nejake zpravy z jednani s Groundspeakem? Ma GC.cz sanci treba za uplatu udelat byt jen 1x tydne hromadny dotaz do GC.com, aby se stahly waypointy pro cachemapu? Nemusime nutne zadat o stahovani a povoleni sireni celkoveho GPX ceskych kesek. Staci alespon ta cachemapa. A ty statistiky... kdyby aspon 1x tydne... ;)

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 04 December 2006 - 21:06

Ja bych hlavne bral denne aktualizovane odkazy na napsane found a DNF logy a poznamky, na ceskych keskach a funkcni foto album.
Na waypointy se dostanu pomoci PM, ale na vyse uvedene zadne PM nestaci. Ty denne aktualizovane odkazy na logy byla dost dobra, az luxusni funkce.
Mozna by i ty waypointy pro CR pro cachemapu (a mozna i na stazeni) jednou tydne mohly projit... uvidime.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2006 - 8:42

Mam presne ten samy pocit jako Dandra. Chybi mi kontakt s tim jak si vedou ostatni a a prehled toho co a jak se navstevuje.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 04 December 2006 - 23:27

Spravy z jednania z Groundspeakom su take, ze sa neozyvaju. Ideme skusit druhy pokus o oslovenie.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2006 - 3:30

Ja bych hlavne bral denne aktualizovane odkazy na napsane found a DNF logy a poznamky, na ceskych keskach a funkcni foto album.
Na waypointy se dostanu pomoci PM, ale na vyse uvedene zadne PM nestaci. Ty denne aktualizovane odkazy na logy byla dost dobra, az luxusni funkce.
Mozna by i ty waypointy pro CR pro cachemapu (a mozna i na stazeni) jednou tydne mohly projit... uvidime.

Nwvim, co presne chces, ale logy found, DNF, ... a dalsi dle libosti si muzes preci v PM nechat posilat pomoci notifications v urcitem vybranem okruhu, nee?
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2006 - 10:37

Nwvim, co presne chces, ale logy found, DNF, ... a dalsi dle libosti si muzes preci v PM nechat posilat pomoci notifications v urcitem vybranem okruhu, nee?


Mluvil jsem o jednoduchém a přehledném způsobu, srovnatelném s RSS kanálem, nebo stránkou zpráv, co bylo k nahlédnutí na geocaching.cz. Notifikace na to rozumně použít nejde. Už proto, že v mém okolí jsou stovky kešek, a ani nemám chuť z nich pravidelně dostávat notifikace.
Na webu nebo v RSS jsem rychle projel seznam logů za poslední den, všiml si známé kešky, známého cachera a třeba poznámky a hned po najetí myši jsem četl obsah. Bez jediného klikutí (U RSS). Takhle jsem za 10 minut prošel v dění z minulého dne vše, co mne zajímalo, aniž bych něco přehlédl. Notifikace tohle prostě dobře neřeší a nemám tolik času, se denně prohrabávat všemi logy, mail po mailu.
Když se třeba dozvím, že měl někdo za včerejšk tři DNFka, tak ty logy prostě zpětně v té záplavě kešek nenajdu, i kdybych se rozkrájel. Příklad je Atlaska - povedlo se mi jen náhodou najít její DNF log na Rybářské cache, ostatní dvě DNF dodnes netuším, kde měla a proč :-) Na geocaching.cz bych to našel během minuty.
Doufam, že jsem to už vysvětlil dostatečně :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2006 - 10:56

Nwvim, co presne chces, ale logy found, DNF, ... a dalsi dle libosti si muzes preci v PM nechat posilat pomoci notifications v urcitem vybranem okruhu, nee?

No rekl bych, ze mel Mion na mysli prehledny vypis zalozenych a (ne)nalezenych cachi a poznamek na titulni strance. Ja jsem si dnes rano taky nejak uvedomil, ze mi tenhle seznam docela chybi. Asi tak jak pise Bentley... predtim jsem hnedka videl, co je kde noveho, proklikal puzzle cache, vsimnul si novych nicku, obcas zahledl, co hledali o vikendu kamaradi. PM sice nemam, ale myslim, ze tohle stejne zadna jeho vymozenost neumi... hlavne mi to prehledne nezobrazi na strance, na kterou denne lezu.
edit: aha, zase jsem nedocetl do konce vlakna, nez jsem odpovidal
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2006 - 10:53

Vcera to byl presne rok, co jsem zalozil account na GC.COM. Za ten rok jsme nalezli 139 caches, navstivili 139 zajimavych mist, tezce vydreli 27 FTF, a jeste hure 13 STF. Je to malo? Je to hodne? Kolik za tu stejnou dobu maji nalezeno jini kaceri? Kdo je sprinterem roku? Atlaska? Jak si vedou rodinne teamy podobneho slozeni, s podobnymi omezenimi? Chtel jsem pouzit slovo handicapy, ale to by nebylo hezke a ja jsem rad ze mam praci co mam a moje (doufam) dite mi take dela radost (obcas). A je Pazitka nejslavnejsi kacer-team na severu, jak bylo puvodne v planu, nebo je to stale Moharela, Pitr ci Kolombo? :-)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2006 - 10:56

dnes som poslal mail Bryanovi z Groundspeaku, kedze na Haggeov sa neozval, som zvedavy ako to dopadne. Snad do toho kramu privezu zbozi :)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 05 December 2006 - 12:46

dnes som poslal mail Bryanovi z Groundspeaku, kedze na Haggeov sa neozval, som zvedavy ako to dopadne. Snad do toho kramu privezu zbozi :)

Nezbyva nez doufat a drzet palce. :-)
A tesit se na vanocni nadilku v tomto nasem supermarkete, alespon diky za probezne info ....
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama