Přejít na obsah


Fotka

Unite for Diabetes Travel Bugs


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
90 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 15:38

http://unite.geocaching.com/

Anyone, anywhere in the world can take part. Complete the online form and we’ll send you a Unite for Diabetes Travel Bug free of charge. There are 20,000 Unite for Diabetes Bugs available to the first 20,000 individuals who ask for one.

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 16:16

http://unite.geocaching.com/

To by mě zajímalo, k čemu chtějí vědět i heslo k účtu do GC.com
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2006 - 15:41

http://unite.geocaching.com/

Anyone, anywhere in the world can take part. Complete the online form and we’ll send you a Unite for Diabetes Travel Bug free of charge. There are 20,000 Unite for Diabetes Bugs available to the first 20,000 individuals who ask for one.

Tak jsem si o jeden zažádal a jsem zvědavej, jestli něco přijde ;-)Ale vzhledem k tomu, že to jde z Ameriky si asi budu muset tak měsíc počkat....
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2006 - 22:11

http://unite.geocaching.com/

Anyone, anywhere in the world can take part. Complete the online form and we’ll send you a Unite for Diabetes Travel Bug free of charge. There are 20,000 Unite for Diabetes Bugs available to the first 20,000 individuals who ask for one.

Je otazka jestli vubec neco poslou. Ty logovaci udaje muzou byt pouzity treba na to aby tam kazdymu toho TB rovnou dali na ucet...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2006 - 13:33

Vsiml jsem si toho hned zezacatku co to na gc.com bylo, ale az ted jsem si vsiml te popisky... This Unite for Diabetes Travel Bug is dedicated to the people in Prague, Czech Republic who have been affected by Diabetes.. Takze... JA DIABETES MAM, je tu nekdo lepsim adeptem pro tento bug nez ja? ;))) OK, OK, Amici to nevedi, ale i tak, perlicka... ;)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 15:59

http://unite.geocaching.com/

Anyone, anywhere in the world can take part. Complete the online form and we’ll send you a Unite for Diabetes Travel Bug free of charge. There are 20,000 Unite for Diabetes Bugs available to the first 20,000 individuals who ask for one.

Dneska dorazil... a ma se dostat na Ukrajinu.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 18:41

i mě dnes dorazil. cíl: Mayma, Russia
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 23:56

http://unite.geocaching.com/

Anyone, anywhere in the world can take part. Complete the online form and we’ll send you a Unite for Diabetes Travel Bug free of charge. There are 20,000 Unite for Diabetes Bugs available to the first 20,000 individuals who ask for one.

Tak to su zvědavej kam doputuje ;-)
Ochongjan, Korea (North)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 16:57

To by mě zajímalo, k čemu chtějí vědět i heslo k účtu do GC.com

Je trapas, proc pri prechodu pres link z hlavni stranky www.geocaching.com na unite.geocaching.com najednou prestanu byt lognutej na svem uctu? proc? pak z toho lidi nemaji byt paranoidni. :]
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 17:14

To by mě zajímalo, k čemu chtějí vědět i heslo k účtu do GC.com

Ale počítač podvržený není:
[root@router root]# nslookup unite.geocaching.com

Non-authoritative answer:
Name: unite.geocaching.com
Address: 66.150.167.136

[root@router root]# nslookup 66.150.167.136
Server: 194.228.2.1
Address: 194.228.2.1#53

Non-authoritative answer:
136.167.150.66.in-addr.arpa canonical name = 136.128-191.167.150.66.in-addr.arpa.
136.128-191.167.150.66.in-addr.arpa name = hal.groundspeak.com.

  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2006 - 16:45

Tak jsem si o jeden zažádal a jsem zvědavej, jestli něco přijde ;-)
Ale vzhledem k tomu, že to jde z Ameriky si asi budu muset tak měsíc počkat....

vacsinou 5 dni odkedy to poslu
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2006 - 11:25

Je otazka jestli vubec neco poslou. Ty logovaci udaje muzou byt pouzity treba na to aby tam kazdymu toho TB rovnou dali na ucet...

myslim ze tie TB su na 1 virtualnom ucte, podobne ako jeepy. Skor sa mozno uistuju, ze mas naozaj ucet na gc.com, aj ked to asi ide jednoduchsie. Zatial mi nikto nic na ucte nevymazal :)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2006 - 20:32

Je otazka jestli vubec neco poslou. Ty logovaci udaje muzou byt pouzity treba na to aby tam kazdymu toho TB rovnou dali na ucet...


Možná mi ho dají mechanismem adopce přímo na gc.com účet se startovním bodem někde v Americe, ale to by možná chtěli do formuláře spíše e-mail, než poštovní adresu a telefon ;-)
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2006 - 14:09

Podepsal jsem petici a vyplnil přihlašovací údaje a odeslal, tak jsem zvědav co se bude dít. Ten zipcode- doufám že to byla kolonka pro PSČ :-)
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 19:20

Tak uz sem ho taky nasel ve schrance... Cil: San Estanislao, Paraguay, nejblizsi cache od cile je "pouhych" 105 km a byla zverejnena 16. srpna 2005 a FTF ma 25. ledna 2006 od te doby tam nikdo nebyl... To bude zajimava cesta sam sem zvedavy jak se bude TB darit. Kdyby nekdo mel cestu kolem :))....
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 0:14

tady dorazilm, mu ja ma cil Morecambe, United Kingdom, to zni rozumne. Tak pred 5ti lety jsem kousek odtud byl :)
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2006 - 17:11

Je trapas, proc pri prechodu pres link z hlavni stranky www.geocaching.com na unite.geocaching.com najednou prestanu byt lognutej na svem uctu? proc? pak z toho lidi nemaji byt paranoidni. :]

Na jednej strane Jeremy vo forach potvrdzuje, ze to je OK - ze to je naozaj web robeny v spolupraci s nimi a ze zatial nefunguje autentikacia dokriza, na druhej strane stale neviem, preco to vyzaduje moje heslo. V kazdom pripade mi mojho hesla nebude zas tak luto, asi mi nikto nebude chodit editovat moje kese :-) a ked, konecne by to zacalo vyzerat :-)

Na tretej strane som trosku skepticky. Ak sa na to pozriem ako na moznost ziskat TB zdarma, OK, ale nevidim tam vyhlasenie, ze moje udaje nebudu dalej vyuzivat. Navyse cela aktivita je na to, aby donutila OSN vydat nejake vyhlasenie. A tu som prave skepticky, kolkym ludom zachrani zivot rezolucia OSN? Preco tie peniaze na postovne do Europy (kde ludia nebudu ani rozumiet, o co ide, ked je to po anglicky) nevynalozia na lepsiu viacjazycnu propagaciu, pripadne dokonca na lieky?

  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2006 - 19:54

vacsinou 5 dni odkedy to poslu

No, záleží na tom JAK to pošlou, letecky za pár dní, lodí 3 týdny, ale posílat TB lodí? To by bylo mazáctví... :-)
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2006 - 0:58

vacsinou 5 dni odkedy to poslu

Tak co? Už vám někomu přišel balíček ze států?
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2006 - 11:31

myslim ze tie TB su na 1 virtualnom ucte, podobne ako jeepy. Skor sa mozno uistuju, ze mas naozaj ucet na gc.com, aj ked to asi ide jednoduchsie. Zatial mi nikto nic na ucte nevymazal :)

Když už se nějaké heslo proflákne, není přece nic jednodušího, než si heslo změnit .... :-) Není tam přece nikde (snad) napsáno, že po zveřejnění vlastního hesla k účtu se nesmí nějakou dobu změnit.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama