Přejít na obsah


Fotka

Archivované cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2006 - 12:23

Pokud by byla na stejném místě, tak si naopak myslím že by bylo lepší ji odarchivovat a adoptovat a zachovat tím původní logy.

A pokud by tato možnost nebyla, tak by určitě udělalo nostalgickou radost několika málo původním hledačům si ji jít za symbolický bodík nalézt znovu. A pak si v listingu prohlédnout odkaz na archivovanou cache a její původní logy. Sám jsem tohle praktikoval např. u cache "Buchlov"
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2006 - 12:28

Pokud by byla na stejném místě, tak si naopak myslím že by bylo lepší ji odarchivovat a adoptovat a zachovat tím původní logy.


Nemyslím, že by to bylo lepší. Možná jen v některých konkrétních případech. Pokud autor kešku archivoval záměrně a nenabídl ji k adopci, nebylo by slušné mu jeho mrtvolku oživovat bez jeho souhlasu. :-) Pokud o geocaching ztratil zájem, a kešku zaarchivoval reviewer, pak by odarchivování jistý smysl možná mohlo mít. Ale stejně mám názor, že co bylo jednou zaarchivováno, nemělo by být následně znovu oživováno adoptováno (vyjímky mohou potvrzovat pravidlo).
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2006 - 12:32

Pokud by byla na stejném místě, tak si naopak myslím že by bylo lepší ji odarchivovat a adoptovat a zachovat tím původní logy.

To uz je vec nazoru, a spis nez bourlivou diskuzi by to asi chtelo slovo reviewera. Zalezelo by jiste pripad od pripadu, nejvic asi na duvodech archivovani puvodni cache. Pokud treba cache puvodni autor archivoval jen proto, ze uz se o ni nemohl/nechtel starat, ale za svym napadem a koncepci si stoji, pak je asi moznost puvodni cache vyhrabat, oprasit a predat k adopci. / Cache ale mohl puvodni autor zrusit i z jinych duvodu, treba dospel k zaveru, ze na danem miste uz cache byt nema. Pak by byla jiste vhodnejsi nova cache, ktera uz puvodniho autora do veci nijak nezatahuje - krome toho, ze v listingu obsahuje vysvetleni a ODKAZ na listing te puvodni cache - kde kazdy (i bez toho, aby vedel, ze ma vubec neco hledat) najde jeji historii (treba vcetne duvodu zruseni) a stare logy. // Otazka je take, jestli je vubec proveditelne cache odarchivovat a adoptovat, pokud jeji autor nereaguje a neni mozne se s nim domluvit. Coz je u mnoha starsich caches celkem bezny jev. /// Ale tohle povidani uz jakoby patrilo nekam uplne jinam... ? :]
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2006 - 13:38

Když jsem před týdnem stahoval skrýšotlač, tak jsem měl zapnutý filtr vlastní, nalezené a zrušené, Rozdíl byl asi 360 keší, když od toho odečtu vlastní a nalezené, tak vychází, že zrušených je něco kolem 110 +-(píšu to z paměti) ale jsou v tom i eventy

Ja jich mam v GSAKu 177. Nejsem si ale jisty, zda jsou uplne vsechny.
  • 0

#25 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2007 - 14:11

nemohl by nekdo nekam dat GPX nebo by i stacil LOC s archivovanymi keskami? jelikoz jsem si delal statistiky a generoval si pepovu mapu ;) tak jsem zjistil ze mi nekolik kesek ktere jsem jeste v dobe jejich pusobnosti nasel, ted chybi a jelikoz jsou archivovane, nejde ani stahnout LOC primo z jejich listingu(tedy stahnout jde, ale stahne se prazdny soubor :( ) a zadavat rucne je to docela silenost. diky predemtomu kdo se k tomu bude mit
  • 0

#26 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2007 - 14:24

cyne: nemohl by nekdo nekam dat GPX nebo by i stacil LOC s archivovanymi keskami?


Je to tady. Mam jich tam celkem 163...


  • 0

#27 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2007 - 14:45

PaBa:

Je to tady. Mam jich tam celkem 163...

SUPER diky moc
  • 0

#28 Tom Kl

Tom Kl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 20:24


 


  • 0

#29 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2007 - 19:48

Tom Klíčník:

No nejjednodušší způsob je vygenerování PQ pro ČR s jedinou podmínkou - zobrazit pouze archivované cache. Z toho by se dal vyrobit seznam, který by po zveřejnění určitě nikoho nedráždil [;)]

 

Doplnění: tak to nepůjde, PQ umí jenom Temporarily Disable [*-)]

 Jedina moznost, jak pres PQ ziskat archivovane cache, je pouzit specialni PQ vsech svych nalezenych (tj.ten cudl pod tabulkou PQ, co jde pouzit max.1x tydne). Stahnou se tak vsechny nalezene cache, tedy i archivovane.
Nenalezene archivovane cache bohuzel pres PQ nijak nelze dostat.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama