Taky se vám vzdálenosti v seznamu keší zobrazují v mílích, i když máte nastaveno Metric? A odkaz na přepnutí pod seznamem nefunguje.
Asi se u Grounspeaku nudili a vylepšovali...
Publikováno 24 duben 2015 - 8:52
Taky se vám vzdálenosti v seznamu keší zobrazují v mílích, i když máte nastaveno Metric? A odkaz na přepnutí pod seznamem nefunguje.
Asi se u Grounspeaku nudili a vylepšovali...
Publikováno 24 duben 2015 - 9:49
Taky se vám vzdálenosti v seznamu keší zobrazují v mílích, i když máte nastaveno Metric? A odkaz na přepnutí pod seznamem nefunguje.
Asi se u Grounspeaku nudili a vylepšovali...
Taky to mam v milich a nejde prepnout, ale v tom seznamu to nevadi.
iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4
S úsměvem jde vše líp
Publikováno 24 duben 2015 - 10:04
Mně jde seznam keší http://www.geocachin...7&lng=15.823338 také v mílích.
Mně to jede normálně v kilometrech...
Nemyslíš hledání keší? https://www.geocaching.com/play/search
To jde překvapivě v kilometrech
Publikováno 24 duben 2015 - 11:45
Ano, Romane, máš pravdu. Myslel jsem opravdu "hledání" keší; ne zcela jsem zprvu dotazu porozuměl. "Seznam" mám skutečně také v mílích...
Tento příspěvek byl upraven od Canoppy1: 24 duben 2015 - 11:46
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů