Přejít na obsah


Fotka

Heslo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2006 - 20:24

Ahoj, poradí mi prosím někdo, kde získám heslo pro přihlášení na gc.cz. Když zadám login a potom heslo, tak mi to nahlásí chybu v přihlašování. Nejdříve jsem zadával stejné heslo jako mám na gc.com, ale když mi to hlásilo chybu, chtěl jsem zvolit jiné, ale je to pořád stejné. Díky.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2006 - 20:43

Ahoj, poradí mi prosím někdo, kde získám heslo pro přihlášení na gc.cz. Když zadám login a potom heslo, tak mi to nahlásí chybu v přihlašování. Nejdříve jsem zadával stejné heslo jako mám na gc.com, ale když mi to hlásilo chybu, chtěl jsem zvolit jiné, ale je to pořád stejné. Díky.

Pokud si vzpominam, musis se tu nekde zaregistrovat a heslo ti prijde mailem. Musis mit na GC.com logovany aspon jeden nalez. Protoze data z gc.com sem uz (zrejme) nechodi, asi tuto podminku nejde overit a heslo ti neprijde. Hlavu 22 znas? :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2006 - 13:05

Pokud si vzpominam, musis se tu nekde zaregistrovat a heslo ti prijde mailem. Musis mit na GC.com logovany aspon jeden nalez. Protoze data z gc.com sem uz (zrejme) nechodi, asi tuto podminku nejde overit a heslo ti neprijde. Hlavu 22 znas? :-)

:-))) není lepší přirovnání
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka