Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak zalogovat premium keš, když jste basic člen


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
77 odpovědí na toto téma

#41 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2017 - 8:56

Je to pravda, ale jak zjistíš ten GC kód, když archivovanou už nenajdeš na GS jinak, než právě se znalostí toho kódu? Musí ti ho někdo poslat, nebo ho musíš znát předem.

 

Když znám GC kód, pak je to nejjednodušší přes úvodní stránku project-gc.com (zadám kód, stisknu "Log it").

Na stejné stránce se taky dá jednoduše vyhledat kód keše podle části názvu (nevadí, že je archivovaná a ještě PM), když nevím ani to, tak jde o něco složitěji vyhledávat podle jiných kritérií (oblast výskytu, datum založení, apod.).


  • 1

#42 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2017 - 9:01

Tak jsem zjistil, že po změně PM stránky listingu pro BM už GCLh nepřidává to logovací tlačítko.

 

Já ho tam mám.


  • 0

#43 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2017 - 10:51

Je tam na to volba, nevím, jestli po poslední aktualizaci GCLh je aktivní implicitně. Jinak, GCLh II se aktualizuje každou chvíli, je to rozdíl proti původnímu, který se dočkal změny párkrát za rok.


  • 0

#44 Marty 1905

Marty 1905

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2017 - 11:34

Je to jednodušší než se zdá.

1. V jakémkoliv prohlížeči si  na GC.COM, kěš vyhledáš pomocí GC kódu jako když chceš zobrazit listing.

Zobrazí se ti známý nápis, že keš je PM bla bla bla. Tímto krokem ovšem dosáhneš toho, že se ti keš objeví v historii.

 

2. Přejdi na svůj profil . Měl bys tam mít tu keš  v seznamu nedávno prohlížených, spolu s odklikem na logování.

 

3. Tento odkaz " Log It" otevři, v novém panelu, nebo v novém okně, a můžeš logovat.

 

Díky tak tahle varianta mi funguje ;)


  • 0

#45 kvasnicovy

kvasnicovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2017 - 12:58

Ony se dají i celkem přesně najít jejich souřadnice na adrese geocaching.com/seek/nearest.aspx?lat=..&lon=...&f=1&dist=1, a ono ti to v tom seznamu ukazuje v druhém sloupci šipku se směrem světové strany a vzdálenost (např 0.05km).

Takže pak stačí ladit v URL lat+lon (a vědět kterému desetinému číslu odpovídá jaká vzdálenost pro lat a lon ~ 111km ), dokud se ti neobjeví vzálenost 0.01m ,případně here. Problém by byl, pokud by byly souřadnice prémium keší záměrně zatíženy odchylkou ,což se mi nepotvrdilo (ale třeba to je jen v rámci dané session nebo přihlášení)


  • 0

#46 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2017 - 12:59

Jo, v tomto postupu byl kdysi velký BUG, co umožnil něco, co nemělo být možné. Ani nevím, jestli to už opravili.


  • 0

#47 nokiak

nokiak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)
  • LocationTábor

Publikováno 30 duben 2017 - 20:26

Zkus tohle, jen pak v adresním řádku oprav kód GC

 

https://www.geocachi...aspx?wp=GC6R9CV


  • 0

#48 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2017 - 22:12

A pokud možno klikni na Opt out. Ale to nejen při logováníPM, ale všeho. PO dnešní změně logovací stránky mi ta nová verze prostě nefunguje.

EDIT: funguje. Ale jen občas, někdy a za dlouho.

Ale zpět k věci. Opravdu alespoň prozatím bere obě verze odkazu, jak s tím guid hausnumerem, tak s kódem wp=GCxxxxx

Obojí to přesměruje na odkaz

https://www.geocachi...che/gc6r9cv/log

Takže by se dal asi použít i tento a přepsat kód.


  • 0

#49 jiri1117

jiri1117

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2017 - 18:40

Ahoj ještě jdou logovat prémiové keše řadovým členem. Pokud ano poraďte. Zkoušel jsem postupovat podle návodů, ale nic. Děkuji. 


  • 0

#50 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2017 - 18:42

Gc-project a gc kod kese nefunguje?
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#51 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2017 - 19:14

Právě jsem se zalogoval přes project-gc.com a šlo to bez problémů.


  • 0

#52 jiri1117

jiri1117

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2017 - 19:54

Ahoj, děkuji za pomoc. Nevím proč se to nedařilo. Už se to povedlo.  :)


  • 0

#53 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 9:23

GCLh doplněk mj. doplní i logovací odkaz přímo k tomu listingu (který říká, že nic neuvidíš dokud nezaplatíš).


  • 0

#54 jiri1117

jiri1117

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 10:09

Zkus tohle, jen pak v adresním řádku oprav kód GC

 

https://www.geocachi...aspx?wp=GC6R9CV

Já jsem to nakonec udělal podle tohoto návodu, i když před tím to nešlo. 


  • 0

#55 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 14:16

Nebo oddal mapu, až se ikony změní na barevné tečky a tato mapa už není personalizovaná. Pokud tam tu keš najdeš a rozklikneš, máš v tom okénku i logovací odkaz.


  • 0

#56 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 16:26

Já jsem to nakonec udělal podle tohoto návodu, i když před tím to nešlo.

To by mne strašně zajímalo, co se ti nelíbilo na tom nejjednodušším řešení - použít Dashboard v project-gc ???
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#57 jiri1117

jiri1117

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 19:34

Prosím pochopte že nešlo nic. Oddálil jsem i mapu a klikl na keš pro PM, poté jsem otevřel profil a poslední prohlížené jsem dal zalobovat a dostal jsem se do smyčky. Takto jsem vyzkoušel vše a nic nešlo.  Také si uvědomte že tuto hru hrají i lidé dříve narození a to co je pro vás samozřejmost musím na to hodně špekulovat.  Poradit se nemám kde, moji vrstevníci často nemají ani PC. 


  • 1

#58 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 21:27

Když oddálíš mapu a klikneš na keš pro PM, tak se nejdřív objeví okénko, ze kterého teprve proklikneš na keš. A v tom okénku je i odkaz Log it. Tj. ani ji nemusíš otvírat, stejně se tam nic nedovíš. Tedy - pokud se něco nezměnilo, už jsem PM a nevyzkouším to. Ale opravdu, těch cest je víc. Groundspeak takovéto logování povoluje (někteří owneři jsou proti, ale oficiálně to jde), ale taky to nijak neusnadňuje.


  • 0

#59 jiri1117

jiri1117

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 21:44

Když oddálíš mapu a klikneš na keš pro PM, tak se nejdřív objeví okénko, ze kterého teprve proklikneš na keš. A v tom okénku je i odkaz Log it. Tj. ani ji nemusíš otvírat, stejně se tam nic nedovíš. Tedy - pokud se něco nezměnilo, už jsem PM a nevyzkouším to. Ale opravdu, těch cest je víc. Groundspeak takovéto logování povoluje (někteří owneři jsou proti, ale oficiálně to jde), ale taky to nijak neusnadňuje.

No to právě nešlo, a když jsem potom otevřel profil  a nechal si zobrazit poslední navštívené, byla tam,klikl jsem na zalogovat  a vyskočilo že keš je pouze pro PM. Jak říkám, zalogováno mám, navíc to byla moje keš a asi nejednoduší bylo ji na chvilku předělat na přístupnou všem, ale to jsem nechtě. Nelogoval jsem sebe,ve své keši a navíc  jsem PM. Jinak ještě jednou všem děkuji.


  • 0

#60 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 21:54

Také si uvědomte že tuto hru hrají i lidé dříve narození a to co je pro vás samozřejmost musím na to hodně špekulovat.  Poradit se nemám kde, moji vrstevníci často nemají ani PC.

Postupem času začínám na tyhle formulace být silně alergický. Bral jsem to tak před dvaceti lety, když jsem si uvědomil moje rodiče. Ale dnes - ti co mohu označit jako dříve narozené, tak ti už jsou rádi za to že jsou na světě, že mohou koukat na telku a občas se vyhřívat na lavičce. Asi mne to za nějakou dobu taky čeká, ale prozatím si to nepřipouštím.
  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama