Přejít na obsah


Fotka

RSS na gc.cz?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 9:05

Někdy v sobotu mi přestalo fungovat RSS čtení na obecné příspěvky fóra. Funguje už jen RSS na gratulace.
Jelikož všechny ostatní RSS kanály na jiné servery mi jedou OK, vypadá to na problém na GC.CZ
Máte někdo podobnou zkušenost?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 9:20

Někdy v sobotu mi přestalo fungovat RSS čtení na obecné příspěvky fóra. Funguje už jen RSS na gratulace.
Jelikož všechny ostatní RSS kanály na jiné servery mi jedou OK, vypadá to na problém na GC.CZ
Máte někdo podobnou zkušenost?

Uplne stejnou! :-(
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2006 - 8:39

Někdy v sobotu mi přestalo fungovat RSS čtení na obecné příspěvky fóra. Funguje už jen RSS na gratulace.
Jelikož všechny ostatní RSS kanály na jiné servery mi jedou OK, vypadá to na problém na GC.CZ
Máte někdo podobnou zkušenost?

Uz to zas jede !!!
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 9:51

me to vcera jelo v pohode, dneska nevim
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 10:08

Uplne stejnou! :-(

Musime pockat, az z RSS casem zmizi Jarryho prispevek ze 17.12.2006 11:24. Je tam text: ... pobliz vrcholove plosiny. A?C ..., a RSS cteckam dela problem ta podivnost "A?C".


Ale nekamenujte prosim Jarryho, ten za to nemuze! Zrejme zdejsi system nejak spatne zpracoval nektery znak s diakritikou.


  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 10:41

Musime pockat, az z RSS casem zmizi Jarryho prispevek ze 17.12.2006 11:24. Je tam text: ... pobliz vrcholove plosiny. A?C ..., a RSS cteckam dela problem ta podivnost "A?C".


Ale nekamenujte prosim Jarryho, ten za to nemuze! Zrejme zdejsi system nejak spatne zpracoval nektery znak s diakritikou.


A co sluzne pozadat Jarryho, aby to editnul? Treba by to pro nas udelal ...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 10:41

Musime pockat, az z RSS casem zmizi Jarryho prispevek ze 17.12.2006 11:24. Je tam text: ... pobliz vrcholove plosiny. A?C ..., a RSS cteckam dela problem ta podivnost "A?C".

Ale nekamenujte prosim Jarryho, ten za to nemuze! Zrejme zdejsi system nejak spatne zpracoval nektery znak s diakritikou.

Takze musime psat hodne prispevku, aby se ten zly prispevek odsunul do propadliste dejin. ;-)Vzhuru do flamewar!!! :-DJen me ted zrovna nenapada zadne kontroverzni tema :-(
Edit: Pazitkuv napad je asi lepsi.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 11:20

Takze musime psat hodne prispevku, aby se ten zly prispevek odsunul do propadliste dejin. ;-)Vzhuru do flamewar!!! :-DJen me ted zrovna nenapada zadne kontroverzni tema :-(
Edit: Pazitkuv napad je asi lepsi.

Tak jsem to smaznul, ale prvni tu ves do kozichu nasadil ABAKUS :-), ja to mel v prispevku uz jen jako quote. A aspon tu je dukaz, ze to je divna vec. Me mimochodem RSS jede celou dobu normalne.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 11:27

Tak jsem to smaznul, ale prvni tu ves do kozichu nasadil ABAKUS :-), ja to mel v prispevku uz jen jako quote. A aspon tu je dukaz, ze to je divna vec. Me mimochodem RSS jede celou dobu normalne.

Tak jeste poprosime Abakuse, a bude to.
BTW: jakou ctecku RSS pouzivas? Ja mam Wizz RSS ve Firefoxu a Pazitka Sage ve Firefoxu.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 11:42

Tak jeste poprosime Abakuse, a bude to.
BTW: jakou ctecku RSS pouzivas? Ja mam Wizz RSS ve Firefoxu a Pazitka Sage ve Firefoxu.

Tady mam ten co je primo v OPERE, na mobilu RSSReader. Oba v pohode, jenom ten druhy neumi cestinu s diakritikou, nahrazuje to podobnym znakem.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2006 - 10:37

Též mi nefunguje - poslední stažené příspěvky mám z 15.12. - o víkendu jsem ale nestahoval... Používám RSS čtečku v Thunderbirdu. Choze
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama