Přejít na obsah


Fotka

GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2006 - 8:44

Koupil jsem si tento program a pro rychlejší pochopení jeho funkcí bych potřeboval český manuál. Existuje?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2006 - 8:53

Koupil jsem si tento program a pro rychlejší pochopení jeho funkcí bych potřeboval český manuál. Existuje?

Obávám se že asi ne. Kromě standardního manuálu u dokumentace existuje už jen pár cizojazyčných příruček.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 15:58

Koupil jsem si tento program a pro rychlejší pochopení jeho funkcí bych potřeboval český manuál. Existuje?


Vsichni tady opevuji GSAK, ja vsak mam s nim problem. Proste mi nenajede. Rikal jsem si, ze ho teda taky zkusim, ale kdyz ho nainstaluju spustim, vyjede akortat uvodni okno s nozem, pak presypaci hodiny a nic-proste zamrzne, Win hlasej ze program neodpovida a musim odstrelit jeho proces. A jelikoz jsem to zkousel uz na 2 ruznych pocitacich, tak u me chyba nebude :-(. Diky za radu, pokud mel nekdo podobny problem. Stazena nejnovejsi verze 6.6.4 build 20, spusteni na WinXP SP2, v druhem pripade na jinem kompu se SP1.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2006 - 12:06

Taky jsem hledal, ale nic nenasel :( Sam potrebuju udelat nejake makro stylu ze kliknu na tlacitko ktere udela GPX a WPT (ozi) pro CR, a reknememe 3 oblastim s definovanym stredem a kolem nej s polomerem 30km. To vse ulozi do jednoho adresare na HDD. Nemate nekdo neco takoveho?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 16:06

Vsichni tady opevuji GSAK, ja vsak mam s nim problem. Proste mi nenajede. Rikal jsem si, ze ho teda taky zkusim, ale kdyz ho nainstaluju spustim, vyjede akortat uvodni okno s nozem, pak presypaci hodiny a nic-proste zamrzne, Win hlasej ze program neodpovida a musim odstrelit jeho proces. A jelikoz jsem to zkousel uz na 2 ruznych pocitacich, tak u me chyba nebude :-(. Diky za radu, pokud mel nekdo podobny problem. Stazena nejnovejsi verze 6.6.4 build 20, spusteni na WinXP SP2, v druhem pripade na jinem kompu se SP1.

Nejnovější je 6.6.5 tak jí zkus.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 16:06

Vsichni tady opevuji GSAK, ja vsak mam s nim problem. Proste mi nenajede. Rikal jsem si, ze ho teda taky zkusim, ale kdyz ho nainstaluju spustim, vyjede akortat uvodni okno s nozem, pak presypaci hodiny a nic-proste zamrzne, Win hlasej ze program neodpovida a musim odstrelit jeho proces. A jelikoz jsem to zkousel uz na 2 ruznych pocitacich, tak u me chyba nebude :-(. Diky za radu, pokud mel nekdo podobny problem. ...


Zkus projit tohle forum, pripadne tam muzes pripsat svoji zkusenost.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2006 - 12:14

Taky jsem hledal, ale nic nenasel :( Sam potrebuju udelat nejake makro stylu ze kliknu na tlacitko ktere udela GPX a WPT (ozi) pro CR, a reknememe 3 oblastim s definovanym stredem a kolem nej s polomerem 30km. To vse ulozi do jednoho adresare na HDD. Nemate nekdo neco takoveho?

Každá oblast v samostetném souboru, nebo všechny do jednoho? Mám makro které exportuje N nejbližších keší kolem 4 oblastí do gpx a wpt (každá oblast do samostatného souboru) a pak udělá poi pro tomtoma ze všeho a nakopíruje to do pda. Jestli myslíš, že ti to pomůže, tak pošlu
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2006 - 12:16

Taky jsem hledal, ale nic nenasel :( Sam potrebuju udelat nejake makro stylu ze kliknu na tlacitko ktere udela GPX a WPT (ozi) pro CR, a reknememe 3 oblastim s definovanym stredem a kolem nej s polomerem 30km. To vse ulozi do jednoho adresare na HDD. Nemate nekdo neco takoveho?


Jak řekl klasik, seučit, seučit, seučit :-)
Metodou pokus-omyl za současného čtení helpu a nahlížení do fór GSAKu lze vyřešit hodně. Vyexportovat GPX a WPT pro jednu danou oblast by neměl být žádný problém S těmi třemi oblastmi je to trochu horší, ale i to by myslím v GSAK šlo. Jak jsem zjistil, je to program netušených možností a schopností :-)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2006 - 16:09

Zkus projit tohle forum, pripadne tam muzes pripsat svoji zkusenost.

Jo, hned na zacatku fora je nyni presne muj problem :-)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2006 - 12:18

Každá oblast v samostetném souboru, nebo všechny do jednoho? Mám makro které exportuje N nejbližších keší kolem 4 oblastí do gpx a wpt (každá oblast do samostatného souboru) a pak udělá poi pro tomtoma ze všeho a nakopíruje to do pda. Jestli myslíš, že ti to pomůže, tak pošlu


jo presne takovouhle vec jsem chtel :) Kazda oblast vlast. ozi pro PDA ma trosku poroblem s 2800bodu... Kdys mi to posles budu moc vdecny :) kdystak to posli na nlo@seznam.cz
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 14:22

Každá oblast v samostetném souboru, nebo všechny do jednoho? Mám makro které exportuje N nejbližších keší kolem 4 oblastí do gpx a wpt (každá oblast do samostatného souboru) a pak udělá poi pro tomtoma ze všeho a nakopíruje to do pda. Jestli myslíš, že ti to pomůže, tak pošlu

Ahoj, nemohl by jsi to makro prosím poslat taky nám? Díky moc předem :-)
  • 0

#12 CIRA

CIRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2007 - 12:33

Nemate nahodou nekdo cestinu ta by se hodila jeste vic nez ta prirucka.

  • 0

#13 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2007 - 18:48

Čeština by bodla, ale určitě není. [:(]
  • 0

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 15:19

Nejsem PM uživatel a tak by mě zajímalo, jestli lze nějak rozumně aktualizovat záznamy v GSAKU. Je nějaké makro pro normální uživatele, které by se přihlásilo na gc.com a stáhlo si dostupné informace?

  • 0

#15 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 16:20

sobikovi: Nejsem PM uživatel a tak by mě zajímalo, jestli lze nějak rozumně aktualizovat záznamy v GSAKU. Je nějaké makro pro normální uživatele, které by se přihlásilo na gc.com a stáhlo si dostupné informace?

To téměř určitě není. To by jinak všichni uživatelé GSAKu zrušili PM členství...


  • 0

#16 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 16:35

rozumne ne, ale jednou za cas treba pomoci geotoad to jde, ikdyz to musi mit clovek stesti aby se vygeneroval gpx bez chyb a nemusel clovek to gpxko ruzne delit aby tam nacpal vsechny waypointy, kazdopadne vsechny logy to rozhodne nezachyti.
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 17:59

No nevím, z geotoad se mi nikdy nic pořádně nepovedlo dostat. Nebýt Skrýšotlač tak se z toho asi zvrcnu. Nechápu proč není makro pro GAK které by dokázalo aspoň update dostupných informací pro normální uživatele.

  • 0

#18 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 18:18

Protoze se tomu GC.COM snazi vsemozne zamezit, aby neprisla o prachy z PM.

  • 0

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 19:07

les-coccinelles: Protoze se tomu GC.COM snazi vsemozne zamezit, aby neprisla o prachy z PM.

To je jasný, ale tady se jedná o informace, které jsou zcela normálně zobrazený pokud se příhlásím na gc.com

  • 0

#20 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 19:07

sobikovi: No nevím, z geotoad se mi nikdy nic pořádně nepovedlo dostat. Nebýt Skrýšotlač tak se z toho asi zvrcnu. Nechápu proč není makro pro GAK které by dokázalo aspoň update dostupných informací pro normální uživatele.

Makro neni, protože v makrojazyku gsak se to napsat nedá. A jeho autor to v tomhle směru nejspíš rozšiřovat nebude, protože z jeho pohledu a pohledu gc.com existuje standardní cesta načtení dat a to je pm.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama