Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.3.1.10


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
443 odpovědí na toto téma

#201 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2016 - 21:20

Nevím, ale já mám taky adresář GASP. Pozůstatek kdysi dávné instalace, pochopitelně po aktualizacích z původního GASPu nic nezbylo. Asi není důležité, jak se datový adresář jmenuje.


  • 0

#202 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2016 - 21:22

Nevím, ale já mám taky adresář GASP. Pozůstatek kdysi dávné instalace, pochopitelně po aktualizacích z původního GASPu nic nezbylo. Asi není důležité, jak se datový adresář jmenuje.

hele já nevím já ho nikdy neměl :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#203 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2016 - 23:34

Ahoj,

abych měl zvlášť statistiku adoptovaných a zvlášť statistiku vlastních keší, udělal jsem 2 profily dle loňské rady kiReGPS http://www.geocachin...215/?p=514573 .

 

 

Jenže se Statorem 1.3.2.11 přišla nová logika modulů MyOwn* a trochu se to zbortilo.

 

MyOwnMinistat i MyOwnBestFinders nyní berou vše globálně (dle seznamu vlastních keší určených dle nicku) a kašlou na nastavení seznamu keší v modulu MyOwnLife, což dříve nebylo, takže rozdělení u těchto modulů není možné, není možné jim vnutit jen vybrané keše. Ani pomocí dvou profilů. Nebo jsem něco opomněl?

 

 

Jedna nalezená nepřesnost v 1.3.2.11:

 

Proměná Calc_RealYears (dle seznamu změn http://geoget.ararat...skript:stator) nedělá to, co je napsáno v popisu.

1/ Podle *.pas souborů jde o proměnnou Calc_RealYearsTotal.

2/ Ale i tak mi nevrací  Calc_DaysTotal/365, ale to samé, co dříve Calc_YearsTotal. 

Calc_YearsTotal nyní vrací to, co je napsáno právě ve změnách pro Calc_RealYears (správněji vlastně Calc_RealYearsTotal).


  • 0

#204 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 7:13

Nevím, ale já mám taky adresář GASP. Pozůstatek kdysi dávné instalace, pochopitelně po aktualizacích z původního GASPu nic nezbylo. Asi není důležité, jak se datový adresář jmenuje.

 

Ano, je celkem jedno jak se adresar jmenuje. Ale protoze se nejednalo o instalaci a melo to vlastni sadu bat souboru, je opravdu otazka, co skutecne je ted spousteno a s jakymi parametry.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#205 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 8:01

Ahoj,

abych měl zvlášť statistiku adoptovaných a zvlášť statistiku vlastních keší, udělal jsem 2 profily dle loňské rady kiReGPS http://www.geocachin...215/?p=514573 .

 

 

Jenže se Statorem 1.3.2.11 přišla nová logika modulů MyOwn* a trochu se to zbortilo.

 

MyOwnMinistat i MyOwnBestFinders nyní berou vše globálně (dle seznamu vlastních keší určených dle nicku) a kašlou na nastavení seznamu keší v modulu MyOwnLife, což dříve nebylo, takže rozdělení u těchto modulů není možné, není možné jim vnutit jen vybrané keše. Ani pomocí dvou profilů. Nebo jsem něco opomněl?

 

 

Jedna nalezená nepřesnost v 1.3.2.11:

 

Proměná Calc_RealYears (dle seznamu změn http://geoget.ararat...skript:stator) nedělá to, co je napsáno v popisu.

1/ Podle *.pas souborů jde o proměnnou Calc_RealYearsTotal.

2/ Ale i tak mi nevrací  Calc_DaysTotal/365, ale to samé, co dříve Calc_YearsTotal. 

Calc_YearsTotal nyní vrací to, co je napsáno právě ve změnách pro Calc_RealYears (správněji vlastně Calc_RealYearsTotal).

No ona logika MyOwnMinistat a MyOwnBestFriend jaksi byla zvrácená... počítalo to jen vybrané a ne všechny vlastní (to, že si ještě někdo separuje adoptované mě tedy opravdu nenapadlo)
ale dělat Mynistat jen z vybraných je prostě divné ta statistika nemá pak žádnou váhu ... "ale co má váhu"  :) opravdu nemám skleněnou kouli abych postihl všechny nápady uživatelů
Nicméně daly by se upravit ty seznamy keší (nově udělané - je to SQL a doplnit do nich závislost na TAG nějaký by asi šlo ikdyž i tohle SQL je už na kapacitním dorazu)

Jinak úmyslně to bylo předěláno tak abby se dal dělit sekerou MyOwnLife což má smysl

Navíc opravdu nepoznám co je a není adoptované !! prostě to nemá žádnou podstatu v GeoGetu ani Statoru

1) Calc_RealYearsTotal - zobrazí všechny roky, ve kterých byla ulovena alespoň jedna keš (součet) (formát ##) - TAKTO TO BYLO PŮVODNĚ jen se to jmenovalo Calc_YearsTotal!! (používá i BadgeGen)

2) Calc_YearsTotal - spočítá dobu od první keše do okamžiku sestavení statistiky a vydělí 365 (formát ##.#) zanedbávají se přestupné roky (TOHLE JE TU PROTO, ŽE NĚKOMU SE NEZDALO, ŽE NESEDÍ POČET DNÍ A ROKŮ)

Máte na výběr co použít

Pokud v hlavičce chcete to původní je potřeba v HTML vyměnit %Calc_YearsTotal% za %Calc_RealYearsTotal%

 

Osobně používám původní systém
 

 

<p>Ze všech <b>%Calc_DaysTotal% dní (%Calc_RealYearsTotal% roků) svého kešovacího života</b> jsem <b>hledáním </b>keší strávil(a) dohromady <b>%Calc_DaysCaching% dnů</b>. Za tu dobu se mi podařilo <b>najít %FoundCachesCount% keší</b>, což znamená, že najdu průměrně <b>%Calc_AvgPerDayRound2% keší v jednom běžném dni a %Calc_AvgPerCachingDayRound2% v jednom kešovacím dni.</b>


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#206 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 8:06

MyOwnStat - asi jediné možné řešení
- pokud by se mělo postupovat úplně správně asi nejlepší by bylo kdyby každý modul měl výběr keší a zbytek nechat na uživatelích nikdy se nedá postihnout co si kdo vymyslí :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#207 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 8:23

Nikdy nebude mozne udelat cokoli co kohokoli napadne. S tim je treba se smirit. Je treba najit nejakou hranici, na ktere bude jeste rozumna vyuzitelnost uzivateli a narocnosti naprogramovani a budouci udrzby kodu. Osobne jsem pro to nechat to tak, jak to ted je.

 

I o adaptovanou kesku se ted stara jeji majitel a neni dost dobre podle ceho obecne poznat, ze adoptovana je ("adopted" ve jmenu vlastnika je pekne, ale rozhodne to neni pravidlem).


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#208 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 8:32

MyOwnStat - asi jediné možné řešení
- pokud by se mělo postupovat úplně správně asi nejlepší by bylo kdyby každý modul měl výběr keší a zbytek nechat na uživatelích nikdy se nedá postihnout co si kdo vymyslí :)

 

Možná, ale klidně to zruším, jen jsme to s kiReGPS dal dohromady (nastavení výběru bylo platné pro všechny MyOwn* moduly) a s novou logikou (výběr bere v potaz jen MyOwnLife) to padá.

Kašlete na to - na statistikách to nestojí.


  • 0

#209 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 8:37

Možná, ale klidně to zruším, jen jsme to s kiReGPS dal dohromady (nastavení výběru bylo platné pro všechny MyOwn* moduly) a s novou logikou (výběr bere v potaz jen MyOwnLife) to padá.

Kašlete na to - na statistikách to nestojí.

Hele mě nenapadlo, že někdo separuje adoptované podle něčeho :) ...mám jednu
Na těch vlastních statistikách se furt dá něco vymejšlet určitě to není finále...

Napsal jsem si TAG pro adoptované :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#210 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 8:40

...
 
1) Calc_RealYearsTotal - zobrazí všechny roky, ve kterých byla ulovena alespoň jedna keš (součet) (formát ##) - TAKTO TO BYLO PŮVODNĚ jen se to jmenovalo Calc_YearsTotal!! (používá i BadgeGen)
2) Calc_YearsTotal - spočítá dobu od první keše do okamžiku sestavení statistiky a vydělí 365 (formát ##.#) zanedbávají se přestupné roky (TOHLE JE TU PROTO, ŽE NĚKOMU SE NEZDALO, ŽE NESEDÍ POČET DNÍ A ROKŮ)

Máte na výběr co použít

Pokud v hlavičce chcete to původní je potřeba v HTML vyměnit %Calc_YearsTotal% za %Calc_RealYearsTotal%
 
Osobně používám původní systém

 
Ahoj, tak znova - asi jme se nepochopili.
V seznamu změn na http://geoget.ararat...r:skript:stator je napsáno
nová proměnná Calc_RealYears - skutečné roky na jedno desetinné místo počítáno z Calc_DaysTotal/365
 
1/ Žádná proměnná Calc_RealYears nexistje - podle *.pas souborů jde o  Calc_RealYearsTotal
2/ Popis u změn není správně ( a nesouhlasí ani popis na http://geoget.ararat...stator-calcmain ) - to co tam je napsané neplatí pro proměnnou  Calc_RealYearsTotal, ta se chová jako %Calc_YearsTotal% do 1.3.1.10.
 
To co píšeš ty je správně, ale na arraratu to správně není.
To měla být jen informace nikoliv počátek konfrontace :-)

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 25 leden 2016 - 8:58

  • 0

#211 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 8:43

Ahoj, tak znova - asi jme se nepochopili.

V seznamu změn na http://geoget.ararat...tor je napsáno:

nová proměnná Calc_RealYears - skutečné roky na jedno desetinné místo počítáno z Calc_DaysTotal/365

 

1/ Žádná proměnná Calc_RealYears nexistje - podle *.pas souborů jde o  Calc_RealYearsTotal

2/ Popis u změn není správně ( a nesouhlasí ani popis na http://geoget.ararat... tam je napsané neplatí pro proměnnou  Calc_RealYearsTotal, ta se chová jako %Calc_YearsTotal% do 1.3.1.10.

 

To co píšeš ty je správně, ale na arraratu to správně není.

To měla být jen informace nikoliv počátek konfrontace :-)

aha ok opravíme na arraratu :) já už měl konfrontaci jinde tak jsem to raději sepsal :D a neuvědomil jsem si, že chybí slovíčko Total :D slepec...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#212 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 8:47

arrarat opraven :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#213 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 8:55

Dík - doufám, že oceňuješ, že to tam "aspoň někdo čte" :-)


  • 1

#214 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 9:06

Dík - doufám, že oceňuješ, že to tam "aspoň někdo čte" :-)

určitě - aspoň se to opravilo


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#215 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 10:25

Rozhodně je problém v tom tagování krajů a okresů

 

A ten GASP může být problém ale to fakt netuším

Myslím, že doba kdy je potřeba varianta GASP už minula... ale jak to funguje jaké jsou tam struktury netuším

Databáze byly nastaveny správně.

V /seznam/filtr F2/polygon jsem něco / nevím jak/ přidal a k mojí radosti už to funguje.

Děkuju moc za trpělivost.


  • 0

#216 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 10:45

Stator ale s filtry, natoz s polygonem ve filtru nastavenem, vubec nepracuje. :huh:


  • 1

#217 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 10:46

F2 nemuze mit vliv na otagovani, to je nesmysl. To se tyka pouze filtrovani (treba i podle tagu, ale jiz existujicich!).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#218 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 10:50

taky bych řekl, že tam asi ne...

----

spíš by mělo pomoct to promazání tagů a znovu puštění divideru... :)
při tom se pak správně doinstalují jednotlivé země a znovu a už správně se to otaguje

:)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#219 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 10:57

Jestli Stator vidí nějaké kategorie tagů, které v nástrojích tagů v GG nejsou, pak nekoukají oba do stejné databáze. B)

 

No a právě po přidání AT Bezirk, AT Land a SK kraj v F2/ polygon. Restart a spuštění divideru se to rozjelo správně.


  • 0

#220 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2016 - 13:04

Zdravím všechny Tvůrce, opět moc pěkné vychytávky, postupně zkouším, a moc se mi líbí.. .

Malý dotaz...

U modulu MyOwnBestFinders je zobrazeno 20 nejlepčích hledačů - nedalo by se tot udělat jako proměnná ???

Díky moc.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama