Přejít na obsah


Fotka

Stolní geokalendář 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
262 odpovědí na toto téma

#221 asteris

asteris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2007 - 12:34

Prosim te, at udelas co udelas, vzdycky se najde nejaky nespokojenec. To si nesmis tak brat. mne se kalendar alespon podle toho jednoho listu moc libi, predcil me ocekavani, uz se na nej moc tesim a myslim, ze bychom meli Tobe a vsem ostatnim, kdo se na tvorbe podileli moc a moc podekovat. Muselo s tim byt silene prace a hlavne, ja bych to neumela. Takze diky moc vsem, kdo maji tohle dilko na svedomi, Asteris

  • 0

#222 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2007 - 13:35

Ja doufam, ze te nikdo kamenovat nehodla, ale ja ti kdyztak rad podrzim nad hlavou nejake prkno na ochranu. Samozrejme ze nad podobou kalendare bychom mohli diskutovat (zlute ramecky kolem obrazku? :]] ), ale soudny clovek snad pochopi podminky, v jakych to vznikalo, a spis oceni praci, kterou jsi s tim mel. Kdo to chce mit do puntiku podle sveho vkusu a predstav, bude si asi muset navrh udelat a zadat k vyrobe sam za sebe - tezko i sebelepsi grafik vymysli podobu, ktera by se do posledniho detailu libila uplne vsem. / Diky! 
  • 0

#223 Minja

Minja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2007 - 22:46

Nevím, jestli docílíme počtu 1000 kousků a jestli tohle platí jako závazná objednávka, ale ja bych si vzal dva..Jasně..Minja

  • 0

#224 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2007 - 19:48

Tak je to tady. Sice s mirnym zpozdenim tiskarny, ale prece. Kalendare jsou vyrobeny a behem zitra (utery) budou expedovany. Pokud Ceska posta dostoji svym zavazkum, mohly by byt kalendare jiz ve stredu (nebo ve ctvrtek) v Praze i u Standy ve Vodnanech k vyzvednuti.

Jakmile fyzicky dorazi, rozeslu vsem, kteri si vyznacili, ze odeberou kalendar u me instrukce k vyzvednuti. Kalendare bude mozne vyzvednout po-pá 8:30-17:00 v prodejne Picodas Praha, Svatoplukova 15, Praha 2 - oproti sdeleni vaseho GeoNicku a hesla, ktere Vam dorazi mailem, jakmile tam kalendare fyzicky budou.

Objednavky ktere vam maji dorazit postou, odesle Standa obratem, vcetne velke zasilky na Plzensko, kde distribuci organizuje Ponik.

Pitr


  • 0

#225 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2007 - 15:09

Aktuálně:  Zásilka GeoKalendářů do Vodňan, určená pro Plzeňsko a pro rozesílání geocacherům poštou právě dorazila. Na přebalení a rozeslání širokému geokačerstvu již PlachtaS pracuje.

Do Picodasu prozatím pošta nic nepřivezla, ale ještě tam dnes pošťačka nebyla, tak nevešme hlavu, třeba se to během odpoledne nebo zítřka změní. Maily mám připravené, odešlu jakmile to bude aktuální...

Pitr 


  • 0

#226 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2007 - 16:39

Ještě aktuálněji: Právě jsem se vrátil z pošty - u mne objednané GeoKalednáře 2007 (s požadavkem zaslat poštou) úspěšně odeslány včetně 10 kousků (přes Poníka) Plzeňákům.
  • 0

#227 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2007 - 12:20

Choze & Debora: To BBBubak: Že by "Znojemské geozatmění"? [S]. Choze

Teda Choze, ty si tady neco placnes a hele ho, uz je to napsane i v GeoKalendari. :-))

Tak jen pro poradek, oficialni nazev eventu to zrovna neni, ale budiz. Nepouzil jsem to, ponevadz jsem nejak nemel geo-chut geo-pouzivat nejaky geo-vtipny geo-nazev, uz mi tech geo-cehokoliv nekdy prijde az moc, geo-event asi staci... :] ... a taky mi to prece jen znelo trochu podivne, zatmeni je takova temna zalezitost, mozna az s negativnimi konotacemi, ucini to nejakou akci lakavou? ;]

Nicmene o zatmeni se vi a muzeme ohledne toho neco podniknout, kdyz bude hezky, co treba zajit na Kravi horu, uvarit si tam pekne caj a koukat na tu zahadu? Samozrejme jeste teprve uvidime, jake bude pocasi, a na kterou denni dobu ci hodinu vlastne zatmeni presne vyjde, to jsem jeste nezjistil...

A uz se tady prestanu off-topic vykecavat. Diky za prostor. ;)


  • 0

#228 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2007 - 14:49

Tiskárna mě opět ujistila, že oba balíky byly expedovány ve stejný čas ze stejného místa, přesto podle 30 minut staré informace do pražského Picodasu balík stále nedorazil a stejně tak žádné oznámení o doručení zásilky. Během odpoledne bude kontaktována tamější pošta a pevně doufáme, že se balík co nevidět najde. Nebo že by to bylo z Havířova do Prahy o tolik dál než do Vodňan...?!

Každopádně jakmile budu vědět víc, budu Vás informovat. Maily pro Vás jsou připraveny, jen ten zatracenej balík se někde fláká a my nevíme kde. Takže prosím jesště strpeníčko...

Pitr


  • 0

#229 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2007 - 12:20

BBBubak:

Teda Choze, ty si tady neco placnes a hele ho, uz je to napsane i v GeoKalendari. :-))

A sakra! [:o]. Pardon [:$].

Jinak jsem chtěl všem zainteresovaným veřejně poděkovat za jejich práci a námahu, kalendář je skvělý! [Y][Y][Y]

Choze


  • 0

#230 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 324 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2007 - 15:06

Nic se prece nestalo. Pro predstavu, jak moc zurim, se staci podivat na konec citovaneho radku.

Na jmene nezalezi. A navic jsme s tim ve spatnem vlakne. :]


  • 0

#231 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2007 - 15:46

Na vědomost se dává, že Česká pošta doručila zásilku na spádovou poštu Prahy 2, odkud byla právě vyzvednuta. Momentálně jsou kalendáře transportovány do prodejny Picodas, kde budou k vyzvednutí dnes od 15.00 hodin. Distribuce hesel právě proběhla na vaše e-mailové adresy. Konec hlášení v českém jazyce.

Pitr

 



  • 0

#232 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2007 - 16:06

Mílý gecachere či geocacherko !
 
tebou objednaný počet geokalendářů, si od této chvíle můžeš vyzvednout v pražské prodejně Picodasu na adrese:
 
Picodas Praha spol. s r.o.
Svatoplukova 15
128 00, Praha 2

 
Prodejna je otevřena Po-Pá 8:30-17.00 hod.
 
Kalendáře ti budou vydány oproti sdělení tvého GeoNicku, pod kterým jsi objednávku realizoval + sdělení počtu kusů, které jsi zaplatil a hlavně po sdělení hesla, které ti bylo zasláno emailem. (pokud nedorazilo, kontaktuj pitr@mail.cz)

Doufáme, že sevVám bude kalendář líbit alespoň tak, jako nám.
 
Váš realizační geotým
 
Pitr, PlachtaS, Aviril&Zkura, Ponik a adp. a sponzoři...

Garmin

 

Geocaching Shop EU

 

Map Centrum 


  • 0

#233 vojrou

vojrou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2007 - 18:17

1 ks jsem si uz v Picodasu vyzvedl. Je skvelej, dekuju moc. Vojta
  • 0

#234 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2007 - 18:27

Včera oznámená zásilka, dnes vyzvednuta. Kalendáře jsou po přepravě ČP v pořádku a v plném počtu. Navíc tu je i několik bonusovek :-) Takže díky všem za jejich čas a nápaditost.
  • 0

#235 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 11:09

Jinak hlásím převzetí dodávky kalendářů pro Plzeň.
Info o distribuci dám na Plzeňský geocaching web

Kdo si objednával přeze mne, poslal jsem mu mejlík s informacemi, pokud ho někdo náhodou neobdržel, prosím ozvěte se.
Snažte se pro kalendáře zajít co nejdříve. Děkuji

edit: provedena redukce nic neřešící poznámky, přidána informace  o mejlíku


  • 0

#236 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 11:32

Poník:

Stando, nic si z toho nedělej. Vždyť víme, že tu platí: Za každý dobrý skutek budeš po zásluze potrestán...

Poníku, už mne to tvé neustálé černobílé nahlížení  (a z něj vznikající, vyloženě nepravdivé soudy) na mnohé nesouhlasné reakce zde na fórech začínají docela vážně otravovat.
Nešlo by aspoň ty nic neřešící poznámky nějak zredukovat?


  • 0

#237 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 14:07

Kalendář jsem si vyzvedla a děkuji za celý Pokestom team. Moc se nám líbí
  • 0

#238 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 14:31

Mno tak i ja musim pochvalit cely ealizacni tym, nebot jsem v sobotu navstivil Vodnany a predevsim Standu, kteryzto mne velmi mile privital, Phalko hned dostala dobrotu a ja kaficko, nasledne jsme pokecali, neco si ukazali, vymenili nazory a napady, ja navrch jeste dostal koprovku a po druhem kaficku jsem nadmiru spokojen odjizdel domu :D

 

Diky moc samozrejme i vsem ostatnim organizatorum a sponzorum!

 

Adam a Phalko alias MadDogTeam


  • 0

#239 Kate & Scooby

Kate & Scooby

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 16:33

Uz ho take mame. Chovame se k nemu jako k dalsi geo-relikvii, takze mista na poznamky zustanou prazdna. ;-) Tesi nas, ze se do nej dostala i nase fotka a CWG. Dekujeme vsem, kteri se na tvorbe kalendare podileli.
  • 0

#240 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 16:38

Ahojte, je este nejaky prazsky geocacher, ktory si kalendar v Picodase nevyzdvihol? Nie som este po uraze uplne pohyblivy, takze by to pre mna bola dost narocna zajizdka. Ked tak sa mi pls ozvite cez profil, aby som mohol preposlat heslo na vyzdvihnutie. Vopred diky [:D]

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama