Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Zakládání mysterky


Nejlepší odpověď Pontiac_CZ , 26 červen 2016 - 16:54

Betatest si určitě nechej někým udělat! Chyba se vloudí snadno a je lepší na ni přijít před publikací. Reviewer listing kontroluje zběžně pouze po formální stránce, chybu v luštění/souřadnicích neodhalí!

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 martinnab

martinnab

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2016 - 16:41

Ahoj všichni,

právě zakládám svou první mysterku a odeslala jsem ji ke schválení. V poznámce pro reviewera se objevilo Original cache location a virtuální souřadnice keše. Chtěla jsem se zeptat, jestli mu mám poslat i finální souřadnice ke schválení, když se tam neobjevily. Děkuji moc za jakékoliv rady. Je to má první keš a i když jsem četla potřebné materiály k zakládání keší, v tomto nemám jasno.  


  • 0

#2 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2016 - 16:50

Finální souřadnice musíš dát do waypointu Final waypoint a nastavit ho jako skrytý. Bez toho ti to přes revírníka tak jako tak neprojde, protože ten mu slouží ke kontrole případných kolizí s jinými kešemi. A možná by nebylo od věci si s někým domluvit betatest, když je to tvoje první mysterka.


  • 3

#3 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2016 - 16:54   Nejlepší odpověď

Betatest si určitě nechej někým udělat! Chyba se vloudí snadno a je lepší na ni přijít před publikací. Reviewer listing kontroluje zběžně pouze po formální stránce, chybu v luštění/souřadnicích neodhalí!


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#4 martinnab

martinnab

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2016 - 17:05

Děkuju moc za rady, sama nechci, aby tu vznikaly nějaké zmetkové kešky. :) Betatest mi dělala kamarádka, takže tam by mělo být snad všechno ok.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama