Přejít na obsah


Fotka

Francie - Power Trail Héraultais - Listopad 2016


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 Švejkovic

Švejkovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 13:57

Neměl by někdo zájem v listopadu vyrazit na tento PWT? :)

 

https://www.geocachi...e/GC69WJJ_pth01


Tento příspěvek byl upraven od Švejkovic: 19 červenec 2016 - 13:58

  • 0

#2 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 14:08

Jedna z posledních věcí na takto dlouhé cestě do těchto končin, by bylo lovení nějakého PWT


  • 10

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 14:45

Počkej až se Jonea vrátí z výlovu Ameriky


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#4 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 15:03

Čekat na Joneu, bych být vámi Švejkovic, nedělal. :D Lidé už se pomalu začínají zajímat jakou keš skutečně odlovil a ty v kterých není zalogován mu mažou. Ono na každého jednou dojde... 


  • 1

#5 Švejkovic

Švejkovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 16:24

@ see.bee - Daleko to bylo před několika lety za komančů. Dnes je vše dostupné, tudíž dle mého názoru blízko   :)  ;)  :)  Cestu tam bych chtěl již pojmout geozábavně, takže z toho strach nemám. Ano je škoda se v těch končinách věnovat pouze nějakému PWT a neužít si naplno místního kraje a přírody, ale je to prostě tak...

 

@Arne1+tomy.22 - Joneu neznám osobně, ale vím o jeho praktikách, které mi nejsou vlastní, takže je celkem jasné, že s ním opravdu ne :ph34r:

 

 

 

 


  • 1

#6 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 20:17

Nejak nevim proc jet takovou dalku za kesema kterych je vsude plno. Kdyby si tam jel za krabickama co maji zajimave D/T, tak bych o tom zauvazoval, ale takhle.......

 

Ale kazdeho bavi neco jineho. Uzijte si to. :-)


  • 0

#7 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2016 - 22:15

Neměl by někdo zájem v listopadu vyrazit na tento PWT? :)
 
https://www.geocachi...e/GC69WJJ_pth01


Dekuju za optání, neměl. A co Kapsa, toho ses už ptal?
  • 5

#8 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 4:09

Az se te po navratu nekdo zepta, co jsi vlastne videl..... No, spousta plastovych skatulek po prikopech podel silnic. Jen cesta do teto oblasti z CR je vic jak 1500km.

Muj nazor je, ze pri ceste do Francie jsou plastove krabicky na jednom z poslednich mist. V poslednich letech jsem mel moznost cest do ruznych oblasti. Ano, odlovil jsem si jich nekolik, ale bylo to jen par kousku, ktere jsem mel na nekterem z navstivenych mist temer pod nosem.


  • 0

#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 5:59

Hm, já bych na powertrail taky nejela, ani do Francie, ba ani do Čech. Ale měla jsem takový dojem, že zakladatel vlákna ho dal do sekce "hledám společnost", nikoliv "hledám dobré rady"  :D. Skoro bych myslela, že by bylo vhodné způsob, jak strávit dovolenou, ponechat na volbě každého soudruha.


  • 4

#10 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 7:11

Čekat na Joneu, bych být vámi Švejkovic, nedělal. :D Lidé už se pomalu začínají zajímat jakou keš skutečně odlovil a ty v kterých není zalogován mu mažou. Ono na každého jednou dojde... 

Ono už ani pohodit CWGéčko nepomáhá? Bože, kam ten geocaching spěje... :D . Omlouvám se za OT.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 8:51

Když vyjet na kešky do Franice, tak bych si je nejdřív seřadil podle FP a šel na ty nejlepší.


  • 1

#12 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 9:11

Řazení podle FP nějak nepomůže. Z Francie mám cca 140 kousků. Earth kešky v pohodě, relativně jednoduché a listning v angličtině. Mám i virtuálku a jednu web cam. Ale tradičky jsou dost šílené. Víc jak z 90% procent filmovky někde za okapem, kamenem apod. Listningy neobsahují moc informací. Doporučuju proto napřed si naplánovat trasu a podle ní projít možné krabičky k odlovu včetně fotek. Sice je to pracné, ale dají se eliminovat krabičky typu "za okapem a díky za bod". Lze takto narazit na nějaké zapadlé místo např. s pomníkem, vyhlídkou apod., o kterém nikde není zmínka. Rozhodně daleko přínosnější, než hledat krabiček PWT podél škarpy. Časem pak zjistíš, kolik zajímavých věcí ti při lovení kvanta krabiček uteklo. I takové posezení u dobré kávy a kochání se okolím je skvělý zážitek.


  • 3

#13 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 9:47

Když vyjet na kešky do Franice, tak bych si je nejdřív seřadil podle FP a šel na ty nejlepší.

 

Podle zkušeností z ČR bych ani moc podle tohoto nepostupoval, protože v ČR většina kešek s vysokým hodnocením je v Praze, pár v Brně a pak hodně v líbivých sériích.

Ze zvědavosti jsem se podíval na Francii a docela mě udivilo, že mezi prvními 5-ti keškami s vysokým počtem FP byly opravdu hodně zážitkově zajímavé kešky (ne jako u nás keše na dostupných místech, které mají alespoň trochu lepší nebo pěkné schránky).


  • 1

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 12:16

@Arne1+tomy.22 - Joneu neznám osobně, ale vím o jeho praktikách, které mi nejsou vlastní, takže je celkem jasné, že s ním opravdu ne :ph34r:

Ono je to s ním opravdu tvrdé a náročné. Brzo se vstává a loví se bez přestávky do noci dokud Jonea nepadne nebo dokud není denní úkol splněn.

edit: právě jsem se dozvěděl, že o tom PWT ví a že má v plánu tam letos zajet.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 20 červenec 2016 - 21:18

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#15 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 20:07

Mohl by moderator presunout vsechny prispevky z toho vlakna do patricne sekce?

 

//tomy.22: a kam by jsi si přál přesunout všechny příspěvky?


  • 0

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0


#16 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2016 - 20:30

Mohl by moderator presunout vsechny prispevky z toho vlakna do patricne sekce?

 

//tomy.22: a kam by jsi si přál přesunout všechny příspěvky?

Idealne do sekce Nehledam spolecnost, nebo geodepresivni koutek.

 

//tomy.22: pokud si to autor threadu bude přát, příspěvky smažu. Přesunutím by odpovědi nedávali smysl. Mimochodem, nevím proč bych přesunoval třeba příspěvek Arne1. doporučil mu jako společnost Joneu.


  • 1

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama