Přejít na obsah


Fotka

Problém s prvotním vložením nového TB - záměna 2 kusů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2016 - 22:00

Ahoj, vlastním dva TB. Před odjezdem na dovolenou v květnu 2016 jsem je oba aktivoval. Jeden z nich jsem jako zcela nový vložil v květnu do kešky (placed) a druhý mám zatím u sebe. Teď po 3/4 roce ho "někdo" z kešky grabnul a já si všimnul, že jsem to celé udělal blbě.

Ten "grabnutý" jsem do kešky nikdy nevložil. Ten co jsem já do keše vložil "placed" leží přede mnou na stole - tedy spíš jeho číslo. Prostě jsem se spletl a tracking code obou TB jsem zaměnil. 

No a teď netuším, jak ten co mám na stole (a nikdy ho neopustil) z kešky vyndat a jako by si ho vrátit domů k sobě a ten co je dnes opravdu grabnutý, tak do kešky vložit před jeho vyzvednutím kačerem. Až za tak dlouho jsem si záměny všimnul protože je to celkem exotické místo a nikdo tam moc nechodí a já teď zrovna moc negeokeším kvůli času.

 

Je to poněkud zašmodrchané, ale snad to pochopíte a někdo i poradíte.

Dík, zz-som

 


  • 0

#2 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2016 - 22:14



Edit:

Jeden je zalogovaný v keši na Hondurasu, druhý u kačera.


A ten jeden není na Hondurasu, ale u tebe.

Myslel jsem, že jsou prohozené štítky...

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 13 prosinec 2016 - 22:51

  • 0

#3 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2016 - 22:45

Bez domluvy s fryguy42 to nepůjde a defacto sis odpověděl sám - nejjednoduší bude grabnout si k sobě od fryguy42 ten fyzicky vložený do keše, znovu ho do keše vložit a poprosit fryguy42, aby si ho z keše znovu vyzvedl. No a ten zalogovany v Hondurasu, co mas fyzicky u sebe, si zase logem vyzvedni.
Když to uděláte se správnými datumy a smažete nadbytečné logy, bude opraveno....
No anebo zajet do te Ameriky :-)
  • 1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#4 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2016 - 7:19

zz-som: a když si ve tvém profilu v tomto diskusním fóru změníš odkaz na GC.com, bude se i lépe pomáhat. Místo odkazu na toto vlákno tam dej následující: 

https://www.geocaching.com/profile/?guid=ed1e3141-6423-4ab7-b9c3-7a495c75fc46&aid

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama