Přejít na obsah


Fotka

Najde se fajn kačer z Prahy a okolí?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 isabelkamore

isabelkamore

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2017 - 18:04

Najdu kačera, co by rád lovil s jednou kačerkou, co je snad normální? Praha a okolí ... Není problém i někam vycestovat ;) Helča


  • 1

#2 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2017 - 11:44

- nastav si pořádně profil na gc.com - http://wiki.geocachi...r_geocaching.cz - ať si případný zájemce uělá představu co ráda lovíš

- Praha a okolí je dost široký pojem - aspoň západ, sever, jih, východ

- doraž na nějaký pražský event, tam se seznámíš

- a nejdůležitější rada: na základě tvojí profilové fotky a požadavků zdejších štamgastů je tento topic bez fotky (ideélně tvojí) celé postavy v plavkách bezcenný :)


  • 2

#3 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2017 - 12:01

Dejte už pokoj s tím nastavováním profilu. Povinné to není, pokud dotyčný nechce je to jeho věc. Ten kdo přijme nabídku si určitě cestu k případným společným odlovům najde.


  • 7

#4 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2017 - 12:08

Máš facebook? https://www.facebook...283808/?fref=ts

Pokud ne, tak kačer z Prahy jsem např já. Jinak, jak píše tarmara, eventem rozhodně nic nezkazíš, já se na nich seznámil s mnoha kačery.

 

Nemyslím si, že Praha je široký pojem, troufám si tvrdit, že většina kačerů je mobilních po celé Praze (když říkám většina, nemyslím tím samozřejmě všechny!)


  • 0

#5 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2017 - 12:18

Ono ty eventy už nebývají co byly..........


  • 0

#6 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 7:53

Já se na eventech seznamuji stále s dalšími a dalšími kačery a nevidím tom problém


  • 1

#7 isabelkamore

isabelkamore

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2017 - 19:50

A nemyslis si, ze hledat spolecnost je opacny nez hledat muzskyho na hratky ci podobne? A co s lovenim ma spolecneho s fotkou postavy? :D

- nastav si pořádně profil na gc.com - http://wiki.geocachi...r_geocaching.cz - ať si případný zájemce uělá představu co ráda lovíš
- Praha a okolí je dost široký pojem - aspoň západ, sever, jih, východ
- doraž na nějaký pražský event, tam se seznámíš
- a nejdůležitější rada: na základě tvojí profilové fotky a požadavků zdejších štamgastů je tento topic bez fotky (ideélně tvojí) celé postavy v plavkách bezcenný :)


  • 0

#8 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2017 - 20:41

A nemyslis si, ze hledat spolecnost je opacny nez hledat muzskyho na hratky ci podobne? A co s lovenim ma spolecneho s fotkou postavy? :D

 

Kupodivu hodně.

Malá hubená holka jen těžko udrží někoho na laně, ale zase se bez problémů dostane do stísněných prostor. Takže pro plánování toho co lovit to je podstatná informace  ;)


  • 6

#9 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2017 - 22:53

A nemyslis si, ze hledat spolecnost je opacny nez hledat muzskyho na hratky ci podobne? A co s lovenim ma spolecneho s fotkou postavy? :D

Tim se nenech rozhodit, to je takovej mistni kolorit. Proste dr.Vota dba na to aby vsichni meli prolinkovanej profil (pac na svete fakt neexistuje vetsi zlo nez kacer s neprolinkovanym profilem) a skywalker zas hlida aby vsichni kdo neco chtej postli svoji fotku v plavkach. Mozna se ti to nezda, ale i tohle je fakt minimalne stejne dulezity, jako ten prolinkovanej profil. Teda mozna uplne vsichni ne, nevzpominam si z by tu fotku nekdy chtel po mne. Ale tak nejak tusim ze po tobe by ji asi chtel, kdyby tady byl. Tak ti to tarmara shrnul do jednoho postu, aby jim usetril praci. Hlavne se nenech vydesit, ti lidi tady vubec nejsou takovi magori jak vypadaj. Ve skutecnosti jsou to magori jeste vetsi :P


  • 17

#10 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2017 - 0:42

Hm. Filozofie. Kdyz ma nekdo v nicku more... kurva ja uz to zase nesmim pit... napadaji mne hrozne moznosti...


  • 1

#11 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2017 - 19:03

Jít na event je asi nelepší rada. :)

 

A klidně, aby to tu bylo vyvážené, začni od zájemců lákat fotky v plavkách ty, ať se pánové předvedou.  :D

Osobně bych skoro začala Modrákem, aby mu nebylo líto, že Sky neměl zájem. ;)

 

Chvilku vážně: Solidních kačerů je dost, ale počítej s tím, že na jednoho fajn potkáš tři loudily. :D


  • 1

#12 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2017 - 7:58

Nebýt loudilů, tak vyhyneme (ještě rychleji).


  • 3

#13 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2017 - 8:08

Ahoj,

klidně můžeme zajít na keše, v Praze jsem poměrně dost, tak třeba se potkáme. nebo někde na eventu :)


  • 2
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#14 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2017 - 13:03

Na co na tomhle serveru někdo potřebuje fotku postavy v plavkách? Proč se nikdo nezeptá, co máš za GPS? :D


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#15 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2017 - 18:23

Cože? Tady je někde postava v plavkách a s garminem v ruce? :D :D sexy foto :D 


  • 1

#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2017 - 19:53

Na co na tomhle serveru někdo potřebuje fotku postavy v plavkách? Proč se nikdo nezeptá, co máš za GPS? :D

:rolleyes: Vážně to mám já, stále skoro lama, vysvětlovat zkušenému kačerovi? :D

Ty si snad s geokamarádkou nechodíš občas zaplavat? Vždyť i my, starší ročníky to občas podnikáme, tak přece fotka v plavkách je nutnost. :D 

No a s jedním nejmenovaným mladším kolegou jsme se sešli náhodně dokonce na nuda pláži. Garmin byl samozřejmě stále s námi. B)


  • 0

#17 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2017 - 7:12

:rolleyes: Vážně to mám já, stále skoro lama, vysvětlovat zkušenému kačerovi? :D

Ty si snad s geokamarádkou nechodíš občas zaplavat? Vždyť i my, starší ročníky to občas podnikáme, tak přece fotka v plavkách je nutnost. :D

No a s jedním nejmenovaným mladším kolegou jsme se sešli náhodně dokonce na nuda pláži. Garmin byl samozřejmě stále s námi. B)

 

No teď jde o to, zda potřeboval na zakrytí choulostivých partií Montanu, nebo jestli mu stačil Oregon :P


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama