Přejít na obsah


Fotka

Stator 2.1.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
532 odpovědí na toto téma

#181 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2019 - 16:00

Aha, tak se koukám, ty polygony jsem už předloni udělal. Jenom jsem zapomněl  upozornit DrakMraka, aby doplnil řádek do definičního souboru pro BadgeGen. Protože to DrakMrak tady sleduje, tak mu to napíšu tady:

Liechtenstein,LI Wahlkreis,2

EDIT

a k tomu vidím že tam chybí ještě další pidistáteček:

Luxembourg,LU district,12

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 10 říjen 2019 - 8:03

  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#182 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 11:40

Ahoj, mám informaci pro DrakaMraka. Po aktualizaci Statoru se mi zastaví generování statistiky na odznáčcích a po odklepnutí OK se statistiky nedokončí. Konkrétně to vyhodí tuto hlášku:

bg_screen_1.jpg

Pokud ve Statoru zakážu generování odznáčků statistiku mi Stator zdárně dokončí. 

 

 

Zakázat odznáčky jsem nezkoušela, ale hláška mi vyskakuje tatáž. Zkoušela jsem kouknout dál na řešení a začla mi z těch variant jít hlava kolem. Pleskat se  furt s nějakým přepisováním něčeho psycicky nezvládnu  (tudíž ani ty labky zatím neřeším, (nepobrala jsme z návodu, jak co kde dologovat), zatím každý problém v geogetu jsem vyřešila jeho reinstalací. (Třeba hlášku, že je tam trojský kůň, a tím pádem odstavení spuštění GG.)

Ale tenhle nejde.

Má někdo nějaký jednoznačný jednoduchý návod, nebo má někdo podobný problém a chystá se nějaká aktualizace, která by to opravila?

 

Ještě mi GG nefungoval plynule bez problému víc než pět spuštění...


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 13 říjen 2019 - 11:41

  • 0

#183 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 12:55

Zakázat odznáčky jsem nezkoušela, ale hláška mi vyskakuje tatáž. Zkoušela jsem kouknout dál na řešení a začla mi z těch variant jít hlava kolem. Pleskat se  furt s nějakým přepisováním něčeho psycicky nezvládnu  (tudíž ani ty labky zatím neřeším, (nepobrala jsme z návodu, jak co kde dologovat), zatím každý problém v geogetu jsem vyřešila jeho reinstalací. (Třeba hlášku, že je tam trojský kůň, a tím pádem odstavení spuštění GG.)
Ale tenhle nejde.
Má někdo nějaký jednoznačný jednoduchý návod, nebo má někdo podobný problém a chystá se nějaká aktualizace, která by to opravila?
 
Ještě mi GG nefungoval plynule bez problému víc než pět spuštění...


První řešení by mělo problém vyřešit bez potřeby cokoli upravovat.
 

Tak jo opravím už vím co to je... záludnost záludná :)
Máš aktuálně 650 obrázků a ony se ty obrázky načítají po 50 a pak se to skládá do jednoho souboru ... tahám tahám a poslední stráhnu NIC a tam se to podělá... v okamžiku kdy přidáš obrázek na 651 už to bude zase OK

musím si opravit stav kdy to prostě takhle blbě vyjde :)

takže vydržať přidám sem pak odkaz na stažení opravy

 

Tady je obecné řešení:
 

Oprava tady:
https://www.dropbox....Stator.pas?dl=0
 
stáhnout soubor a nahradit tím soubor v adresáři ....\Stator\Modules\

Předtím smazat ten soubor co předtím v TMP adresáři v něm je chyba vytvoří se znovu
(.....\Stator\tmp smazat soubor GetYourImages<tvůj nick>.txt)
 
mělo by to zabrat... nemám to jak vyzkoušet...

 
 


  • 1
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#184 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 18:34

Díky za snahu.

Přinahrání fotky ke staršímu logu nepomohlo, ba ani přinahrání dvou fotek. I když jsem dala znova importovat logy, napsalo to, že není nic nového, žádná změna., žádná aktualizace.

 

Jak stáhnout ten soubor z dropboxu, aniž bych si tam musela tvořit účel, jsem nezjistila, tak jsem si to jen celé zkopírovala. Nicméně dál už nevím, kde je ten adresář, v němž mám něco smazat a to zkopírované vložit. To je v tom editoru, nebo ve filech? Nenašla jsem to zatím ani tam, ani tam.


  • 0

#185 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 18:40

Díky za snahu.

Přinahrání fotky ke staršímu logu nepomohlo, ba ani přinahrání dvou fotek. I když jsem dala znova importovat logy, napsalo to, že není nic nového, žádná změna., žádná aktualizace.

 

Jak stáhnout ten soubor z dropboxu, aniž bych si tam musela tvořit účel, jsem nezjistila, tak jsem si to jen celé zkopírovala. Nicméně dál už nevím, kde je ten adresář, v němž mám něco smazat a to zkopírované vložit. To je v tom editoru, nebo ve filech? Nenašla jsem to zatím ani tam, ani tam.

Smaž v adresáři Stator\tmp všechny soubory a spusť to znovu mělo by to pomoct :)
Data se generují jednou za den a jinak se berou z tmp adresáře z důvodu nezatěžování API zbytečnými dotazy...

 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#186 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 18:44

A kde je ten adresář???


  • 0

#187 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 18:48

Tam kde je Stator

 

když pustíte GeoGet a dole na spodní liště dvakrát klik na cestě k datů, se vám otevře adresář s daty

 

tam pak adresář: script\Stator\tmp

 

a tam všechno smáznout (vytvoří se znovu)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#188 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 18:50

C:\\Users\"jmeno"\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator

 

Za "jmeno" si tam dej to co tam máš.

 

Edit: Hmm jsem pomalejší, ale tuhle metodu jak se dostat na adresar dat jsem neznal


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 13 říjen 2019 - 18:53

  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#189 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 19:14

Draku, netřeba mi vykat, zas tak stará nejsem, i když v tomhle blbá. :-)) Dělám na počítači jen grafiku, nejsem IT.

Stačilo napsat, že ani v editoru, ani ve filech, ale v datech aplikací a u geogetu schováno ve složce script.

Hledala jsem furt geoget/stator.

 

Šolimovi dík (ale vlastně oběma.:-)

 

A navíc jsem až teď zjistila, že mi někdo (asi dokonce já sama v době, kdy mi na stroji hostovala návštěva) nastavil nezobrazování skrytých souborů a složek, pak mám něco najít...

 

Ale napodruhé, když jsem zadala vyhledávání správně bez překlepu, se počítač vyhledáváním prokousal a už mi i vyhodil hafo výsledků od statoru, a je tam i tmp. V něm 6 texťáků. Takže ty mažu.

Radši si je napřed taky zkopíruju, pro jistotu. :-))


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 13 říjen 2019 - 19:15

  • 0

#190 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 19:18

Ups, funguje...

Díky moc, ale teď už zajisté chápete, proč se o import lab keší  do geogetu raději ani nesnažím. :-)


  • 0

#191 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 19:19

zálohovat netřeba Stator tyhle soubory tvoží znovu :)

jen má pro různé soubory různé limity např něco dělá jen jednou za den něco dokonce jen jednou za měsíc... protože to není potřeba furt tahat znovu

když je to potřeba znovu nejjednodušší je tro smazat

 

jo ty skrytý adresáře no to někdy widle dělají :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#192 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 19:26

Já to chtěla zálohovat jen pro případ, že jsem něco nepochopila a smažu něco, co jsem neměla. Ale dobrý, koukala jsem, jak to hnedle naskakovalo znovu.

Zvyk z přepisování xml/html. :-)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 13 říjen 2019 - 19:26

  • 0

#193 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 19:34

No import LAB cache neni az tak slozity. Podivej se na  https://georabbits.c....php?page_id=33 , tam je video jak na to a lip nez na tom videu to popsat nejde.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#194 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 20:01

Zase až jindy. :-) Nebo po Dušičkách. :-))

Ale dík za tip.

 

Jestli se ještě můžu zeptat - jak byl ten víkend nepřetržitého lovení, tak za ten jsem dostala suvenýr, že jako každý den aspoň jedna keš, ale odznáček za 7 dní lovu tahem nemám - to je proto, že jsem to nahnala labkama a že se do toho odznáčku labky nepočítají? Do kalendáře 366 se taky nepočítají?

 

P.S. Tak jsem to nevydržela a zkusila - a to video je supr, už tam mám všechny labky.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 13 říjen 2019 - 20:30

  • 0

#195 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 20:34

Zase až jindy. :-) Nebo po Dušičkách. :-))

Ale dík za tip.

 

Jestli se ještě můžu zeptat - jak byl ten víkend nepřetržitého lovení, tak za ten jsem dostala suvenýr, že jako každý den aspoň jedna keš, ale odznáček za 7 dní lovu tahem nemám - to je proto, že jsem to nahnala labkama a že se do toho odznáčku labky nepočítají? Do kalendáře 366 se taky nepočítají?

Nevím jak suvenýr ale podle mě suvenýry podle LABEK nejedou a nikdy nejely není to regulerní keš...

Streaky se počítají jinde než v BadgeGenu - takže bohužel nevím jestli se počítá LAB nebo ne.. nevidím do tvého profilu takže si to nemám jak ověřit...

V číslech by mělo být vidět jak dlouhý STREAK (lovený úsek vtahu) máš...

V sekci "Pár zajímavých číselných údajů" - "Největší streak s nálezy" tam je délka největšího úseku za sebou lovených keší a to se bere i do odznaku


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#196 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 21:22

To je právě zajímavý, že

- v kalendáři GC.com se nález labek objevuje, ale jedna  (z 31.8.) je přesunutá o den dřív, i když do celkového počtu nálezů se započetla na 31.8. a suvenýr za sedmidenní lovení jsem díky ní dostala. (Další jsem měla 26., 27., a 30.8.)

- v kalendáři GG na Statoru teď po donahrání labek taky, a to i v zisku odznáčků

- ale na project-GC ani v kalendáři, ani v odznáčcích.

 

Ten sedmidenní streakový suvenýr koncem srpna byl jasně uvedený, že se počítá i z labek. Proto jsem to zkusila.

 

Nemám statistiky, že by to bylo na chlubení se, jen mě baví sledovat ty proměny, takže jsem teď jen dočasně hodila na profil na GC. com ty statistiky vygenerované z Project-GC a nad nimi prostý odkaz na statistiky ze Statoru. Snad to jde zobrazit každému.

 

P.S. Takže vlastně když ručně nastavím labky jako nálezy, změním výsledek oproti badgegenu, protože sice na jednu stranu srovnám počty nálezů s gc.com, ale na druhou stranu získám odznáčky i za to, za co bych je jinak nezískala (získat neměla).


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 13 říjen 2019 - 21:28

  • 0

#197 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 21:30

V nálezech to číslo v rohu (vpravo nahoře) LABKY jsou ale nikde jinde se s nima nepočítá, je to jiná a zcela oddělená věc

V GeoGetu to pak záleží jsou-li naimportované nebo ne, pokud tam jsou počítají se..

Takže STREAK v Project-GC

Most consecutive days with finds:5, from 2018-04-27 to 2018-05-01 (odznak je od 7)
Project-GC mimo počtu neumí s LABkami pracovat
 

Streak podle GeoGetu
Největší streak s nálezy 8 dní od 25.08.2019 do 01.09.2019 (odznak tam je)

GG pokud má labky importované tak s nimi pracuje


 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#198 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 21:35

Labky nebrat. Skoro nikde se neuznávají.


  • 0

#199 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 21:36

No právě, o tom píšu. :-)

A je možný, že by ten přesun jedné labkeše ve statistikách gc.com byl záměrný právě proto, aby takto vzniklý streak, byť za účelem zisku suvenýru uznaný, nekolidoval s Project-GC a těmi odznáčky?

Nebo to už konspiruju moc? :-)

 

Na GG přesunu datum nálezu stejně, jako to je na GC,com a bude to srovnaný.


  • 0

#200 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2019 - 21:38

Labky nebrat. Skoro nikde se neuznávají.

 

Jak nebrat? Chci mít čísílka pěkně srovnaná, jak na gc.com, tak i ve statistikách. :-)

 

Navíc odlov mě bavil taky, byla to změna, a třeba zrovna ta nová labkokeš, co teď vyšla v Olomouci, může být docela prima.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama