Přejít na obsah


Fotka

GC10CWG, start 19.5.2007 v 9:00


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#61 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2007 - 11:48

Ja psal soudek a ne ze pojedem s kamionem [:D] ale mozna ze te necham privonet a ochutnat [B]

... ale jen kdyz vylustis Karosu kaceru [6] (GC10GRX) - mala reklama na Klokanovu kes - precejen je tam jeden kacer jehoz podobnost s tebou je samozrejme ciste nahodna [B]


  • 0

#62 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2007 - 15:12

ajeje, zadame organizatory o plusovou penalizaci 120% za vsude kolem alkohol ochutnavajiciho a marathon sabotujiciho Samana[*-)]
  • 0

#63 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2007 - 15:20

MadDogTeam:

Ja psal soudek a ne ze pojedem s kamionem [:D] ale mozna ze te necham privonet a ochutnat [B]

... ale jen kdyz vylustis Karosu kaceru [6] (GC10GRX) - mala reklama na Klokanovu kes - precejen je tam jeden kacer jehoz podobnost s tebou je samozrejme ciste nahodna [B]

aaa, to je moja prvotina Hostivarska sance, no je to Sved alebo Nemec, uz sa nepamatam presne :)

  • 0

#64 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2007 - 18:38

Saman: aaa, to je moja prvotina Hostivarska sance, no je to Sved alebo Nemec, uz sa nepamatam presne :)

 Aaaale ne [:D]  Ty uz nekde pijes vid to s Hostivarema nema nic spolecneho :D

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC10GRX&Submit6=Go 


  • 0

#65 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2007 - 23:09

...a co takhle zatímco budem hledat kešky,mohly by ostatní hledat naše předem umístěné 5l soudky s pěnivým mokem v jiné oblasti a souřadnice zveřejníme těsně před startem, což zavdá příčinu k rozepřím v týmech, kdo půjde po keškách a kdo po soudcích[:)].My bychom pro sebe měli nějaký větší a mobilní, vybraly ostaním keše....[6]
  • 0

#66 tummy

tummy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2007 - 13:21

Pani, vie mi niekto pomoct s mapami prislusneho kraja, kde sa bude konat maraton? ... Ak by bolo mozne nieco pre ozi-ho, ci garmin ...

  • 0

#67 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 11:55

Buď čtu tak rychle že přeskakuji řádky nebo mi ještě unikají souvislosti. Takže prosím skromně o radu v otázkách:

 A) jsem přihlášen jako mimo, ne na marathon. (registrací přes listin "will atend" )

GeoMarathon (ano/ne): ne
Nick: stanleypaulGC
Pocet osob v tymu :
Rezervace stan (ano/ne):
  Nepochopil jsem po přečtení všech příspěvků, jak kdy a jestli vůbec se já dostanu k listingům těch soutěžních keší, nebo jestli se budu moci s Vámi, soutěžícími, jenom eventově zmazat jako klokan a pak si budu muset vystačit s tím, že si budu sbírat bodíky jen a jen z těch keší, které už tam existujou a jsou v provozu?

B) pokud přijedu, rezervace na stan platí na noc ze soboty na neděli nebo už od pátku? A pokud můžu jako nesoutěžní "salámista" jak se tu někdo vyjádřil chtít mít stan, budu vůbec smět stanovat a parkovat na ploše, nebo si mám najít nějaký brloh v okolí?  

C) musím já taky posílat nějaké údaje, footky, SPZ auta nebo tak něco nebo přihlašovací poplatek?

D) Pokud budu moci hledat i soutěžní kešky, musím se taky fotit [:D]

E) a co v případě, pokud se u keše potkám s marathonci, musím si stoupnout do řady tak jak jsem přišel, nebo bude brána absolutní přednost dle pravidla pravé ruky (myšleno marathonci vpřed, ostatní si počkají až bude volno?)

Jinak jsem tedy přihlášen jako nestartující salámista, ale kdyby se ke mně někdo chtěl přidat (abychom čelili záplavě zpocených marathonců s jejich nenávistnými phledy a ještě nevybíravějšími praktikami) ve frontě spolu  nebo dokonce mne zařadit do svého týmu místo nějakého umřelého člena, tak se nebudu bránit. Jsem sice salámista, ale zato ZKUŠENÝ!!!!  už se blížím k první padesátce nalezených keší [:D]  ..... (kešuji už od 26.prosince 2006, chichichi [;)]

 


  • 0

#68 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 12:34

tiskovy mluvci dli v zahranici, tak v rychlosti za nej :)

A) myslim, ze to tam dan psal do nektereho logu - celkovy pocet tymu, ktere dostanou soutezni listingy v sobotu = 40. pokud pocet soutezicich tymu nedosahne tohoto cisla, muze byt doplneno nesouteznimi. (coz ale asi tezko takhle dopadne). bohuzel ta oblast ma omezenou absorbcni schopnost, takze proto omezeni, at z toho v sobotu neni jedna velka fronta. ted jen nevim, jestli se listingy v nedeli dostanou fyzicky pro vsechny, nebo si je ti, na ktere nevyjde, budou muset opsat.

B) plac na stan se nevztahuje na soutez, ale na event, takze je jedno jestli soutezis, nebo jen povzbuzujes :)

C) ne

D) ne (pokud nejsi nejaka slicna divka, ktera po keskach pobiha v kratasech a vypasovanem triku. to bysme pak fotky asi chteli :))) 


  • 0

#69 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 13:29

No soutěžních týmů je skutečně až moc, registrace soutěžních týmů je už pasé, ale právě proto uvažuju, jestli do toho mraveniště vůbec jet byť jen jako salámista. A bohužel NEJSEM sličná dívka s trojkama a víc, takže nečekám, že mne někdo přibere do týmu jen aby se se mnou mohl vyfotit :-))

Ale protože jsem ty výpočty nějak nepochopil, tak se ptám, jestli jsem nenahlásil zbytečně. [:'(] 


  • 0

#70 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 13:40

stanleypaulGC:

Ale protože jsem ty výpočty nějak nepochopil, tak se ptám, jestli jsem nenahlásil zbytečně. [:'(] 



no proste prijedes, budes v sobotu lovit kesky, co uz existuji (rekl bych, ze na jeden den jich je pobliz az az) a navecer bude event a druhy den se muzes pustit do tech ze souteze. (samozrejme s tim, ze tam bude velky pocet lidi a na kesich se budou casto mijet). to prihlaseni na event je proto, ze ani plac pro stany neni neomezeny, tak abysme vedeli, kdyby nahodou byl potreba vyhlasit stopstav i na event.


  • 0

#71 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 21:10

Ach tak, takže má původní domněnka, že se budou salámisti pohybovat v povzdálí a okukovat od superborců je pravda jen napůl, okukovat budou, ale až večer u piva (pokud si nějaký dovezou. Tak tím se řeší samozřejmě i otázka dávání přednosti borcům u keše.........OK, tak to nějak trochu ztrácím motivaci tam jet, to bude vážně lepší tam přijet až jindy, když budou soutěžní keše nebo jejich část řádně odtajněny a zveřejněny a kdy mne nikdo nebude peskovat, že jsem překročil s vozem kvótu přejetých pampelišek či nebudu muset řešit, jestli parkuji správně na zpevněné či už na nezpevněné cestě.... Nějak to pro mne dostává kyselou příchuť.Crying


  • 0

#72 wingshawk

wingshawk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 0:49

Dandro, bezva věc... Jen je již 17.2.07, do 15. byl termín a po kompletní registraci a jsou tu tři mančanfty, které nesplnily požadavky Vás, organizátorů ( Astra Team, THC team a Patolog team). Podle regulí (které jste stanovili) mají být zařazeny na konec nahradníků, čímž vznikne menší díra ve startovním poli. Co teď? Zatím jsou normálně v "oběhu"... Co bude potom? Jak dál? Posuneme se vpřed s rychlým termínem dodatečné registrace nebo co bude vlastně následovat ????
(waiting for $) Astra Team CZ 4 Luka$ VSA MISACZEK63 H+ -
10 confirmed Brno Mafia CZ 4 mitak Fretaci dark.metalswamp Geo.Benedikt
@CZ
-
11 confirmed Baumrinde &Sternfänger AT 2 B&S (Rudi) B&S (Claudia) - - -
12 confirmed V&F Saci komando CZ 5 Hillary Moucha Wendy Jana Cacheman
13 confirmed Cajzli CZ 2 Mikes Burgos - - -
14 incomplete THC Team CZ 4 integer fabianCZ geoDestil Sirka -
15 confirmed Cache Scavengers CZ 2 PaBa maty - - -
16 confirmed Toras jora bjora CZ 4 Gonicek Peetja Simir Listicka -
17 confirmed Paradiser CZ 5 WMH Mago76 Termik zdesi Wingshawk
18 confirmed SuprDuprTeam CZ 4 cz_alfa deel deel_jr kuba9 -
19 confirmed Loch Lomond CZ 2 RaRoch (Roman) RaRoch (Radim) - - -
20 confirmed The Knights of the North CZ 4 Czexican Jira66 RIJO07 Tygr -
21 confirmed Fortech CZ 4 technick fory brabenecz solsais -
22 incomplete
(application missing)
Patolog Team

  • 0

#73 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2007 - 12:24

Dandra je momentalne mimo internetu, takze treba pockat [:)]

  • 0

#74 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 5:06

wingshawk: Dandro, bezva věc... Jen je již 17.2.07, do 15. byl termín a po kompletní registraci a jsou tu tři mančanfty, které nesplnily požadavky Vás, organizátorů ( Astra Team, THC team a Patolog team). Podle regulí (které jste stanovili) mají být zařazeny na konec nahradníků, čímž vznikne menší díra ve startovním poli. Co teď? Zatím jsou normálně v "oběhu"... Co bude potom? Jak dál? Posuneme se vpřed s rychlým termínem dodatečné registrace nebo co bude vlastně následovat ????



Ahoj. Zdravím po týdnu offline. Pár poznámek k předcházejícím tématům:

Startovní listina

Hlásím, že ke dni 14.2.2007, tj. den před termínem, všechny předběžně přihlášené teamy splnily podmínky registrace do závodu, tj. poslaly vyplněnou přihlášku a složily vratné startovní depozitum. Náhradníci pod čarou a další, kteří se i po ukončení registrace do závodu logovali jako "will attend", budou srdečně vítáni na eventu, nicméně startovní listina závodu je nyní uzavřena. V této chvíli jen na soupisce minimálně 140 dospělých plus děti. Nové teamy se mohou závodů zúčastnit pouze v případě, že některý z dříve přihlášených svou účast odřekne. 

Aby nebylo sporů, předesíláme rovnou, že počítáme s jedním "protekčním" teamem reviewerů. Ti v případě zájmu budou moci jít sice bez registrace, ale také mimo soutěž, protože nám vidí do připravovaných listingů.

Ubytování

Stanová plocha je také omezená, nicméně v tomto případě jsme možná podcenili zájem milovníků karimatek a spacáků. Ne že by se nevešly stany samotné, ale začíná být problém s místem pro auta vedle stanů. V průběhu týdne proto doplním další informace o možnostech ubytování v penzionech a hotýlcích v oblasti. Neočekávejte ale prosím nic jiného než co se dá sehnat dnes z veřejně přístupných zdrojů.

Hrací pole

Zveřejníme i zpřesněné hranice "závodní oblasti". Prozatím je možné orientačně počítat s územím České republiky ohraničené městy Halámky-Třeboň-Jindřichův Hradec-Kamenice nad Lipou-Třešť-Jemnice-Hluboká. 

Zdvořilá výzva "geokonkurenci"

Tímto zdvořile žádáme cachery, kteří plánují ve zmíněné oblasti něco zakládat, zda by své náměty mohli s námi v době do závodů konzultovat, případně nám ty, které nás nenapadly, zapůjčit do závodu. Momentálně máme rozpracovaných více než 30 nápadů a pravděpodobnost, že se trefíme do stejných oblastí či bodů zájmu je velmi vysoká. Prosím, nepovažujte to za zákaz zakládání. Je to jen slušná a ponížená prosba o spolupráci, abychom nedublovali místa a trasy, případně nevyráběli konkurenční geozmetky [;)] Část založených keší plánujeme tak jako tak nabídnout k následné adopci.

Poslední note na závěr

V této chvíli očekáváme průběžnou účast cca 250 lidí. Proto se, prosím, ušetřme navzájem poznámek o kyselých či jiných příchutích. Pravidla byla zveřejněna včas, v jeden okamžik a pro všechny stejná [;)] A pokud se někdy změní, pak zase v jeden okamžik a pro všechny stejně.

Díky za pochopení.

Dandra

  • 0

#75 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 10:51


Proto se, prosím, ušetřme navzájem poznámek o kyselých či jiných příchutích.

hele Dane, take kysele okurky su mnam vec [:D]

1. uz sa moc tesim [:D]

2. smekam klobuk pred organizatormi, ktori do toho vrazaju svoj cas, peniaze, energiu a napady [Y]

3. bavim sa na spravach, ako vf family na cas trenuju nakladanie bicyklov do auta a nazad [:P] 


  • 0

#76 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 11:17

Proboha, kdo od nas vynasi rozumy? Musim je zpacifackovat[:)]

  • 0

#77 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 17:20

v&f family: Proboha, kdo od nas vynasi rozumy? Musim je zpacifackovat[:)]

Já myslel, že berete lopaty a sněžnice :-) 


  • 0

#78 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 18:29

Na maraton je to jasny, tam bude klauniada na kolech v nasem provedeni. Ale na Geoapril nevim co vzit. Hlavne jaky vosk. Na kameni, na travu, na blato?. Nebo snad dokonce na snih?  Vcera jsme byli na Adrspachu a uzili jsme si vseho. Ted jsem uklizel bagl a bahno je i na ksandach.

  • 0

#79 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2007 - 23:04

v&f family: Na maraton je to jasny, tam bude klauniada na kolech v nasem provedeni. Ale na Geoapril nevim co vzit. Hlavne jaky vosk. Na kameni, na travu, na blato?. Nebo snad dokonce na snih?  Vcera jsme byli na Adrspachu a uzili jsme si vseho. Ted jsem uklizel bagl a bahno je i na ksandach.

No, v Jizerkách začíná souvislá sněhová pokrývka zhruba 640 m.n.m.



  • 0

#80 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2007 - 1:41

Dotaz na Radio Jerevan:

Ještě bych měl jeden důležitej ohlas ohledně plánování, jde teď zejména o páteční a sobotní večer: je tam někde hospoda ?? Jde mi o to jaký zásoby jídla a piva si mám vzít s sebou ;)



Vážení posluchači, ANO! Na Hůrkách sice není regulérní hospoda, nicméně o břuchy a játra geocacherů bude, věříme, postaráno v míře vrchovaté. Catering zajišťuje spolek od Jindřichohradeckých drah. Koleje sice mají úzké, ale nabídku širokou [:D] Na jídelním lístku o velikosti jistě větším než jízdenka by mělo být selátko či dvě, masíčko, klobásky z rožně a jiné. Proudem poteče pivo, víno, příp. jiné tekutiny schopné zpomalit úsudek a zatemnit mysl [;)] 

... a to všechno od pátečního odpoledne do noci a od sobotního odpoledne do doby, kdy vítězové ještě budou schopni oslavovat triumfy a poražení zapíjet žal [;)]

měl bych ještě doplňující...



Během většiny sobotního dne, kdy všichni účastníci závodu budou na trase, se na Hůrkách k občerstvení podává ruka a k osvěžení otevírá okno. V sobotu ráno snídá každý ze svých zásob, nerozhodne-li provozní ředitel JHMD jinak [;)] 

Edit 15.5. 11:55: Z rozhodnutí provozního ředitele JHMD se v sobotu ráno před startem podává snídaně (rohlíkový servis, káva & čaj, polévka, guláš, ... ). Detailní časový rozvrh odběru stravy a nápojů bude doplněn.

Na trasu geomaratonu svačinu a tekutiny určitě přibalit s sebou. 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama