Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.11.5.817


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
52 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2021 - 12:58

To značí, že jsi nědy v historii importoval kdo vi co a kdo vi odkud. Zrovna s diakritikou v nazvu kategorie tam byvavala nejaka chyba, takze to vypada, ze to bylo importovano nekolikrat v ruznych historickych erach.


  • 0

#22 dandu1

dandu1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2021 - 8:26

Ano, to je dost pravděpodobné. Děkuji za pomoc


  • 0
DANDU1

#23 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2021 - 0:15

Tak jsem si řekl, že trochu poklidím v databázi. I vydal jsem pokyn Pluginy / Oprava Databáze / Oprava vadných logů.

Výsledkem je, že zmizely skoro všechny logy v celé databázi. Pár jich zbylo, ani nedokážu říct které a proč. Přitom v nastavení mám, že se mají zachovávat moje, důležité a 5 posledních. 


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2021 - 8:22

A sakra, je tam chyba... vymetlo ti to i vsechny letošní logy.


  • 0

#25 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2021 - 19:34

A půjde to spravit ?

Mimochodem, když jsem teď dva dny likvidoval následky (záloha nepomohla, protože ta se dělá jen při stratu GeoGetu a já ho mívám puštěný i několik dní) té pohromy, tak mne napadla změna která by občas někomu pomohla ušetřit pár giga na disku - a sice kdyby se adresář SRTM přesunul o level výše - když mám na počítači GeoGet pro více profilů, tak pro každý je tam SRTM, minimálně 1.5 giga ale někdy i 8.5 giga. Přitom není důvod aby to bylo pro každý profil separátně.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#26 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2021 - 21:00

To by se mi líbilo, kdyby mohl být SRTM někde úplně jinde, ideálně někde společně na síťovém disku....takže možnost zadat si svoji cestu.


  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2021 - 21:19

Díky, zajímavý námět. Když nad tím přemýšlím, tak oprotože už nepodporujeme XP, tak takováto věc by správně patřila do %programdata%\GeoGet\SRTM

Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 14 březen 2021 - 21:21

  • 1

#28 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 10:02

Tak ted se mi stala dost zajimava vec.

Kdyz se podivam na Geocaching.com, tak vidim pripravenych ke stazeni 20 pocket queries, z toho 10 jsem vcera jiz stahnul a v Geogetu aktualizoval.

Dal jsem v Geogetu stahnout a akualizovat Pocket queries a misto 10 se mi stahlo 46 queries, a to i tech, ktere v profilu nevidim pripraveny.

Tak jsem z toho nejaky zmateny......


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 10:34

zapnout gclive.debug v rozsrenem nastaveni (nove instalace to maji zapnute) a pak se v temp slozce v datovem adresari muzes podivat na zaznam API komunikace. A to takovehle blbosti zpravidla vysvetli... nejcasteji im, ze to ma Groundspeak rozbite. ;-)


  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 10:36

A půjde to spravit ?

 

Smazanou vec opravis jen obnovou ze zalohy. Ale protoze jde o data, ktera mas zalohovane u Groundsopeaku, tak se daji obnovit i opetovnym stahnutim.

Stahnout vlastni logy je hracka, a na cizich zase tolik nesejde, ty se postupne stahnou s novymi aktualizacemi kesi, ne?


  • 0

#31 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 11:10

zapnout gclive.debug v rozsrenem nastaveni (nove instalace to maji zapnute) a pak se v temp slozce v datovem adresari muzes podivat na zaznam API komunikace. A to takovehle blbosti zpravidla vysvetli... nejcasteji im, ze to ma Groundspeak rozbite. ;-)

 

Tak jsem kouknul a stahuji se mi queries od 11.03.2021. Bylo to, jako bych od toho dne nezapnul aktualizaci db v Geogetu. Takze on mi stahnul vsechny znova, ikdyz uz je pred par dny stahoval! Ted sice ukazuje, ze je priipraveno 56 queries (ikdyz ve skutecnosti nula!), ale uz znova soubory nestahne a nesnazi se aktualizovat.

Spis me to zaujalo, nez ze bych nejak stresoval :-) 


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 11:38

Tak ono zalezi i na tom, jak konkretne mas to stahovani nastavene.


  • 0

#33 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 12:08

Tak ono zalezi i na tom, jak konkretne mas to stahovani nastavene.

 

Tak mam pro kazdy den v tydnu pripraveno 10 queries, ktere postupne aktualizuji regiony v CR. Kazdy den dopoledne v Geogetu stahnu techto 10 queries! Dneska misto 10, to stahlo 46 queris od 11.03.2021.

Nastaveno mam v profilu pro stahovani v Geogetu  "Stahnout pocket query primo z Geocaching API"


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#34 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 13:55

zaskrtavatko "stahnout jen nove"? nebo neco zmenili/zvrtali na serveru a tim zblbli detekci novych modifikaci, takze to povazovalo vsechno za nove.


  • 0

#35 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 14:17

zaskrtavatko "stahnout jen nove"? nebo neco zmenili/zvrtali na serveru a tim zblbli detekci novych modifikaci, takze to povazovalo vsechno za nove.

 

Jo, "stahnout jen nove" mam zaskrtnuto! Ted uz funguje skoro dobre,furt ale ukazuje 56 pripravenych, ikdyz jsem na webu queries smazal....

 

Hlavne jsem chtel dat vedet, ze se mozna neco deje.....ZASE!


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#36 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 14:19

Nevim, kde a podle ceho si GG pamatuje posledni stazene. Neobnovoval jsi treba neco ze zalohy, cim by se ty poznacene hodnoty (treba i jen datum a cas posledniho stazeni) prepsalo na nejakou drivejsi hodnotu?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#37 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 14:38

Nevim, kde a podle ceho si GG pamatuje posledni stazene. Neobnovoval jsi treba neco ze zalohy, cim by se ty poznacene hodnoty (treba i jen datum a cas posledniho stazeni) prepsalo na nejakou drivejsi hodnotu?

 

Na Geocaching.com - Pocket queries pripravene pro stazeni - smazano, nula! Neni tam zadna pripravena! Kdybych chtel, nestahnu si pres prohlizec nic!

 

Geoget - Stahnout a importovat data - jde videt, ze pres API to kontroluje 56! pripravenych queries! A na poprve to i vsecno stahlo, ikdyz to treba dany soubor v sobotu importovalo.

 

Db byla v pohode, protoze pocet zmen (treba pocet smazanych a pridanych logu) odpovidal ocekavanycm cislum pro 10 queries.

 

Uvidim zitra. Ale jak rikam, prekvapilo me to, ale nejak nevadilo......


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#38 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 16:54

Tak ono se tam něco děje... Seattle přešel o víkendu na letní čas například


  • 0

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 17:11

Tak to bude pravdepodobne ta pricina! U kazdeho stahnuteho PQ se totiz zapamatuje textovy retezec, ktery je vraceny jako datum a cas posledni zmeny. kdyz je priste tento retezec jiny, tak se predpoklada, ze PQ bylo znovu vygenerovane a stahne se.

 

Prechodem na letni cas se tento retezec urcite zmenil, tak se to vsechno tvarilo jako zmenene a stahlo se to znovu. (Proc to neuvadi v UTC? protoze Groundspeak! proc to neprepocitavam ja? protoze par stahnutych PQ navic nestoji za tu namahu.)


  • 2

#40 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2021 - 17:30

Ti lide se mi snad zdaji. Vzdycky, kdyz si myslim, ze uz se na ne "vsechno vi", vyleze nejaka dalsi hruza. Praci s casovymi zonami a poskytovani relevantnich udaju v UTC by clovek od globalne fungujiciho serveru ocekaval jako beznou vec.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama