Přejít na obsah


Fotka

Prosím o pomoc s nahrazením textu ve skriptu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2022 - 10:31

Potřebuji nahradit <br /> z listing znakem konec řádku, tedy např. konstantou CRLF a nějak se mi to nedaří. Zkoušel jsem:

Kod:=ReplaceString(Kod, '<br />', CRLF); nebo
Kod:=RegexReplace('<br />', Kod, CRLF, false); - tento regulární výraz jsem zkoušel různě modifikovat, escapovat a nikdy se mi nepodařilo aby se to správně nahradilo

.

Jinak odkaz na syntaxi Perlovských regulárních výrazů uvedený v popisu příkazů https://www.geoget.c...gularnim_vyrazy vede někam špatně, blokuje mi to eset

A pak jsem se chtěl zeptat, jestli v listingu bude vždy <br /> nebo jestli se může vyskytnout i <br>

 


Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 02 červen 2022 - 10:31

  • 0

#2 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2022 - 10:39

Tak už mi to funguje, jen jsem si neuvědomil, že odstraňuji bílé znaky, takže tam má být <br/> a pak to funguje.


Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 02 červen 2022 - 10:39

  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2022 - 11:04

A pak jsem se chtěl zeptat, jestli v listingu bude vždy <br /> nebo jestli se může vyskytnout i <br>

 

To si preci muzes zjistit sam v GG: CTRL+F, hledani v listingu a dej hledat "<br>" (bez uvozovek). Najde takovych listingu docela dost (v me databazi asi 5.5 tisice kesi). Zdaleka ne vsechny jsou nejak stare, jsou takove i z letoska.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2022 - 11:46

Jinak odkaz na syntaxi Perlovských regulárních výrazů uvedený v popisu příkazů https://www.geoget.c...gularnim_vyrazy vede někam špatně, blokuje mi to eset

On se mezitím ten web přestěhoval, tak to jen vedlo na neexistující doménu s nějakou reklamou na hostingu. ESET je trochu hysterka...

Nasměroval jsem ten odkaz na nový web, dík.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama